Tko zna protumacit ovaj san??

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
be.ma
pisem pomalo
Postovi: 35
Pridružio se: Pon Apr 27, 2009 3:07 pm

Tko zna protumacit ovaj san??

Post od be.ma » Pon Jul 06, 2009 7:45 am

sanjala sam da pijem naucenu vodu, i da sam ucila neke dove, ali samo neznam koje. Dali neko znade sta znaci. hvala unaprijed

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Tko zna protumacit ovaj san??

Post od Haris » Pon Jul 06, 2009 8:36 am

Ko sanja da se napio vode to mu ukazuje na ispravnost njegove vjere, da je na pravom putu i da je njegovo stanje u vjeri dobro.

Ko sanja da se napio hladne vode dobiće neki halal imetak.

A za dove nisam nasao nista..

be.ma
pisem pomalo
Postovi: 35
Pridružio se: Pon Apr 27, 2009 3:07 pm

Re: Tko zna protumacit ovaj san??

Post od be.ma » Pon Jul 06, 2009 9:30 am

ok. nema problema. hvala ti

Korisnikov avatar
bogdica
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Čet Jul 09, 2009 9:39 pm

Re: Tko zna protumacit ovaj san??

Post od bogdica » Sub Jul 11, 2009 8:35 pm

mashAllah, lijep san.
pijenje vode u snu simbolizira uputu i znanje. ucenje dova simbolizira ibadet i namaz.

selam

majda
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Pon Avg 17, 2009 7:34 am

Re: Tko zna protumacit ovaj san??

Post od majda » Pon Avg 17, 2009 9:23 am

sellam
da ne bi dodavala novu temu ispricacu moj san ovde pa molim ko zna tumaciti snove da mi odgovori.
u snu vodim za ruku svoju mladju cerku od 1 i po god za ruku i iako je nisam pogledala u lice znam da je ona jer joj vidim papuce.idemo nekom ulicom uzbrdo,ima puno naroda,neki je vasar.sve se desava u jednom gradu gde sam zivela kao mala.odjednom ispred mene vidim strinu i ocevu sestru,pozurim da vidim gde ce,ali stignem do raskrsnice a njih nigde nema okrecem se na sve strane i uocim da su skrenuli levo i da malo dalje ima izmedju kuca kao neko dvoriste ali je sve obraslo travom kao da tu niko ne zivi.odjednom vidim jednu staru kucu i u njoj moju stariju cerku pokazuje mi na neku igracku i ja je zovem i kazem da odma izadje odatle.sta se snjom desilo ne znam nema je vise u mom snu ali ima jedna druga devojka koja trazi pomoc iz te kuce ali moram naglasiti tu nema nikoga samo ja to vidim i kao da nije to stvarno.odjednom sam u jednoj sobi jedan ruzan covek me uhvatio oko struka stim da drzi i moje ruke ja se otimam ali on me vrti samo u krug,ponekad oslobodim ruke i pocnem ga grebati po glavi ne da bi ga povredila nego mislim da ima masku i da bih mu je makla.i tako se mi borimo a na zidu je okacena kuca ista onakva u kakvoj je bila moja cerka i ona cura sto je trazila pomoc,i ja kao cekam da se prozor na kucici otvori kao to ce me spasiti,ali nikako.u jednom trnutku savladam ja njega i okrenem ga naopacke i hocu da mu glavom udarim o pod ali on je savija i nikako nemogu da ga povredim.tada tu dolazi jedan decko neznam ko je ali imam osecaj da ga on ne vidi i ja sam slobodna ne drzi me nego je na podu,lezi a taj decko mi daje tu kucici u ruke i ja vidim da taj prozor je kao varka i on,onaj ruzan mi se smeje osecam da je tako bilo ranije ali kao ovaj put me prevario stim sto je zatvorio prozor da se nikad ne otvori.krecem da bezim,on i dalje lezi i ja prolazim pokraj njega ali kroz glavu mi prolazi decko koji me spasio sta ako ga uhvati,ali ja bezim,preskacem neke kable i imam osecaj da sam tako i ranije bezala i da samo treba malo da udjem u tu travu ili sumu ne znam jer je mrak i nista se ne vidi,ali znam da on ne moze mnogo daleko da se odvoji od tog mesta.u sledecem trenutku ja vidim njega kako me trazi i samo mislim u redu je pobegla sam.tu sam se probudila.
halalite ako je bilo malo opsirno ali mislim da je svaki detalj bitan.molila bi da mi ga protumaci neko ko zna tumaciti snove.
Allah vas nagradio svakim dobrom.

Danya
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Pon Jun 22, 2009 4:56 pm

Re: Tko zna protumacit ovaj san??

Post od Danya » Pon Avg 17, 2009 10:59 am

Sellam

Da li ko zna sta znaci sanjati sure Ar-Rahman.

