prof. Karalic Mahmut

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

fikret
pisem pomalo
Postovi: 28
Pridružio se: Sre Mar 09, 2011 10:21 am

Re: prof. Karalic Mahmut

Post od fikret » Pon Okt 24, 2011 7:44 pm

draga sestro halimice ja ti zelim bas od srca da ozdravis ,i procitao sam pazljivo to tvoje pisanje iskrena si do neba pokusavas da nekim objasnis svoju muku i tugu ali ti si potrefila pravog ucaca i ne mrdaj idi do kraja uspjeh ti je uz boziju pomoc ,ja ti zelim od srca da potpuno ozdravis ,amin fikret.

fikret
pisem pomalo
Postovi: 28
Pridružio se: Sre Mar 09, 2011 10:21 am

Re: prof. Karalic Mahmut

Post od fikret » Pon Okt 24, 2011 7:48 pm

sestro halimice zaboravi i ovo deder ti nama napisi njegov broj telefona i ulici dze on zivi moze nekome biti od koristi nemoj se ustucavati napisi njegov broj mozda moze jos nekom biti od koristi hvala unaprijed -fikret

medion
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Sub Jun 25, 2011 10:58 pm

Re: prof. Karalic Mahmut

Post od medion » Čet Okt 27, 2011 8:22 pm

Es-selamu alejkum

Sestro Halima i kod mene je dijagnosticiran anksiozni poremecaj sa panicnim napadima.
Koliko sam mogao uvidjeti, ovdje niko nije u stanju da poveze ovaj poremecaj sa sejtanskim djelovanjem.
Stekao sam utisak da kada napises napad panike da te malo ko razumije, tj kakva simptomatika lezi iza toga.

Samo naprijed i oslonac na Allaha dz.s

halimica
pisem pomalo
Postovi: 17
Pridružio se: Pet Okt 07, 2011 5:14 pm
Lokacija: zenica

Re: prof. Karalic Mahmut

Post od halimica » Pet Okt 28, 2011 5:03 pm

Fikrete, i ja mislim da sam nasla dobrog ucaca, a nisam mu naslijepo otisla, ispitala sam sve oko sebe za njega i nisam cula nijednu ruznu rijec o njemu. Ja sam osjetila poboljsanje znatno, hvala Bogu. Ali eto mana mu je haman sto printa ajete...p.s. nasla sam mu manu: malo prica :D. sutra idem kod njega ako Bog da.

Medion, anksioznos i napad panike potice o dzina, ne treba me niko uvjeravati da nije, a i svejedno mi je ako neko pokusa. Imala sam i drugih pokazatelja...al et...dosla sam na forum ne bi li nesto novo naucila, ne bi li mi bilo jasnije o cemu se radi itd...ako se ti jos nisi lijecio, lijeci se. Kod Karalica, kod Enesa kod Senada...al ih dobro provjeri. Moje stanje je bilo gore od opisanoga, ali eto hvala Bogu proslo je najgore :)

Hvala na podrsci

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: prof. Karalic Mahmut

Post od Haris » Pet Okt 28, 2011 10:25 pm

Šejh Senad se bavi samo prodajom meda. Tako da ne bude zabune.. :D :D :D

halimica
pisem pomalo
Postovi: 17
Pridružio se: Pet Okt 07, 2011 5:14 pm
Lokacija: zenica

Re: prof. Karalic Mahmut

Post od halimica » Sub Okt 29, 2011 6:54 am

hahahhaa mislim na almina i enesa hahhahah sorry :DD

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: prof. Karalic Mahmut

Post od Senad » Sub Okt 29, 2011 7:09 am

Haris napisao:Šejh Senad se bavi samo prodajom meda. Tako da ne bude zabune.. :D :D :D
selam

:) Šteta što nema opcije za lajkanje , aferim bošnjače :D

Još da dopunim i ostali pčelinji proizvodi ;matična mliječ, svjež polen, propolis, med u djevičanskom saću jednom riječju apiterapija.

