MIRSAD IMAMOVIC IZ MIRICINE KOD TUZLE

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Zaključana tema
AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

MIRSAD IMAMOVIC IZ MIRICINE KOD TUZLE

Post od AbuAmRibnFadL » Sub Mar 21, 2009 5:51 pm

SELAM ALEJKUM WE RAHMTULLAHI WE BEREKATUHU

BRACO I SESTRE INTERESUJE ME MOZE LI MI KO DAT KAKVU INFORMACIJU O MIRSADU IMAMOVICU ,KAKO LIJECI GDJE BUDE,KOJI JE NACIN NJEGOVOG LIJECENJA.BARAK ALLAH FIK

SELAM ALEJKUM WE RAHMTULLAHI WE BEREKAUHU

Dado
pisem pomalo
Postovi: 41
Pridružio se: Čet Sep 18, 2008 12:14 pm
Lokacija: Njemacka / Crna Gora

Re: MIRSAD IMAMOVIC IZ MIRICINE KOD TUZLE

Post od Dado » Pon Mar 23, 2009 7:22 am

Selam alejkum brate,

nije te bilo dugo. Nadamo se da si dobro. Brinuli smo se za tebe.

We Selam,
Dado

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Re: MIRSAD IMAMOVIC IZ MIRICINE KOD TUZLE

Post od AbuAmRibnFadL » Pon Mar 23, 2009 11:36 am

we alejkumu selam we rahmetullahi we berekatuhu brate moj Dado,

Zdravlje nije bas bas najbolje al inshaAllah bit ce hajra,Molim Allaha da te nikada ne ostavi samog brate moj Dado

Korisnikov avatar
Yassin
Moderator
Postovi: 984
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 6:41 pm
Kontakt:

Re: MIRSAD IMAMOVIC IZ MIRICINE KOD TUZLE

Post od Yassin » Sre Mar 25, 2009 4:31 am

AbuAmRibnFadL napisao:we alejkumu selam we rahmetullahi we berekatuhu brate moj Dado,

Zdravlje nije bas bas najbolje al inshaAllah bit ce hajra,Molim Allaha da te nikada ne ostavi samog brate moj Dado
Es Selamu Alejkum , dragi nas brate,
Molim Uzvisenog Allaha s.w.t. da ti podari zdravlje dug zivot u rahatluku i u radu na Njegovom putu. Da te nagradi za svaki tvoj trud kojeg si ulozilio na putu istine i sto si drugima pomagao da budu na istini.

Tahurun insha Allah.
:P

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: MIRSAD IMAMOVIC IZ MIRICINE KOD TUZLE

Post od Enes » Pet Avg 13, 2010 9:47 pm

Nekad radio kako treba, sada ne.
Priziva dzine i ima jednog sto ga ''cuva'' i uvijek mu iza leđa.
REdovno uplacuje loto, valjda mu dzini obecali da ce dobiti velike pare :mrgreen:

Danya
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Pon Jun 22, 2009 4:56 pm

Re: MIRSAD IMAMOVIC IZ MIRICINE KOD TUZLE

Post od Danya » Sub Avg 14, 2010 1:22 pm

Enes napisao:Nekad radio kako treba, sada ne.
Priziva dzine i ima jednog sto ga ''cuva'' i uvijek mu iza leđa.
REdovno uplacuje loto, valjda mu dzini obecali da ce dobiti velike pare :mrgreen:

A kako je to moguce da se desi, ako je neko bio ispravan ucac rukje, mene licno su njegovi postovi odusevljavali, pozrtvovanost da nekom pomogne, a sad sam se praaaaavo rastuzila, razocarala....da li je to cesca praksa, da se to desava ucacima rukja, ili doticni nije bio ispravno zasticen dovama, zikrom...Odakle ti brate Enese ove info u vezi sa njim, i jos jednom kako je to moguce :?: :cry:

Sellam

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: MIRSAD IMAMOVIC IZ MIRICINE KOD TUZLE

Post od Haris » Sub Avg 14, 2010 1:46 pm

Po nekom logičkom mišljenju, u pitanju je materijalizam. Isprva čovjek krene sa željom da nekom pomogne, i bude ispravan, a vremenom vidi da tu ima "zarade" i pravi posao na tome. Bavi se svim i svačim. To je neko moje mišljenje, a opet, možda, ima i ta opcija da su ga satrali šejtančići pa da je takav postao.

