snovi

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

amela_99
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Ned Jun 14, 2009 8:13 pm

snovi

Post od amela_99 » Ned Jun 14, 2009 8:22 pm

Bila bih vam jako zahvalna kada bi mogli protumaciti sljedeci san;sanjala sam da ljubim jednog mrtvog prijatelja,tacnije tri puta sam ga poljubila u desni obraz.Nakon sto je krenuo da ide uzeo je kao neke moje racune da plati i zatim se pretvorio u mog amiđu koji je jos ziv, a amiđa je u tom trenutku imao nekih problema sa rukom.... unaprijed sam vam zahvalna

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: snovi

Post od Haris » Pon Jun 15, 2009 6:10 am

Ako sanja da je poljubio poznatu umrlu osobu, on će imati koristi od znanja ili imetka od umrle osobe.

Preuzeto sa tumacsnova.org

evlad67
Mlađi član
Postovi: 110
Pridružio se: Pet Apr 24, 2009 1:58 pm
Lokacija: Doboj/Minhen
Kontakt:

Re: snovi

Post od evlad67 » Pon Jun 15, 2009 7:38 am

Selam,
imali gdje da se kupi ta knjiga tumac snova, ja samo poznajem eto tu internet stranicu, nebi bilo lose imat to kao i knjigu :)

Selam
evlad

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: snovi

Post od Senad » Čet Jun 18, 2009 6:04 pm

Dina napisao:Selam alejkum

Da ja ne bi otvarala novu temu,željela bih pitanje postaviti ovdje.
Neku noć sanjam da se jedna moja prijateljica pokrila i meni kao jako drago zbog toga.

Molim vas ako neko zna rastumačiti jer bih voljela znati značenje.
Esselamu alejkum!
ZAvisno u kakvom se stanju nalaziš i obzirom da za simboliku sna trebalo bi znati i snivačevo stanje , Ovako bukvalno iznešeno moglo bi da bude slijedeće.
SAn bi mogao sinbolizirati da će se desiti nešto skrivene prirode iz čega bi moglo proizaći briga i tuga. Allah s.w.t. najbolje zna.


Esselamu alejkum!

H@n@
Mlađi član
Postovi: 68
Pridružio se: Čet Nov 13, 2008 9:21 pm

Re: snovi

Post od H@n@ » Pet Jul 17, 2009 10:49 am

Selam

I ja bih vas htjela pitati za jedan san...

Vise od godine dana sanjam nekad cesto nekad rjede ali uvijek isti san...

Sanjam zmije, sanjam da pelazim preko njih, ili da ulaze u kucu...naprimjer u zadnjih pola godine sanjam da jedna zuta zmija ulazi u nasu kucu a ja molim mamu da je ubije ili da je nade ali mama me nikako ozbiljno ne shvata, ja placem i molim je ali ona se smije i nista....
tako taj san ulaske zute zmije sanjam vise od pola godine.i uvije ama bas uvije ona ulazi u nasu kucu a ja molim mamau za pomoc.....a sinoc sam sanjala da je sa tom zutom usla i jedna smeda i da je nju moja mam nasla i istjerala a ovu zutu opet nista i kao da mi ne vjeruje kad je molim da je nade...inace u tim snovima samo se ja plasim te zmije a ostali ukucani nista...


Sta vi misllite..

Prolaznik
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Sre Jul 01, 2009 11:09 am

Re: snovi

Post od Prolaznik » Pet Jul 17, 2009 10:34 pm

Selam,

iako snove nije lahko tumaciti, prvo sto mi je palo na pamet i kako bih ja sebi protumacio taj san je odprilike ovako :
Dzini (sejtani ) koriste svaku priliku da nas napadanu , posebno kad spavamo jer smo tada najvise ranjivi...
Mislim da ta zmija simbolizira dzina koji te vec duze vrijeme uznemirava, a taj dio sna gdje kazes da si samo ti svjesna
da zmije treba otjerati dok ostali clanovi porodice to ozbiljno ne shvacaju, mislim da je slicna situacija i u stvarnosti , da
tvoja rodbina ili ne vjeruju il sumnja u postojanje paralelnog svijeta....