Allah vas nagradio

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Tko zna protumacit ovaj san??

Post od Haris » Pon Avg 17, 2009 1:48 pm

Ko sanja da uči suru Er-Rahman na dunjaluku će biti obasut blagodatima, a na Ahiretu milošću.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Tko zna protumacit ovaj san??

Post od Senad » Pon Avg 17, 2009 5:29 pm

majda napisao: halalite ako je bilo malo opsirno ali mislim da je svaki detalj bitan.molila bi da mi ga protumaci neko ko zna tumaciti snove.
Allah vas nagradio svakim dobrom.
Esselamualejkum!

Udata, razvedena, u toku pranica razvoda, radiš , neradiš, kakva si u prakticiranju vjere, imali iskušenja za koje si svjesna da su grijeh. Je si li nijjet dala da ćeš postiti inšaAllah mjesec Ramazan. Imaš li želja tj. nešto što ti je potrebno i težiš ka tome da imaš. IMaš neku posebnu potrebu , rješavanje statusni pitanja itd...

majda
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Pon Avg 17, 2009 7:34 am

Re: Tko zna protumacit ovaj san??

Post od majda » Uto Avg 18, 2009 12:59 am

sellam alejkum
prvo da se zahvalim Allahu sto postoji ovakav sajt gde se moze potraziti pomoc a zatim tebi brate Senade koji si odvojio vreme i procitao i odgovorio na moj post.Allah sw te nagradio i otvorio vrata dzeneta inshaAllah.Amin.
udata sam vec 11 godina,ali od prvog dana je u kuci bilo problema.sto se vere tice, verijem u jednog jedinog Allaha sw,i imam dosta znanja ali sto je najgore ne prakticiram veru.u stvari bilo je jedno vreme kada sam pocela obavljati namaz i zikriti na svakom namazu,ali sam prestala i svo ovo vreme imam griznju savest i sve kao moram poceti ponovo ali nesto mi neda,i sve tako hocu i kad krenem kazem aj jos ovo da sredim pa cu inshaAllah poceti,i sve tako,hocu pa aj jos koji dan.i izjeda me to sto sam cula da je veci greh znati a ne praktikovati,jer al hamdulillah sa znanjem ne manjkam,i to me jede.
drugo sto moram naglasiti da sam imala neko cudno desavanje dok sam bila u vremenu kad sam obavljala namaz.a evo isada ga imam kad god pisem ovde na forumu.naime osecala sam jaku bol u grudima uz jako lupanje srca,i osecaj kao da ce mi puci grudi a onda sve to ide do vrata uz gusenje dok ne prodje u glavu i onda osecaj u glavi kao eksplozija,jednom sam tako jaki bol osetila u potiljku kao da mi je nesto puklo i na tom mestu mi je bilo jako toplo,a i dan danas mi je,mada nemam glavobolju.euzubila,ruke mi se tresu.sledece trnu mi ruke,desna vise,tako da i kada jedem moram je malo pustiti na nize da mi sidje krv do prstiju.bila sam ovde kod doktora kazu da je problem u nervima i da je posledica stres,trenutno sam u evropi i status mi nije jos resen,ne radim.o iskusenjima sta reci,dovoljno je sto ne obavljam namaz.ramazan cu postiti inshaAllah,inace uvek sam i postila a imam nijet sada u ramazanu poceti i sa namazom inshaAllah i molim Allaha sw da mi olaksa jer svaki put kad krenem ubedim sebe da ja to ne mogu do kraja i zavrsiti mislim klanjati do kraja zivota,a inace kad sam na internetu uvek sam na nekoj islamskoj stranici i trazim sta ne znam da naucim.divim se pokrivenim zenama a sama nemam snage da se pokrijem i to mi stvara nervozu.zelim da me Allah sw uputi na pravi put,mene,moju porodicu,mog muza i decu,da mi olaksa a ne oteza,da mu budem pokojan rob.i na kraju da mi se resi status ovde gde se sada nalazim.
ponovo sam opsirno pisala,nadam se da ce te mi halaliti jer ponekad imam i potrebe sa nekim otvoreno popricati ali da se pravilno shvatim,ali sam u situaciji da nemam nikoga ovde takvog,i onaj ko prica kao ja okupiran je drugacijim nacinom zivota.
hvala vam jos jednom i Allah sw vas nagradо

Muslimah
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Sre Jul 29, 2009 9:35 pm

Re: Tko zna protumacit ovaj san??

Post od Muslimah » Uto Avg 18, 2009 3:55 am

_Musliman napisao:Ko sanja da uči suru Er-Rahman na dunjaluku će biti obasut blagodatima, a na Ahiretu milošću.
Insa'Allah!



@ Maida, molim Allaha da ti ukaze na pravi put.amin.

Odgovori