A Allah zna najbolje..

sadaka
Mlađi član
Postovi: 187
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Re: MIRSAD IMAMOVIC IZ MIRICINE KOD TUZLE

Post od sadaka » Sub Avg 14, 2010 3:09 pm

Molim Dragog Allaha ,da postedi naseg brata i ucaca rukje Enesa od ovakve i slicne promene ,da nedodze nikad do toga ,dok zivi na ovom prolaznom svetu.
Amin.
Sto se tice Mirsada Imamovica i njegove nagle promene u negativnom smislu:
Sve je receno u Harisovom postu i to je istina a Dragi Allah najbolje zna,samo bih jos dodao neke moguce opcije koje su moguce od strane sejtana kao sto su jos:
Svaki koji je neko na neko vazno i znacajno mesto ,kako za sebe tako i za okolinu,kao na primer :Hodza,predsednik,kralj,ucac rukje idtd.To njih ponese i smatraju sebe da su donekle savrseni u tome sto rade ,ovu opciju sejtan uvek iskoristava ako nedade Dragi Allah i onda ih obamane ili drugim recima sve to krene nizvodno ,a oni nisu svjesni toga i te neke promene koja okolina to vidi Ellhamdulah.
Druga opcija moze biti :Cinjene malih grijehova koje nih vode polako ali postepeno u neku dubinu ,a oni su svjesni tih grijehova ali iz neke oholosti i tog polozaja na kome jesu ,ne razmislaju o tome i nekaju se ,jer za njih mali grijehovi su neke sitnice i neznacajnost u svemu tome.
Naprimer Ucac rukje ako naplacuje rukju katostrofalnim cenama ,nije na rec ,kaze da ce doci a on nedolazi i to cesce tako ,voli da ga neko moli ,a on se na to izmoljava itd.

Na sve ovo sto sam naveo Dragi Allah nije zadovoljan sa ovakvim ljudima i zato posle dolazi do ovoga.

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: MIRSAD IMAMOVIC IZ MIRICINE KOD TUZLE

Post od Enes » Sub Avg 14, 2010 4:24 pm

Danya napisao:
Enes napisao:Nekad radio kako treba, sada ne.
Priziva dzine i ima jednog sto ga ''cuva'' i uvijek mu iza leđa.
REdovno uplacuje loto, valjda mu dzini obecali da ce dobiti velike pare :mrgreen:

A kako je to moguce da se desi, ako je neko bio ispravan ucac rukje, mene licno su njegovi postovi odusevljavali, pozrtvovanost da nekom pomogne, a sad sam se praaaaavo rastuzila, razocarala....da li je to cesca praksa, da se to desava ucacima rukja, ili doticni nije bio ispravno zasticen dovama, zikrom...Odakle ti brate Enese ove info u vezi sa njim, i jos jednom kako je to moguce :?: :cry:

Sellam
NArodski receno, đavo je đavo, nit' ore nit' kopa, samo zlo radi.
Nije to nista za iznenaditi, sto se desilo, to se danas sutra moze desiti i meni(da me Allah sacuva) jer svi smo mi ljudi i svi grijesimo.
A ucaci rukje, prolaze kroz raznorazna iskusenja, a to oni koje to rade najbolje znaju.
Na prvom mjestu mnogi pokleknu na prvo mjestu kod novca, pa se za jednu rukju traze nekoliko stotina eura pa i vise.Ako na tom polju sejtan ne uspije, ide dalje trazi i pravi spletke.
Sejtan radi i prilazi covjeku s hodho njegovom znaju i polozaju.
Kako ti rece, nekada ta srcanost da se nekom pomogne, vodi da se donesu ne promisljenje odluke, pa se urade pogrsne stvari a sejtan vreba.
Tako i taj njegov postupak da pomogne ljudima, ga je naveo da uradi nesto, sto pojedicni rade i imaju saradnju '' sa dzinima muslimanima'' da se spotanke i uradi gresku zbog koje ce vjerovatno na kraju debelo platiti.

Sto se tice informacije, dosla je prvo e-mailom od nekih ljudi kojima je pomagao i u pocetku je ucio rukju a kasnije kroz neko vrijeme poceo da pomaze sa vojskom dzina.
POslije su se pojavili opet neki ljudi kojima sam ucio a kojima je takode taj isti pomogao pa se desila stvar koju nisam uzeo odmah za ok.
Ljudi su opisivalia sta radi i kako se ponasa.Cak ga je i porodica ostavila, zena sa djecom otisla jer se boji za djecu zbog njegovih postupaka, promijenio se.