I da se još malo odbranim :wink: iz moji komentara može se vidjeti da nisam nikada rekao dođite kod mene već uvjek preproučujem geografski gdje je bliže, Nisad ef. ili Enes ef.

Ono što je sigruno da sinergijom dolazi se do izvanrednih rezultata u liječenju kako organskog tako i duhovnog oboljenja.


Da ne bi bilo off topic, bi će interesantno pratiti razvoj situacije kod onih koji koriste terapije od ef.Karalića naravno da nam ovdje iskeno opiše napredak.

Selam

halimica
pisem pomalo
Postovi: 17
Pridružio se: Pet Okt 07, 2011 5:14 pm
Lokacija: zenica

Re: prof. Karalic Mahmut

Post od halimica » Sub Okt 29, 2011 7:13 am

Selam,

Izvini Senade, zeznula sam se :) a sto se tice meda...hm. moj otac svako jutro kad ustane nagne teglu i po koji gutljaj meda. Vjerujes li da je za ovih 26 godina samo jednom gripu imao i to je sve. ja vjerujem da je od meda. :) kupi ga negdje na Ozrenu kod Doboja :)

a ako Bog da kad se izlijecim javim rezultate :)

selm, i izvini jos jednom.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: prof. Karalic Mahmut

Post od Haris » Sub Okt 29, 2011 9:13 am

Moguće je sve.. Ima tako ljudi stariji dosta a vide bolje nego ovi mlađi, a kaže tako svako jutro kašiku medu veliku.. :D

edenskivrtovi
pisem pomalo
Postovi: 21
Pridružio se: Uto Mar 28, 2006 10:04 am

Re: prof. Karalic Mahmut

Post od edenskivrtovi » Sub Okt 29, 2011 9:23 am

Senad napisao:
Haris napisao:Šejh Senad se bavi samo prodajom meda. Tako da ne bude zabune.. :D :D :D
selam

:) Šteta što nema opcije za lajkanje , aferim bošnjače :D

Još da dopunim i ostali pčelinji proizvodi ;matična mliječ, svjež polen, propolis, med u djevičanskom saću jednom riječju apiterapija.

I da se još malo odbranim :wink: iz moji komentara može se vidjeti da nisam nikada rekao dođite kod mene već uvjek preproučujem geografski gdje je bliže, Nisad ef. ili Enes ef.

Ono što je sigruno da sinergijom dolazi se do izvanrednih rezultata u liječenju kako organskog tako i duhovnog oboljenja.


Da ne bi bilo off topic, bi će interesantno pratiti razvoj situacije kod onih koji koriste terapije od ef.Karalića naravno da nam ovdje iskeno opiše napredak.

Selam

Selam,
Senade rodica mi je u jako teskoj situaciji, desetak godina se bori sa nevidljivim svijetom, sad je pocela i da halucinira, jedno vrijeme je koristila i neke terapije(lijekove) i onda ih je ostavila, od tada se stanje pogorsalo, da lii u takvim situacijama moze pomoci sve ovo sto si gore naveo:apiterapija i sl., a sta dodje sinergija?

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: prof. Karalic Mahmut

Post od Senad » Sub Okt 29, 2011 5:07 pm

edenskivrtovi napisao:
Senad napisao:
Haris napisao:Šejh Senad se bavi samo prodajom meda. Tako da ne bude zabune.. :D :D :D
selam

:) Šteta što nema opcije za lajkanje , aferim bošnjače :D

Još da dopunim i ostali pčelinji proizvodi ;matična mliječ, svjež polen, propolis, med u djevičanskom saću jednom riječju apiterapija.

I da se još malo odbranim :wink: iz moji komentara može se vidjeti da nisam nikada rekao dođite kod mene već uvjek preproučujem geografski gdje je bliže, Nisad ef. ili Enes ef.

Ono što je sigruno da sinergijom dolazi se do izvanrednih rezultata u liječenju kako organskog tako i duhovnog oboljenja.


