Potrebna pomoc - neizdrzivi napadi dzinna

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
IbnHamza
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Uto Jun 15, 2021 11:20 pm

Potrebna pomoc - neizdrzivi napadi dzinna

Post od IbnHamza » Sub Jul 17, 2021 9:59 pm

Selam!
Na samome pocetku napominjem da znam da moc pripada samo Allahu dz. s. i da je u Njegovim rukama izlijecenje, ali sam dosao do tacke od koje nema vise dalje. Naime, pokusao sam raznim ibadetima i posjetio sam ispravne ucace rukje, ali moje stanje se naglo pogorsalo. :cry:
Napadi koje trenutno imam traju vec tri mjeseca i ne osjecam nikakvo olaksanje. Imam konstantno gusenje, gdje osjecam da mi kisik ne stize do mozga nikako, te da su mi zacepljene arterije i vratne zile. Takodjer imam osjecaj da cu izgubiti svijest i pasti, posebno kad krenem u dzamiju na namaz i kad moram uci negdje gdje ima nekoliko ljudi. Srce mi ubrzano radi. Imam osjecaj da cu umrijeti svakog trenutka. Prilikom ucenja rukje, imam strasne reakcije, ali dzinn ne napusta tijelo. Radio sam i hidzamu, ali zasad nista nije pomoglo. Pokusao sam sve metode - naucena voda, namazi u dzematu, zikr, nauceni med, maslinovo ulje itd. Zasad se ne nazire olaksanje.
Zato me zanima da li ima neko sa slicnim simptomima da mi da neki savjet ili kaze iz svoga iskustva sta da radim, jef je ovo postalo neizdrzivo. :cry:
Allah vas sve nagradio. Amin.

Ilda
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Sub Nov 09, 2019 10:59 pm

Re: Potrebna pomoc - neizdrzivi napadi dzinna

Post od Ilda » Pet Jul 08, 2022 5:29 am

Alejkumu sselam.Imam ja napade na srce i želidac,toliko snažne da isto imam osjećaj da me pokušavaju ubiti.Ja to imam dve godine stim da se javljaju neka povremeno,na 15-20 dana,a dešavalo se i dva dana za redom i par dana mirns pa opet,a naravno u međuvremenu jaka napatost svakako.Allah je kadar sve,dovi brate koliko možeš...I pokušaj u ime Allaha da izgivaraš Elif-lam-mim-ra dok ne prestane gusenje i aritmija,a ako se pojačaju napadi uči elif-lam-mim-sad.To bi ih trebalo ošamutiti da te puste.Iz prwkse se pokazalo ovom učaču.U ovim riječima se krije mudrost Allahova...To me je savjetovao jedan učač i prenosim ti u celosti.Allah mu dao svako dobro.Dešavalo mi se da pola sata,ili 1 h ne prestaje aritmija i ako ja sam smirena opuštena kao da neko pritisne dugme.Kad god bi se smirivala aritmija osjećala bih jak probadajući bol u dno kičme..Ne znam zašto,ali to mi se dešava nakon porođaja,znači od prije 10 mjeseci stim da se sad bol smanjio nakon rukji,ali osjetim ipak.A što se tiče želudca osjetim igranje,jaku glad,mučninu,preskaknje srca u određenom položaju,nelagodu.Navodno blaga hernija,ali ne verujem jer kad mi je učač ubio jednog džina ja sam bila 6 mjeseci bez aritmija,i muke na želudcu,našli odmah sihr sutra dan.Što sam se porodila počinje opet🥲Da zatim nađemo opet sihr odnosno bace nam ga u dvorištu.

Ilda
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Sub Nov 09, 2019 10:59 pm

Re: Potrebna pomoc - neizdrzivi napadi dzinna

Post od Ilda » Pet Jul 08, 2022 5:37 am

Alejkumu sselam.Imam ja napade na srce i želidac,toliko snažne da isto imam osjećaj da me pokušavaju ubiti.Ja to imam dve godine stim da se javljaju neka povremeno,na 15-20 dana,a dešavalo se i dva dana za redom i par dana mirns pa opet,a naravno u međuvremenu jaka napatost svakako.Allah je kadar sve,dovi brate koliko možeš...I pokušaj u ime Allaha da izgivaraš Elif-lam-mim-ra dok n eprestane gusenje i aritmija,a ako se pojacaju napadi uči elif-lam-mim-sad.To me je savjetovao jedan učač Allah mu dao svako dobro.Dešavalo mi se da pola sata,ili 1 h ne prestaje aritmija i ako ja sam smirena opušten kao da neko pritisne dugme.Kad god bi se smirivala aritmija osjećala bih jak probadajući bol u dno kičme..Ne znam zašto,ali to mi se dešava nakon porođaja,znači od prije 10 mjeseci stim da se sad bol smanjio nakon rukji,ali osjetim ipak.

Odgovori