Samoprozvani ''hfz'' Senad Brkic - Senad5 - lud ili opsihren

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Samoprozvani ''hfz'' Senad Brkic - Senad5 - lud ili opsi

Post od Enes » Pon Mar 11, 2013 10:56 pm

A.selam Samko.Tvoje problem i problem vecine danasnjih muslimana jeste sto slijepo slijede sve sto cuju i tako lako povjeruju.
Na samom pocetku pisanja od Senada5 pokusao sam na fin nacin da ga urazumim da se okani corava posla ali nije islo.Kad je vidio da mu prica ovdje ne prolazi, ''osamostalio se'' napravio sebi stranicu i poceo da pljuje po svemu sto je Islamsko, deklarisuci se kao hafiz.

Sad se zapitaj ti i ostali, ako vas je ovakva budala ubijedila, sta ce biti sa ljudima koji se susretnu sa Dedzalom, koji raspolovi insana, prode izmedu nejgove dvije polovice, ponovo ga sastavi i ozivi.

Da me ne shvatis pogresno, ni ti niti bilo tko sa ovog foruma, ali zapitajte se usitinu kakvo vam je zanje o Islamu, kakav vam je tevekul u Allaha?
Meni je stvarno ne jasno da neko moze povjerovati budali kao sto je Brkic?!

Da nas Allah uputi na pravi put i sacuva smutljivaca.
Amin

samko
Mlađi član
Postovi: 71
Pridružio se: Uto Jan 29, 2013 12:09 am

Re: Samoprozvani ''hfz'' Senad Brkic - Senad5 - lud ili opsi

Post od samko » Pon Mar 11, 2013 11:09 pm

Vslm Enese,neka te Allah nagradi na odgovoru,meni sto nije jasno pitam tebe vidio si sam.Zato sam te pitao ko je taj itd...Ne moze meni svako zamaglit oci,prvo se raspitam ko je taj covjek,odaklen je sta radi,znam da mnogi nadhodze itd takvi ljudi prvo pocnu govorit citirat ajete i hadise,a djela mu katastrofa da nas Allah dz.s zastiti od takvih ljudi.Ne zelim o njima komentarisati.Sellam

kenan79
Stari član
Postovi: 305
Pridružio se: Ned Avg 22, 2010 11:22 am

Re: Samoprozvani ''hfz'' Senad Brkic - Senad5 - lud ili opsi

Post od kenan79 » Sre Mar 27, 2013 10:21 pm


Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Samoprozvani ''hfz'' Senad Brkic - Senad5 - lud ili opsi

Post od Haris » Čet Mar 28, 2013 10:49 am

Haha, ovaj je i Ljaku ostavio bez riječi.. Ukratko on to nešto :D

samko
Mlađi član
Postovi: 71
Pridružio se: Uto Jan 29, 2013 12:09 am

Re: Samoprozvani ''hfz'' Senad Brkic - Senad5 - lud ili opsi

Post od samko » Čet Maj 23, 2013 10:51 am

sellam alejkum,da kazem svi smo mi mufesiri,hafizi,muderisi itd al bez skole.Ljudi postoje mufesiri,napr Suad Sedic studirao hadis ja tog sad covjeka pametovati,ima li logike?Drugo,gledao sam Enesa kako lijeci kur'anom,ne tuce bolesnike kao neki ucaci rukja.Sad ako kazemo da slijedimo Allahov poslanika s.a.w.s nije Boziji poslanik imao razlicite rukje i posebne za svaki sihr,odaklen je to poteklo ljudi?Pa zna se sta je poslanik s.a.w.s ucio.Rukju Fatihu i dove,kad su dosle felek i nas samo je to ucio,i nije razgovarao dzinima kad je lijecio,samo je rekao izlazi Allahov neprijatelju i pljuckao.Danas ucaci tucu,na razne nacine lijece,milion metoda kako lijecit sihr.citajte hadise pa onda pametujte braco,ako Allah da,Fatiha ce te izljecit.

ssaanneellaa
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Uto Avg 05, 2014 4:18 pm

Re: Samoprozvani ''hfz'' Senad Brkic - Senad5 - lud ili opsi

Post od ssaanneellaa » Uto Avg 05, 2014 4:24 pm

Ja se obratila tzv hafizu za pomoc, a on mi trazio 200 e preko wester uniona pa da razgovara.. :mrgreen:

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Samoprozvani ''hfz'' Senad Brkic - Senad5 - lud ili opsi

Post od Haris » Sre Avg 06, 2014 10:57 pm

Jakako sanela, avansno :) Steglo mu se grlo pa evritji trebaju da pročiste.

salihp
Mlađi član
Postovi: 84
Pridružio se: Pet Jun 22, 2012 6:38 pm

Re: Samoprozvani ''hfz'' Senad Brkic - Senad5 - lud ili opsi

Post od salihp » Ned Avg 10, 2014 4:38 pm


bosniak
Posmatrač
Postovi: 7
Pridružio se: Ned Jun 10, 2012 8:58 am

Re: Samoprozvani ''hfz'' Senad Brkic - Senad5 - lud ili opsi

Post od bosniak » Čet Dec 29, 2016 3:20 pm

Selam alejkum samo da skrenem pažnju i upozorim ljude da se ova neznalica Senad ponovo aktivirala pa sad širi dezinformacije o Enesu po youtube, čak je i skinuo neke video snimke sa youtubea gdje Enes uči rukju i postavio ih na svoj kanal sa promijenjenim nazivom gdje širi laži o Enesu.
https://www.youtube.com/channel/UCFWbFx ... YnHcJKrCDg

https://www.youtube.com/watch?v=qGQpWoF7Mxg

zegulja01
pisem pomalo
Postovi: 47
Pridružio se: Uto Jan 17, 2012 10:33 pm
Lokacija: svedska