Ipak, Allah najbolje zna.....

Korisnikov avatar
Yassin
Moderator
Postovi: 984
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 6:41 pm
Kontakt:

Re: snovi

Post od Yassin » Sub Jul 18, 2009 1:07 am

H@n@ napisao:Selam

I ja bih vas htjela pitati za jedan san...

Vise od godine dana sanjam nekad cesto nekad rjede ali uvijek isti san...

Sanjam zmije, sanjam da pelazim preko njih, ili da ulaze u kucu...naprimjer u zadnjih pola godine sanjam da jedna zuta zmija ulazi u nasu kucu a ja molim mamu da je ubije ili da je nade ali mama me nikako ozbiljno ne shvata, ja placem i molim je ali ona se smije i nista....
tako taj san ulaske zute zmije sanjam vise od pola godine.i uvije ama bas uvije ona ulazi u nasu kucu a ja molim mamau za pomoc.....a sinoc sam sanjala da je sa tom zutom usla i jedna smeda i da je nju moja mam nasla i istjerala a ovu zutu opet nista i kao da mi ne vjeruje kad je molim da je nade...inace u tim snovima samo se ja plasim te zmije a ostali ukucani nista...


Sta vi misllite..
We Alejkumu Es Selam We Rahmetullahi We Berekatuhu

Ebu Seida, r.a., prenosi da je Allahov Poslanik kazao: “Kada neko od vas usnije san koji voli, to je san od Allaha, neka se zahvali Allahu i neka o njemu govori drugima (u rivajetu: “onome koga voli”). Ako usnije nešto drugo, neka zna da je to od šejtana, pa neka zatraži zaštitu kod Allaha i neka o njemu nikome ne govori pa mu neće naštetiti.” (Buharija)

ali-pasa
pisem pomalo
Postovi: 15
Pridružio se: Sub Avg 01, 2009 9:53 am

Re: snovi

Post od ali-pasa » Pon Avg 10, 2009 9:28 am

Zmije u snovima su šejtani

Fazila
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Pon Jan 26, 2009 6:55 pm

snovi

Post od Fazila » Sre Mar 17, 2010 8:57 am

selam alejkum

juce sam sanjala jedan san koji se sinoc nstavio. sanjam svoju svekrvu koja pravi sa mojim suprugom sihir na trepavici i moj muz dolazi meni i daje mi tu trepavicu. a ja to necu da uzmem. odem kod svekrve i pitam je sta ovo treba da znaci i sto ona to radi, al ona se samo smije. a sinoc se nastavio san. kao mi (ja i moj muz) sedimo kod svekrve kuci i ona gleda u mene i kaze eto rastavili ste se. necu da se grijesim nedaj boze, dosta me strah od te zene bas zbog takvih stvari. posto nije prvi put da tako nesto sanjam o njoj. prije nekoliko meseci sam sanjala da je kod mene u spavacoj sobi i ja je gledam al nemogu da se pomerim sa mesta niti da kazem ista.

hvala na odgovoru

kelila
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Sre Mar 23, 2011 1:52 pm

Re: snovi

Post od kelila » Ned Mar 27, 2011 7:15 pm

molim nekog ozbiljnog da mi objasni što znači sanjati crnog jaguara koji sjedi pored none za stolom u kući i još bi pitao je li istina da samo žene prave čarolije da muškarci nisu to u stanju?hvala unaprijed.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: snovi

Post od Haris » Ned Mar 27, 2011 7:38 pm

Crna mačka, crni pas i slično u snovima, obično ukazuje na postojanje džinskog problema. Provjeri se audio rukjom.
http://lijecenje-kuranom.com/audio

I muškarci su u stanju, samo što to žene rade više.

kelila
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Sre Mar 23, 2011 1:52 pm

