Predlog moderatorima

Ako ima ko sta korisno, bujrum!

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
lavica21
Musafir
Postovi: 77
Pridružio se: Sub Avg 20, 2005 6:08 am
Lokacija: jos uvijek na dunjaluku

Predlog moderatorima

Post od lavica21 » Ned Sep 11, 2011 8:07 pm

Selam,
Predlazem moderatorima da otvore u forumu rubriku pod nazivom Quran, Zastita, Dove, Savijeti gdje se nepise o problemima vec o solucijama, savjetima i dovama sto mogu pisati oni koji imaju iskustva, i znanje. S tim da svaki novi post mora proci kroz moderatore, tj mora biti approved-dozvoljen tako da nebi svako svasta pisao.

Sta mislite?

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Predlog moderatorima

Post od Haris » Ned Sep 11, 2011 10:57 pm

Već na stranici odskora postoji sekcija Pitanja i odgovori (www.lijecenje-kuranom.com/pitanja) i tu Enes odgovara na pitanja koja drugi pitaju.

lavica21
Musafir
Postovi: 77
Pridružio se: Sub Avg 20, 2005 6:08 am
Lokacija: jos uvijek na dunjaluku

Re: Predlog moderatorima

Post od lavica21 » Pon Sep 12, 2011 10:41 pm

Haris napisao:Već na stranici odskora postoji sekcija Pitanja i odgovori (http://www.lijecenje-kuranom.com/pitanja) i tu Enes odgovara na pitanja koja drugi pitaju.
Selam,

Znam da postoji sekcija Pitanja i odgovori, zato i predlazem da otvorite sekciju gdje nema pitanja, gdje su savijeti, ajeti i dove, jer prije no sto neko postavi pitanje kad otvori "savijeti" sekciju mozda nadze odgovor na pitanje prije no sto ga i postavi, jer primjetila sam da se pitanja ponavljaju a odgovori su isti... Naprimjer "Dove za zastitu" , ili "Ajeti za unistavanje sihra" ,itd....

Drugi razlog je to sto nas ima na ovoj stranice od svakle, razne drzave. U svakoj drzavi imaju ucaci Rukje, i svi predlazu neke terapije. Bilo bi fino da ima sekcija gdje oni sto idu kod ucaca rukje mogu pisati o terapijama koje su im pomogle, tako da se drugi (oni sto nemaju ucaca) okoriste.

sadaka
Mlađi član
Postovi: 187
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Re: Predlog moderatorima

Post od sadaka » Čet Sep 15, 2011 4:09 pm

Podrzavam ovaj predlog .

samko
Mlađi član
Postovi: 71
Pridružio se: Uto Jan 29, 2013 12:09 am

Re: Predlog moderatorima

Post od samko » Pon Mar 11, 2013 12:56 am

Sellam,ovdje treba uradit forum kategorije,napr: islam kategorija,podforum isto islam,e onda u podforumu se otvaraju teme o vjeri.Hadisi,ajeti,samolijecenje,itd..Druga forum kategorija Tehnologija,podforumi racunari,automobili,mobiteli itd...ovako je sve razbacano.Imao sam forum pa imam iskustva u tome...

Indigont
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Čet Maj 15, 2014 3:54 pm
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Predlog moderatorima

Post od Indigont » Čet Maj 15, 2014 4:07 pm

Slazem se samko da bi mozda trebalo jos kategorija, ali neke su nepotrebne. Ne treba siriti previse od glavne svrhe foruma.

Odgovori