VRSIM OTKLANJANJE SIHIRA SVI VRSTA CRNE MAGIJE

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Efendija Haric Aljo
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Pet Apr 18, 2008 7:23 am
Lokacija: Doboj
Kontakt:

VRSIM OTKLANJANJE SIHIRA SVI VRSTA CRNE MAGIJE

Post od Efendija Haric Aljo » Pet Apr 18, 2008 7:31 pm

..........

Madzid
Mlađi član
Postovi: 61
Pridružio se: Pon Maj 21, 2007 4:40 pm

Post od Madzid » Pet Apr 18, 2008 9:36 pm

objasni nam malo na koji nacin

I ja sam došao
pisem pomalo
Postovi: 34
Pridružio se: Ned Apr 06, 2008 10:36 am

Re: VRSIM OTKLANJANJE SIHIRA SVI VRSTA CRNE MAGIJE

Post od I ja sam došao » Pet Apr 25, 2008 4:58 am

Efendija Haric Aljo napisao:..........
Jel'to zapisima ili Kur'anom ako je Kur'anom reci koje ajete i sure koristis Ako istinu govoris.Nadam se da neces listati po forumu ili googlati da bih to nasao pa da nam to lijepo copy and paste.
Nisam mislio nista lose halali ali mi je malo cudno da se covjek ovako reklamira kao da je Kur'an u tudja muka i nevolja mjesto Za zaradu i dunjalucku opskrbu pa otvaramo ordinacije i razno razne kancelarije.Neka je Allahovo prokletstvo na sve one koji zloupotrebljavaju Allahovu knjigu i prodaju dunjnjaluk za ahiret.

Efendija Haric Aljo
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Pet Apr 18, 2008 7:23 am
Lokacija: Doboj
Kontakt:

komentar

Post od Efendija Haric Aljo » Pet Maj 02, 2008 8:12 pm

Moj brate Kur an je lijek za mumina od prve sure do zadnje a da dzahili ne bi lutali gatarima i stime izlazili iz vjere mi Mumini Kur an trebamo da ućimo bezplatno svakom nevoljniku koji god zatraži pomoč Duhovnu a nije potrebno da me testiraš šta se ući mi koji pišemo i ćitamo arapski i koji knjige imamo a dostupne su svakom muminu koji znanje traži zapise ne pišem nego svaku osobu osposobim da sama znade vršiti namaz i sama sebi da pomaže namazima nafilama i odlascima u ĐAMIJU ako su nevoljnici drugih religija upznam ih sa ISLAMOM i za njiha Dove Allahu pošaljem da ih Allah uputi na pravi put ne tražeći nikakve naknade za to.Allah je taj koji lijeći sastavlja rastavlja kažnjava oslobađa mi Mumini možemo imati samo znanje i Allahu Dove slati Ni jedan Efendija ,Mumin
nemože imati moć,samo može imati znanje savjetima i dovama pomoči
neviljniku.Osloboditi ga straha pozitivnu energiju u njega uliti savjetima da koraća dalje sa ili bez tegoba ispravnim putem odbacivši iz sebe zavidnost i mržnju a zadovoljan biti onom nafakom koju već ima.Selam!

Odgovori