Re: snovi

Post od kelila » Pon Mar 28, 2011 11:29 am

hvala vam puno i ja sam na to pomislio samo nisam bio siguran.stvar je u tome što sam poslije umjesto jaguara sanjao nepoznatu nonu obučenu u crno objašnjavala mi kako su joj dušmani spalili selo i poubijali mještane zato sam i pomislio kako to radi žena.na koji način bi mogao otkriti vješticu ?

akhi
Stari član
Postovi: 342
Pridružio se: Pon Avg 23, 2010 7:50 pm
Lokacija: dunya
Kontakt:

Re: snovi

Post od akhi » Pon Mar 28, 2011 11:44 am

Ti si Dalmatinac, katolik, sudeci po pisanju?

Uglavnom, ako baje, gata, kaze ti da poznaje magiju, tarot, kontakt s "duhovima"-ovo su ti dzini, daje ljubavne napitke i sl.

Imas knjigu na oko 400 str. nekoliko tema ispod, na temi postavljenoj od zeljka.

Da te Allah uputi na Istinu, amin.

sadaka
Mlađi član
Postovi: 187
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Re: snovi

Post od sadaka » Pon Mar 28, 2011 5:32 pm

Fazila napisao:selam alejkum

juce sam sanjala jedan san koji se sinoc nstavio. sanjam svoju svekrvu koja pravi sa mojim suprugom sihir na trepavici i moj muz dolazi meni i daje mi tu trepavicu. a ja to necu da uzmem. odem kod svekrve i pitam je sta ovo treba da znaci i sto ona to radi, al ona se samo smije. a sinoc se nastavio san. kao mi (ja i moj muz) sedimo kod svekrve kuci i ona gleda u mene i kaze eto rastavili ste se. necu da se grijesim nedaj boze, dosta me strah od te zene bas zbog takvih stvari. posto nije prvi put da tako nesto sanjam o njoj. prije nekoliko meseci sam sanjala da je kod mene u spavacoj sobi i ja je gledam al nemogu da se pomerim sa mesta niti da kazem ista.

hvala na odgovoru
alejkum ve Selam Sestro.
Sestro samo se osaburi,nemoj se mnogo uzrujavati zbog ovo sna.Ja bih reko da je ovaj san od sejtana ,a ne od Dragog Allaha,sejtan pokusava da napravi jedan razdor izmedzu tebe sa jedne strane i tvoje svekrve i tvojeg muza sa druge strane ,a Dragi Allah najbolje zna.Ovakav i slicne snove nedolaze od Dragog Allaha,zato Sestro,kada nemas stvarne dokaze ,koje ukazuju da tvoja svekrva pravi sihir,nemoj da sumjas u nju,jer neke sumje su i grijeh.Zato Sestro ,boji se samo Dragog Allaha a ne te zene.
Ovo je samo iskusenje od Dragog Allaha,ne razmislaj o ovom snu,prvo u sta sejtan uspeva je bas to ,da ti o ovom snu razmisljas cesto ,a onda dolaze druge konstrukcije od njega da nas Dragi Allah postedi toga.


Sestro,naouruzaj se Imanom ,budi pokorna Dragom Allahu i Muhamedu .a.s,i sve ce biti u redu InsaAllah.

Selam alejkum i sve najlepse ti zelim iz svijeg srca ,ne boj se Sestro,ne plasi se,jer ovi prolazi su jedni od puno drugih,gde dzini ulaze u telo covjeka,ako Dragi Allah nedozvoli.

kelila
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Sre Mar 23, 2011 1:52 pm

Re: snovi

Post od kelila » Pon Mar 28, 2011 6:02 pm

možete li mi odgovoriti na samo jedno pitanje bit ću vam jako zahvalan da li nagaz može biti u obliku tamjana zamotanog u crvenu plastičnu foliju koji je navodno od nekog vidovnjaka?.na dobrom sam ja putu pa zato i jesam na ovom forumu zar ne a svima nam je u interesu pobijediti zlo.

Odgovori