sta da radim

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: sta da radim

Post od Senad » Uto Nov 10, 2009 2:52 pm

vuki74 napisao:I dobro,ja nekako sam je smirio,rekao sam mu da sam pogresio sta sam odnjeo tamo,da ona nema nista od toga,da ja nemam vise posao sa njima.A sta je najgore ne zeli da ja vise klanjam namaze.ali ja se klanjam da me ona ne vidi.Znaci ima godinu i po sta zivim ja ovako.Probao sam da se razdvajamo al nesto mi ne da.
Molim vas da me savjetujte sta da radim.O islamu ne zelini da cuje.Ona je muslimanka,ali nije klanjala namaze.A sada vise i ezan kad cuje nekako nije u redu.Probao sam i s proucenom vodom al nista
o oprostite ako nesto sam pogrijesio posto ja nizam bosanac nego albanac.

molim vas za savjet.
Esselamu alejkum

Brate ne može ona od tebe tražiti da neklanjaš , iskreno to neraži ona negonjeni podstanari. Dobro si postupio što si nastavio klanjati a da ne remetiš kućni red.

Teško je bilo što učiniti ako pacijent nije spreman na saradnju . Predlažem da sebe osaburiš , mudro da postupaš, ako kod tebe eventulano ima tih negatinih sila (sihira ) da se potrudiš da to riješiš kod sebe i tako ćeš sigurno lakše d a je privoliš . Neko ko nije opsihiren može da osjeti na sebi tu nekakvi negativnu energiju koja izbija iz opsihirene osobe.

Pokušaj da joj daješ naučenu vodu tajno, stan pošpricaj naučenom vodom osim kupatila, pokušaj kad anje nema d apusštaš u stanu rukju ili da uči Kur'an.

Pokušaj da očistiš stan i eventulano da pronađeš sihire koji mogu biti na nekom predmetu ili negdje postavljeni,, Klanja nafile u zadnjoj trećini noćo traži od Allah s.w.t. da ti pokaže gdje se nalaze sihiri i da ti pokaže izlaz iz situacije..

Esselamu alejkum

Odgovori