Pomoc kod slusanja rukje sa bolesnom kicmom

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
havajka
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Pon Jan 30, 2017 4:39 pm

Pomoc kod slusanja rukje sa bolesnom kicmom

Post od havajka » Sre Feb 01, 2017 6:05 pm

Selam Alejkum Lijecim se od oktobra od ljubavnog sihira. Tako mi je receno na pocetku tretmana ali je kasnije, na osnovu mojih reakcija, ustanovljeno da mozda postoji jos i drugih sihira. Isla sam na 12 rukji zajedno sa mojom kcerkom. Od prvog momenta sam imala reakcije a najjace reakcija je bila nekontrolisano pomjeranje rukama.Prvi dan je moja kcerka isla sa muzem ali bez mene i taj dan je bila na dvije terapije u trajanju od 3 sata. Cijelo to vrijeme je veoma glasno plakala, jaukala kroz plac i neprestano joj je curilo iz nosa, toliko mnogo da su joj dali peskir da se moze obrisati. Moj muz nije imao nikakve reakcije a ni kod nje nije bilo nikakvog pokretanja tijela naprijed, nazad niti podizanja ruku na pitanja o kakvom se sihru radi. Receno im je da trebam i ja da dodjem da bi se ustanovilo o kom se sihru radi.Otisla sam slijedeci dan sa njima i kao sto sam vec napisala pocela sam se odmah tresti. Moja je kcerka pocela toliko glasno plakati i jaukati kroz taj plac da se nisam mogla skoncentrisati na ucenje hodze. Toliko me je srce boljelo zbog nje da sam pomisljala da je uzmem za ruku i izadjem napolje. Taj njen plac trajao je nekih 20-30tak minuta i poslije tajac. Niti jednog zvuka niti pokreta kroz svih tih 12 narednih rukji koliko smo ih imali.Ustanovljeno je da ona ustvari ima sihr preko mene i da je najvjerovatnije dobiven u trudnoci i da ja trebam da se lijecim od rukje. Dakle, sihr koji nosim sa sobom 34. god i koji je mojoj kcerki pravio mnoge probleme u zivotu. Dobila sam odgovor zasto su mi mnoge dogadjaji u zivotu bili cudni. Naravno, postoje tu i sihiri koji su i kasnije uradjeni dok totalno nismo unisteni. Financijski jesmo ali smo joz zivi i nastojim svim silama da se borim protiv sihira. Dosta slusam sure, radim sve sto treba i vidim neke pozitivne rezultate kod moje kcerke i sve mi to daje jos vise energije da ustrajem. Moram priznati da sam se umorila, ne od ucenja sura, dova, namaza vec od bolova u ledjima i vratu jer me ovi trzaji prilikom ucenja rukje mnogo iscrpe. Naime, imala sam operaciju kicme i vrata 2008 god i od tada imam jake bolove i svako trzanje i bacanje ledja mi smeta i stvara dodatne bolove. Ne pomazu mi ni morfijum nego samo mirovanje. Ne znam kako da slusam rukju a da mi ne steti toliko ledjima i vratu. Inace rukju slusam svaki dan na internetu jer nisam u mogucnosti licno posjecivati ucaca.

Odgovori