Da skratim, salje dzine i on im je rekao da cuvaju tu osobu da bude pored nje a oni usli u osobu.
Ismijavaju se kako je glupo, pa pomislio da su mu se odazvali dzini muslimani, da to oni nisu i otisli su.
A jedan, sto je najduze ostao, koji je nakon par rukji plakao, navodno se pokajao(nisam ubjeden da ce ostati iskren) i rekao da se tog covjeka treba paziti, da ce postati opasan da ce na kraju, kkao je krenio sa svojim postupcima, poceti i praviti ljudima.
Da nas Allah sacuva.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: MIRSAD IMAMOVIC IZ MIRICINE KOD TUZLE

Post od Senad » Sub Avg 14, 2010 9:10 pm

Danya napisao: A kako je to moguce da se desi, ako je neko bio ispravan ucac rukje, mene licno su njegovi postovi odusevljavali, pozrtvovanost da nekom pomogne, a sad sam se praaaaavo rastuzila, razocarala....da li je to cesca praksa, da se to desava ucacima rukja, ili doticni nije bio ispravno zasticen dovama, zikrom...Odakle ti brate Enese ove info u vezi sa njim, i jos jednom kako je to moguce :?: :cry:

Sellam
Esselamu alejkum

Gdje je dotični pisao postove ako nije tajna ,, ako može link ? !

Selam

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Re: MIRSAD IMAMOVIC IZ MIRICINE KOD TUZLE

Post od AbuAmRibnFadL » Ned Avg 15, 2010 6:54 pm

SVAKA CASA 20 EURA
selam alaejkum we rahmetullahi we berekatuhu

..Zvao me je prijatelj ciji je rodjak bio bolestan pa mu je "ispravni"ucac rukje dao terapiju mazanje uljem,med,voda itd itd..Ja rekoh ok sve je u redu, sta je jos radio,kaze Ucio mi je Kur`an,rekoh i to je ok,sta ima jos,kaze pa postavio je iza TV a kofu sa vodom i na svakom prozoru po jednu plasticnu casu sa naucenom vodom..pitao sam ga zasto je to uradio i koje mu je obrazlozenje tome.Rekao je da je Ostavio SVOG cuvara u velikoj kofi iza TV-a a na svakom prozoru,ostavio po dvije plasticne case i rekao da ce njegov cuvar natjerati sve dzine koje su po kuci,da se udave u one plasticne casice poredane na prozorima,12 prozora X 2 case=240 eura,za kofu ga nisam pitao.. Molim Allaha da vam da svako dobro,da vas sacuva od dzinna i sejtana,da vam sacuva porodicu od svake vrste serra,da udalji zlo od svakog od vas kao sto je udaljio istok od zapada, da vas ocisti ovim mjesecom Njegove Milosti,da vam se smiluje i da vam da zdravlja..amiiin

Jedan od Alima mislim da je safija ,popravite me ako grijesim,rekao je,Ako vidite covjeka da leti na,pitajte ga dali slijedi sunnet Resulullaha salallahu alehji we sellem,ako ne slijedi sunnet znajte da je to sejtan..
selam alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

Sultan
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Pon Avg 16, 2010 10:39 pm

Re: MIRSAD IMAMOVIC IZ MIRICINE KOD TUZLE

Post od Sultan » Uto Avg 17, 2010 9:26 pm

Selam draga braco i sestre,
jako me zalosti sto citam ove komentare. Ja nasuprot imam lijepo iskustvo sa doticnim ucacem rukije, doduse nije bilo skoro. Nijesam vidio nikakvo cudno ponasanje snjegove strane, to su bila ucenja koja su meni jako pomogla. U mom prisustvu nikom nije trazio pare pa ni meni. Ono sto sam primjetio je spremnost da saslusa i razumije,prijatna osoba blage naravi. Kad citam vase komentare, kao da govorite o nekom drugom, ne vjerujem da se neko moze tolko brzo promijenit i toliko nagore a Allah nabolje zna kakvi smo i sta radimo. Ljudi mogu mislit onama lose ili dobro ali Jedan zna sta je zapravo istina.
Draga sestro volio bih znat gde mogu nac te Mirsadove postove i linkove?

