Mucanje me ubija iz dana u dan!!!

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Jasmin Redzic
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Pet Okt 31, 2008 11:32 pm

Mucanje me ubija iz dana u dan!!!

Post od Jasmin Redzic » Sub Nov 01, 2008 11:46 pm

Sellam braco i sestre,

Upiso sam se na ovaj forum jer imam jedan ozbiljan problem koji me muci! MUCANJE.

Imam 17 godina, ( sace mi 18 u decembru ako bog da) mucam od 12-te godine odprilike, nikad neznam zbog cega. Uvjek me je strah. Kod trebam da progovorim s nekim, odma se osjecam lose, stomak me pocinje da ziga. Osjecam koda su mi pluca mala, i da u njima nemam dovoljno zraka da kazem sta hocu. Ovo sto dozivljavam, je prilicno tesko nekome objasniti...........

Pa bi volijo znati ima li neka solucija ovome mome problemu. Mati mi je govorila da me odvede kod nekog hodze ili kod neke stare nane, da mi stravu salije.
Ali, cuo sam da to nije bas dobro, da je bolje da ja to sam probam da izlijecim. Posto nemam pojma koko bi ja to sam mogu lijeciti, ipak bi volijo da odem kod hodze ako bi mi mogo sta pomoci.

Iso sam skoro i doktoru, i do mije neke tablete za stress, nesto ko za smirenje, ali od njih mi se drijema, pa vise hin ne trosim.

Klanjam, i molim se dragom Allahu kad imam vremena posto sam cijeli da u skoli!

Eto, draga braco i sestre, ako imate neko rijesenje, ovome mome problemu, pomozite mi!

sadaka
Mlađi član
Postovi: 187
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Re: Mucanje me ubija iz dana u dan!!!

Post od sadaka » Ned Nov 02, 2008 1:33 pm

Alejkum ve Selam Brate Jasmine
Evo ovde na forumu nasao sam jednu temu u vezi tvog problema http://www.lijecenje-kuranom.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=998 Da ti Dragi Allah otkloni i olaksa insAllah samo se u njega uzdaj i namaz nikako ne propstaj ,mislim da ce insAllah u skoli dozvoliti da klanjas ako pitas.mas i odgovor od Brata Enisa ucaca rukje u vezi mucanje ,samo nemoj nikako kod Hodze ili kod neke nane da saljeva stravu ,to je pogresno ljecenje.
Ispravno ljecenje je samo putem Rukje ,ucenje sa Casnim Kuranom
Selam Allejkum .
Neznam zasto se ovaj link ne moze obeleziti ,da bih ga ti odmah otvorio ,pokusaj ga kopirati i staviti ga gore u prostoru ,gde se traze sajtove.

Korisnikov avatar
Yassin
Moderator
Postovi: 984
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 6:41 pm
Kontakt:

Re: Mucanje me ubija iz dana u dan!!!

Post od Yassin » Ned Nov 02, 2008 10:55 pm

We alejkumu Es Selam We Rahmetu Allahi We Berekatuhu

Evo link opet da postiram kojeg je brat Latifpredlozijo da ga Uzviseni Allah nagradi, amin.

viewtopic.php?f=3&t=998

A ti brate Jasmine kao sto sam ti rekao na paltalk, nikako nemoj ici nenama koje saljevaju stravu, vec Nadzi covijeka koji se bavi ispravno lijecenjem kur'anom.

A binetot mon frere insha Allah :)

Jasmin Redzic
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Pet Okt 31, 2008 11:32 pm

Re: Mucanje me ubija iz dana u dan!!!

Post od Jasmin Redzic » Uto Nov 04, 2008 1:48 pm

Sellam

A ja cu sad u decembru, ici sa roditeljima u Bosnu, pa de mi recite znateli koga u Bosni koji se time bavi? I ako mi mozete reci gdje zivi ^^

Yassin, ja bas tebe onda nisam dobro razumijo. Ja sam mislio da si ti meni reko da nikako ne idem nikome, ni hodzama, ni nekim nenama... nikome, vec da se samo molim Allahu i dace mi on pomoci!

Hvala vam braco...

Odgovori