Snovi poslije sabaha??

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
evlad67
Mlađi član
Postovi: 110
Pridružio se: Pet Apr 24, 2009 1:58 pm
Lokacija: Doboj/Minhen
Kontakt:

Snovi poslije sabaha??

Post od evlad67 » Pet Jun 05, 2009 7:01 am

Selam aleikum,
vec podavno sam cuo da se snovima koji se usniju poslije sabaha, mislim, kada se usniju a vec je nastalo vrijeme sabaha ili kasnije da se njima ne pridaje poaznja ili neka vaznost!
Dali ovo neko moze potvrdit (ili pobiti) ili opcenito o ovome nesto rec??
Jer ja incace nikad nista nisam plaho sanjao(ili se mozda samo nisamo mogao da sjeitm), samo u zadje vrijeme ako kad sta usnijem onda poslije sabah namaza!

Hvala u naprijed za odgovore!
selam aleikum
evlad67

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: Snovi poslije sabaha??

Post od bajro17 » Pet Jun 05, 2009 7:12 am

i ja najvise sanjam poslje sabah namaza

lamy
pisem pomalo
Postovi: 22
Pridružio se: Sre Maj 06, 2009 3:50 pm

Re: Snovi poslije sabaha??

Post od lamy » Pet Jun 05, 2009 9:05 am

Također i moji snovi su uglavnom poslije sabah namaza,ne brigaj ,nemogu ti uz Allahovu pomoć ništa njhihove spletke,sve je to samo opsjena InšaAllahi...

sena1233
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Pon Apr 30, 2018 6:05 pm

Re: Snovi poslije sabaha??

Post od sena1233 » Sre Maj 16, 2018 9:41 am

I meni se to sinoc desilo, nakon sabah namaza nanijetim i legnem i sanjam kako me za ruku drzi mladic izrazite ljepote mlad bas, u bijelom mantilu kao doktor i nesto mi govori i smije se i meni pocne ta ruka da trni i tako se i trgnem iz sna pisala sam na forumu na mene su bas teske muke, u zadnjih pola godine lijecimo se od sihira rastave koje su mom zarucniku i meni napravljeni , dolazilo mi je da mi nije vise do zivota,krenula sam s postom pa vidim bolje se osjecam, nekako mirno, iako je sve naopako u mom zivotu, zarucnika prepoznati ne mogu, opet sam danas mirna i stalozena, neki lijep osjecaj mira u meni iako mi je sve naopacke pogotovo sa njim

zanima me kakvo znacenje imaju snovi poslije sabah namaza? Jesu to osobe koje nam zele zlo , to sto sanjamo ili ne mora biti?

Odgovori