Da ne bi bilo off topic, bi će interesantno pratiti razvoj situacije kod onih koji koriste terapije od ef.Karalića naravno da nam ovdje iskeno opiše napredak.

Selam

Selam,
Senade rodica mi je u jako teskoj situaciji, desetak godina se bori sa nevidljivim svijetom, sad je pocela i da halucinira, jedno vrijeme je koristila i neke terapije(lijekove) i onda ih je ostavila, od tada se stanje pogorsalo, da lii u takvim situacijama moze pomoci sve ovo sto si gore naveo:apiterapija i sl., a sta dodje sinergija?

we selam

Šta je to sinergija?

Pojam: " Kada djelujemo u skladu s prirodom i zakonima energije javlja se sinergija: uzajamno komplementarno djelovanje čiji je učinak veći od zbroja pojedinih dijelova uključenih u proces. "


Ili da pojednosavimo : zbir terapija koja jedna drugu podupiru-nadopunjuju

Da li da se rad o organskomo ili duhovnom boljenju iz iskustva sa konzumentima znam da je jako učinkovito ako se napravi sinergija;
- Savremena medicna
-Poslanikova a s. medicina ( liječenje kur'anom, hidžama)
-Apiterapija ( pčlinji proizvodi-med, matična mliječ , polen, propolis, med u saću kao i apitoksinoterapja -pčelinji otrov)
- Fitoterapija ( ljekovito bilje )
-Nutricione vrijednosti ( voće i povrće )
- Fizikalne terapije
-Akumpuktura, akupresura
-Hidroterapija itd.


Što se tiče tvoje rodice i inače moje ubjeđenje je takvo da ZA SVAKU BOLEST POSTOJI LIJEK osim SMRTI. Ako je ovo Poslanik a.s. rekao zar ima neko da može sumnjati u ovo. Drugo je pitanje što mi svi želimo nešto preko noći da postignemo!

Treba postaviti prioritete. Liječćenje sihira je isto kao da idete u školu ,prvi razred i ispočetka učiš abecedu, brojeve, poznavanje prirode i društva i td.

Mislim da od mene nije prepotentno ako kažem da mogu dati dobar savjet isto kao i moj brat Haris. :wink:

Jedan primjer; ako odete psihijatru, ioon vamkonstatuje diagnozu da ste slabi sa živcima , dobit će te recept na kojem piše B-komplex vitamina 3x1 i nešto za smirenje (apaurin, diazepam, leksaurin itd,)

Matičan mliječ posjeduje kompletan B-koplex vitamina i to u prirodnom obliku šti je jako povoljno za naš organizam. Zatim MAtična mliječ pored aminokiselina sadrži i prirodni transmitor ACETIKOLIN I da kažemo da je MAtična mliječ biostimulator, regenerator i faktor razvoja. Mislim da ovo govori sve .

Što se tiče tvoje rodice u takvom stanju ona ne smije izbjegavati doktore, ako krene sa ispravnim načinom liječenja i to liječenje podupre sa zbirom terapija ja sam ubjeđen da bi ona inšaAllah za 9 mjeseci bila preporođena osjetio bi se vidan napredak stim da bude permanentna u primjeni terapija, naravno mora uključiti razum, bez imalo sujevjerja i što je veoma važno da ima okruženje koje je podupire i potpomaže u njenom nastojanju. U konačnici mora se osloboditi lijekova
Njeno stanje treba sagledati odakle sve to udara , gdje su žarišta .

Halucinacije su jako nezgodne, i remete kako dotičnu tako i okruženje. MOje mišljenje je da j sve to od sihira -transcedentni sila a Allah najbolje zna. ONa mora nahraniti svoj nervni sistem, unijeti u organizam potrebne antioksidante, napraviti detoksikacijuorganizma itd.

Možemo sagledati problem i mislim da vam mogu inašaAllah dati dobar savjet .

Selami te

Odgovori