Treba mi pomoc

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Laksam
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Sre Nov 13, 2019 11:12 pm

Treba mi pomoc

Post od Laksam » Sub Jan 04, 2020 3:43 am

Selam Alejkum

Vako da krenem od pocetka.
Udata sam ima Haman 15 godina, 2 dijece, ja imam 33 god on 39.
Od samog pocetka braka mi imamo probleme sa svekrvom.
Ja nisam iz pobozne familje, znam Ono sto znam i postujem. Dok je moj muz vrlo pobozan, zadnje 4 godine klanka al inace uvjek iso u dzamiju bio bajram ne il na dzumu. Al uglavnom mi smo se nasli i to postujem.

Dok moja svekrva vec nesto nepostuje mene, ja neznam sto.
Uvjek je pravila probleme. Mjesala se previse oko Base dijece.
Ona zivi sama, ima 61 god, covjeka izgubi la u ratu tako d Nije bas stabila psihicki.
Uvjek smo tu kad joj treba pomoci al ona to vise iskoristava sa bolesninama koje samo izmislja.

Najveci problem su poceli prije 5 god.
Ja sam jednu noc legla spavati, nako umorna, pod stresom, zuboboljom i neznam vise ni sama sta vise.
Ja tako lezin u krevetu i od jednom mi neka vrucina podje po stopa lama i ta vrucina se penje po noga a, do koljena, do kukova, so stomak i do prsa i u tom trenutku sam mislila da cu umrti, kako je bio neopisljiv ruzan osjecaj.

Tesko li je bilo disati, hodala par sati po kuci. I od tog dana i nardene 3 godine ja taj osjecaj i strah sam imala u sebi. Ja sam koma van sebe, nisam smijela biti sama dijecom kuci, sjednem i bus do grada ja moram izaci odma.
Toliko sam straha imala u sebi i onaj osjecaj kad te neko ba prepadne pa ti pretrnes.. Eh taj osjecaj sam ja imala 24 sata konstant o 3 godine.

Svekrva ima nelu staru ucevnu nanu i rekla mi da oden kod nje na rukiju, otisla sam 2 puta, naucila mi na vodu i rekla da sam nagazila na nekoj raskrsnici.
Ta mana i svekrva su vrlo blizne... Svekrvu kad sta interesuje zove tu nanu da joj provjeri klanajuci stiharu.

I ja mislim i sigurna sam da su one meni nesto napravile.

Vrijeme je islo i meni je bilo iz mjeseca u mjesec bolje i sad Hvala dragim Allahu nista Haman od toga ne osjecam.
U tom su poceli jos veci problem sa svekrvom.
Muza gleda ko dijecaka od 15 godina, izmislja lazne stvari da mi na pravila svadju, laze u vezi ozbiljno stvari.
I tako mi je 14 godina, gdje kod krenemo ona nesto napravim da mi neodemo

Pocela govoriti lose o meni nasoj dijeci. I tad je meni prekipilo i predali smo za razvoda braka. Vrijeme je islo ona se smirila. Nije nista radila jedno vrijeme al sam ja razmisljala da dosla do zakljucka da hocu razvoda da se oslobodim tig problema posto nemogu ja vise psihicki.

Njemu je tesko prihvattit posto smatra ko Nije ti nista radila godinu dana, idi dalje i izbrisi tig 14 godina sto je pravila probleme
Al ja na taj nacin nemogu, tu ima i ruzno rijeci i veliku u reda.

Osim tog jednog jednog problema sa svekrvom nas brak je fantastican, volimo se, postujem se, slazemo se.

Ja sam dosla do tacke dali da se vratim i pokusam, hocel biti isto ill ne..

Mozeli se ikako saznati ko ti je napraviji sihir???
Jeli smo i pili i od te nane i kod svekrve zato me je strah a i da se pomirimo on ce ici svojoj mami ipak ko i prije onda nu ona moze sta na pravit.

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Treba mi pomoc

Post od Enes » Sre Feb 05, 2020 10:33 am

Alejkumusselam.
Vuk dlaku mijenja ali cud nikada.

Sihr moze biti da ima uticaja ali osnovni karakter je do insana.
Mozete pokusati ponovo, zasto da ne da se ne kajete poslije, sto nisam pokusala.
A s druge strane, uvijek mozete podnijeti zahtjev za razvod.

Pokusajte da dovite, naucite na vodu ono sto znate napamet pa pijte vodu, dajte i ostalim clanovim aporodice da piju tu vodu, ne moze donijeti stetu a korist da.

Da Vam Allah swt olaksa.

Odgovori