homoseksualizam

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
qsml
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Uto Apr 01, 2014 7:23 am

homoseksualizam

Post od qsml » Uto Apr 01, 2014 7:32 am

Selam drustvo, novi sam clan foruma i nadam se da cu uz vasu pomoc uspjeti rijesiti ovaj problem. Imam 22 godine, prije par godina osjetio sam da me privlace muskarci. Mene to jaki plasi, jer znam koliki je to grijeh u islamu, nikada jos muskarca nisam poljubio niti imao odnos s njim i ne planiram. S druge strane, desavalo se da mi se i djevojka dopadne, ali i ta pomisao da sam biseksualac me iritira, jer ne zelim to, hocu da osnujem porodicu, da imam djecu kao i svi normalni ljudi. Zanima me, koliko sihiri (dzini) mogu uticati na to? Jer dugo vec imam podstanare u sebi (cak sumnjam da sam rodjen s njima jer ih i moj otac ima decenijama a nece da se lijeci). Da li rukjom odn. vjerom mogu 'izlijeciti ovu bolest' ili sam zauvijek osudjen na ovo (ne do bog)?

EdinM
Mlađi član
Postovi: 164
Pridružio se: Čet Nov 29, 2012 8:33 pm
Lokacija: Sweden

Re: homoseksualizam

Post od EdinM » Uto Apr 01, 2014 9:51 pm

Vrati se islamu i problem ce ako Bog da nestati, a sve uz Allahovu pomoc. Naravno da mogu uzrocnici biti sejtani (Allah ih prokleo)...A kad god te spopadnu takve misli ti se sjeti Lutovog naroda i propasti koju su dozivjeli, te ponizenje zbog toga sto su cinili...Selam

qsml
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Uto Apr 01, 2014 7:23 am

Re: homoseksualizam

Post od qsml » Čet Apr 03, 2014 9:25 am

sjetim se i toga, ali toliko me obuzmu te strasti odn. ta bolest da prosto ne mogu da se borim, ne znam kako da postupim kad mi naidje taj period...

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: homoseksualizam

Post od Haris » Čet Apr 03, 2014 12:16 pm

Svakako obavi testiranje. Ako te saletio kakav nastran momčić (džin) ili džinica nije čudo da insan pokupi to ..

Dusica
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Čet Avg 22, 2019 11:45 am

Re: homoseksualizam

Post od Dusica » Ned Okt 06, 2019 8:42 pm

Meni je samo cudno kako decko nije dobio vise odgovora na svoje pitanje i zasto neko strucan ne odgovori na pitanje ....

ado_88
pisem pomalo
Postovi: 15
Pridružio se: Uto Jun 17, 2008 9:39 pm

Re: homoseksualizam

Post od ado_88 » Ned Okt 27, 2019 7:46 pm

Allah najbolje zna ...postoji dobra mogućnost da je u pitanju sihr ili dzinsko djelovanje. Imao sam kroz život ista iskustva...Nije baš teško provjeriti takve stvari. I ako nije baš diskretno, moram te pitati obavljaš li dnevne namaze i poznaješ li tedzvidsko učenje Kurana?

Odgovori