Re: Samoprozvani ''hfz'' Senad Brkic - Senad5 - lud ili opsi

Post od zegulja01 » Čet Dec 29, 2016 11:13 pm


Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Samoprozvani ''hfz'' Senad Brkic - Senad5 - lud ili opsi

Post od Enes » Pon Jan 16, 2017 10:59 am

Samorpozvani ''hafiz Senad Brkic'' drzi ''predavanje'' i prica ni sam ne zna o cemu....
http://sendvid.com/8u47touq

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Samoprozvani ''hfz'' Senad Brkic - Senad5 - lud ili opsi

Post od Enes » Sub Jan 13, 2018 10:06 am

Porodično nasilje / Policija SAD-a: Bosanac Senad Brkić godinama zlostavljao porodicu

13. 01. 2018. u 07:57:00 Radiosarajevo.ba

Muškarac iz mjesta Camden u američkoj saveznoj državi Tennessee, godinama je zlostavljao porodicu, navodi američka policija.

Senad Brkić (42) ostaje u pritvoru nakon što je prekršio sudske odredbe o zaštiti od zlostavljanja koje je dobila njegova žena.

Brkić je uhapšen 14. decembra 2017. godine, nakon što je krenuo prema kući u Camdenu u kojoj živi njegova žena i njegove dvije kćerke.

Jedna od njegovih kćerki pozvala je policiju nakon što je on kucao na vrata i prozore, navodi se u policijskom izvještaju.

Policija je uhapsila Brkića i prevezla ga u zatvor u Okrugu Knox. Njegova kaucija iznosi 2.500 dolara za taj prijestup.

Brkić se pojavio na Sudu Okruga Knox 18. decembra nakon što je optužen za agresivno ponašanje i porodično nasilje. Sudija Susan Sparaco odredila mu je kauciju u iznosu od 2.500 dolara u kešu, piše portal Pen Bay Pilot.

Brkić ostaje u pritvoru i prije nego što bude pušten na slobodu mora potpisati ugovor koji od njega zahtjeva da ne smije imati nikakav kontakt, ni direktni ni indirektni da svojom suprugom i djecom, da ne smije otići ili upasti na njihov posjed u Camdenu, ne smije posjećivati ih na radnom mjestu i u školi i da ne smije posjedovati nikakvo oružje.
Također, Brkić će biti predmetom nasumičnih provjera od organa reda i zakona.

Prema policijskom izvještaju kojeg je napisao detektiv Dwight Burtis iz Ureda šerifa u Okrugu Knox, njegova porodica je izjavila da je iskusila nekoliko napada Senada Brkića u posljednjih nekoliko godina.

Njegove kćerke navode da ih je Senad tukao šakom u glavu onda kada njihova majka nije bila prisutna u kući.

Jedna od kćerki navodi da je tokom jednog napada, Brkić ju je uzeo za vrat golim rukama i počeo daviti dok je držao na kauču. Žrtva navodi da nije mogla disati dvije, tri sekunde tokom napada, objašnjeno je u policijskom izvještaju.

Druga kćerka je kazala da je nekoliko napada Senad Brkić počinio u zadnjih nekoliko godina. Ona je rekla da je jednog dana Senad pokušao zadaviti u automobilu zbog čega je izgubila dah i da je snažno za kosu uzeo i prislonio joj glavu uz prozorsko staklo.

Njegova supruga prijavila je da je napadnuta više puta, uključujući i incident iz 2009. godine kada je bila primljena u bolnici u Okrugu Waldo zbog polomljenih rebara.

Detektiv je zatražio medicinski izvještaj iz bolnice u kojem je potvrđeno svjedočenje njegove supruge.

Prije dvije godine, uskratio je supruzi da transportuje njihovu tada dvogodišnju kćerku u Pen Bay Medicinski centar kada se dijete razboljelo od gripe. Njegova supruga je odlučila je da “prekrši njegova naređenja” i odnijela je dijete u bolnicu. Dijete je ubrzo umrlo nakon komplikacija nastalih gripom.

Prema pismenom iskazu, porodica Brkić živjela je u SAD-u od 2001. godine. Žena je izjavila da, kada joj je suprug prijetio zbog njenog pokušaja da se žali na muževo zlostavljanje iz prošlosti, on joj je rekao da “ona nema pojma o zakonu i da bi on nju dobio na sudu”.

Izjavila je da je veoma rijetko napuštala kuću i da joj nije bilo dozvoljeno da se zaposli ili upoznaje druge ljude.

Žena je kazala detektivu da njen muž boluje od PTSP-a jer je učestvovao u ratu u Bosni. Također, prema pismenom iskazu, Senad Brkić je izgubio lijevu ruku u borbama u ratu u Bosni.

Brkića na sudu brani advokat David Paris, a novo ročište zakazano je za 15. februar 2018. godine.


https://www.radiosarajevo.ba/vijesti/sv ... icu/287696

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Samoprozvani ''hfz'' Senad Brkic - Senad5 - lud ili opsi

Post od Haris » Ned Jan 14, 2018 8:31 pm

Kad se petljaš sa džinima kako ne treba :D

Odgovori