Uništavanje hamajlija

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
bolesnik
pisem pomalo
Postovi: 32
Pridružio se: Čet Jan 18, 2007 5:44 pm
Lokacija: dunjaluk

Uništavanje hamajlija

Post od bolesnik » Pon Feb 08, 2010 1:09 pm

Esselamu alejkum. Možda već postoji ova tema, ali je nisam pronašao pa halalte što otvaram novu. Zanima me kako se trebaju uništit hamajlije? Znam da se nije igrat s time pa bi bilo lijepo da to netko lijepo objasni. Isto tako znamo da ih ima raznih vrsta (od olova,željeza i drugih tvari), pa neka neko objasni, nadam će da će pomoći onima koji trebaju da se riješe toga.

senci
Mlađi član
Postovi: 87
Pridružio se: Pon Avg 10, 2009 7:04 pm

Re: Uništavanje hamajlija

Post od senci » Sub Feb 13, 2010 9:30 am

Alejkum selam.

Uništavanje hamajlije: Vrlo jednostavno. Kao prvo nemoraš se toga ničeg bojati, jer je sve u rukama našeg gospodara Allaha s.v.t.a.. Samo se njega boj i ne obične hamajlije. Nekažem da je unutra sihr, koji ti more nauditi, ali svakako boj se samo Uzvišenog.

Kao što svaki dobar posao započinješ sa Bismillom, tako radiš i dobar posao, da uništiš tu hamajliju ili slično tome (zapisi, olova, razne tisovi komadi...).Ja ti preporučujem ovako: Uzmi abdest, prouči Fatihu, i sa Bismillom zapali tu hamajliju da izgori do kraja, u sebi uči sure Felek, Nas, Ihlas, Ajetul-Kursiju. I naravno uz oto Euzu...

To spali na nekom mjestu, gdje se neće gaziti ili najbolje da taj pepeo prospeš niz vodu takodjer sa Bismillom.

Ako smatram po tvoj nicku, ti si bolestan? Ako imaš kakve probleme slobodno pitaj inšAllah odgovorit ćemo ti.

Neka nas Allah s.v.t.a. sačuva od šejtanski spletki. Amin.

Selam alejkum.

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Re: Uništavanje hamajlija

Post od AbuAmRibnFadL » Sre Dec 15, 2010 12:43 pm

selam alejkum we rahmtullahi we berekatuhu

najbolje zakopati zapaljeno u zemlji..

Odgovori