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Re: MIRSAD IMAMOVIC IZ MIRICINE KOD TUZLE

Post od AbuAmRibnFadL » Sre Avg 18, 2010 7:48 pm

selam alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

U rijeme resulullah salallahu alejhi we selem bio je jedan ashab,kome su nadjenuli ime Dzamijski golub,taj bi dolazio satima prije namaza,i ostajao bi satima poslije namaza,docekivo bi namaze sjedeci na jestu nakom je ranije klanjao prethodni namaz.P je jedne prilike dok je resulullah salallahu alejhi we selem bio u mesdzidu,stao i zamolio ga.O Allahov Poslanice saws,mozes li uciniti dovu Allahu da mi da bericeta da i ja kao moja bogata braca udjeljujem kako bi ih sustigao u djelima.Resulullah saws mu odgovori,ne treba ti to salebe,bolje ti je ovo na cemu si sada,molio je salebe vise puta pa resulullah salallahu alejhi we selem ucini dvu i tako salebe vremenom posta bogat.Isao je i dalje na namaze al ne kao i prije,dolazio bi kada bi ikamet zavrsavao,izlazio bi odmah nakon selama,pa je i vremenom dolazio prije predaje selama.Onda ga nije bilo na nekom od namaza..propustao bi neki namaz al je i dolazio a i nije dolazio u mesdzid.nakon dgo vremena doslo je red da se zekat podijeli,Resulullah saws posla svoje sakupljace zekata i salebi..kada dodjose do salebe rekose mu zasta su dosli,a salebe rece,Recite onome koji vas je posalo da ja zekata nemam dati..kada su se sakupljaci vratili rekose resulullahu salallahu alejhi we selleme sta je salebe rekao,pa rasulullah salallahu alejhi we selme rece"Ne prima se zekat od salebe"Preslio je resulullah saws na bolji svijet njegova zamjena Abu Bakr dodje kao halifa muslimana,dodje i vrijeme zekata u njegovom vremenu i eto salebe nos svoj zekat.Abu Bakr r.a mu rece o salabe ne treba nama tvoj zekat,niti ga je resulullah htio uzet od tebe niti cu ga ja ..Preseli Abu Bakr r.a na bolji svijet,eto Omera r.a kao Halifa dodje i njemu salebe u vrijeme dijeljenja zekata.pa mu Omer rece,ne prima se od tebe zekat ,o salebe ja cu ti reci jedan vasijjet kojeg je resulullah saws ostavio za tebe dok je bio ziv,ebu bekr nije prisustvovao tada,pa je eto dosao red na mene da ti ja kazem.Resulullah saws je rekao:Ko zudi za bigatstvom na ovome svijetu,Allah ce ga na Sudnjeme danu baciti u dzehennem zajedno sa KARUNOM,FARAONOM,I SALEBOM..

selam alejkum we rahmtullahi we berekatuhu

indiraa15
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Ned Okt 26, 2014 8:53 pm

Re: MIRSAD IMAMOVIC IZ MIRICINE KOD TUZLE

Post od indiraa15 » Ned Okt 26, 2014 9:01 pm

Zdravo svima,
Nadam se da mi moze neko od vas pomoci. Prosle dvije godine sam imala velikih problema i nikako nisam mogla da se izlijecim. Prosle godine sam upoznala nekog hodzu Mirsada koji je prvo pricao sa mnom na telefonom i govorio mi kako izgledam, gdje se trenutno nalazim i tako to kao da sve zna a onda je poslije nekoliko dana dosao u CG gdje zivim da mi pomogne da se izlijecim. Moji roditelji su mu dalji puno para a on mi je dao cd sa rukjom koji sam slusala i neke zapise. Sada me zanima da li je to isti ovaj Mirsad jer smo mi znali samo ime..ne znam ni sama kako smo dosli do negovog broja telefona. Samo znam da mi je bilo gore poslije nekog vremena i onda nikad vise nismo mogli da ga dobijemo.. moze li neko da mi kaze otprilike koliko godina ima ovaj Mirsad o kojem vi pisete i kako izgleda?
Hvala unaprijed!

maslina
Mlađi član
Postovi: 85
Pridružio se: Sub Avg 24, 2013 7:09 pm

Re: MIRSAD IMAMOVIC IZ MIRICINE KOD TUZLE

Post od maslina » Ned Okt 26, 2014 9:03 pm

taj Mirsad koji je bio kod tebe nije nista drugo uradio nego vam uzeo dobre pare. taj cd sto ti je dao je isto kao i da si sama sebi snimila rukju i sure sa ove stranice sto si slusala. To sto je znao sve o tebi dok je pricao sa tobom preko telefona je dokaz da i on petlja sa dzinima. daleko od njega i njemu slicnih. za svoje dobro.

Zaključana tema