Dijete i Sihr ????

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
amsten
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Čet Okt 11, 2007 4:37 am

Dijete i Sihr ????

Post od amsten » Pon Okt 22, 2007 12:19 pm

Es-selamu alejkum cjenjena braco i sestre,

Imam jedan problem pa neznam gdje i kome da se obratim.Naumpade mi ova stranica ma mozda ima neko medju vama koji je imao slican problem ili zna nesto vise o tome.

Radi se o sledecem. Imam kcerkicu od 4,5 godine. MashaAllah nikada snjom nismo imali nikakve probleme. Bila je djete za primjera. Poslusna, samostalna, inteligentna itd. itd. Medjutim u zadnje vrijeme javljaju se problemi da ja i muz neznamo o cemu se radi.

Vec duze vrijeme place i vristi ako se pusti voda. Nezeli da se pere i plasi se da ce se sprziti. Nezeli upaljena svjetla uvijek govori da se gase. Ako se nesto przi na sporetu i zbog toga vristi i govori da se ugasi sporet jer ce se zapaliti.
Al hajd sa ovim se moze durati jer mislimo da je onako trazenje paznje. Ali zadnje dvije sedmice su se javili ozbiljniji problemi. Boji se da spava. Cim se priblizi vrijeme aksamu ona postane potistena. To primjetimo na njoj. Cuti i samo ide uz nas. Onda podje da place i trazi da ide iz kuce npr. nani i dedi. Govori kako se boji a da nezna reci cega.Vec danima ne spava sama u svojoj sobi. Prije bi bez problema sama zaspala a sad obavezno kod nas i to mora biti neko pored nje. Slabo jede, nema sanse da sama ode na sprat i igra se (a prije je najvise voljela biti sama) Za svaku sitnicu zaplace Jednostavno se vidi na njoj da je utucena i nije vise ono staro djete. :( :(

Neznamo sta da radimo. Praktikujemo i ja i muz vjeru. Ucimo joj prije spavanja. Muz joj je ucio na zemzem vodu al vidimo da se haman pa nista ne mjenja.
Nekad mislimo da je samo trazenje paznje. Mada je dobiva dovoljno koliko mi mozemo zakljuciti.

Znali neko dali je moguce da se radi o sihiru, uroku ????

Molim vas za savjet

da vas Allah nagradi

es-selamu alejkum

sadaka
Mlađi član
Postovi: 187
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Post od sadaka » Pon Okt 22, 2007 3:14 pm

Selam Allejkum
O Ovome dali je je sihir ili urok to neznam .Dragi Allah najbolje zna na ovo pitanje i simptomi koje ima vasa cerka mozda bi mogao odgovoriti Enes adminstrator ovog sajta i on je Ucac rukje .
Neka ga Dragi Allah nagradi i njegovu familju i na ovom i na onom svetu.
InsAllah vasa cerka bice bolje to joj zelim iz sveg srca ,jer znam kako je covek kad ima takve problemi to znam po sebi i hvala Dragom Allahu mnogo sam bolje i bolje.
Sada se samo nadam konacnog ozdravljena insAllah bice ,ako Dragi Allah da.Samo se u njega trebamo uzdati u nikoga drugog ne i u nista drugo ne.
Selam Allejkum

Madzid
Mlađi član
Postovi: 61
Pridružio se: Pon Maj 21, 2007 4:40 pm

Post od Madzid » Pon Okt 22, 2007 8:13 pm

Ja bih postavio pitanje a glasi..da li se vi pridrzavate islama ...i da li ucite kcerku islamom .

amsten
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Čet Okt 11, 2007 4:37 am

es-selamu alejkum

Post od amsten » Uto Okt 23, 2007 7:47 am

Da te Allah nagradi kad to pitas.
Vjerovatno si propustio procitati dio gdje sam napisala da praktikujemo vjeru vec dugo godina hvala Allahu, a uz to naravno ide i poducavanje djece islamu i islamskim propisima.

zara
Stari član
Postovi: 272
Pridružio se: Pon Apr 18, 2005 7:49 pm

Post od zara » Uto Okt 23, 2007 11:10 am

salam aleykum!

U danasnje vrijeme se desava puno abusos fizicki i sexual sa djecom.Da li ti kcherka ide u neku skolu ili je neko cuva, kad vi radite?Pokusaj popricati sa njom da vidis da joj se nije nesto desilo od toga, pa je isprepadana.Ukljuci i nekog pedagoga da ti pomogne u tome.I ukoliko vidis da nije to, onda se prihvati lijecenja kuranom.Tu ostavljam mjesto Abu i Enesu da te posavjetuju.

Provjeri sta joj je.Insha Allah , da ti Allah olaksa.

amsten
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Čet Okt 11, 2007 4:37 am

es-selamu alejkum

Post od amsten » Pet Okt 26, 2007 8:09 am

Jeli to nema niko da mi pomogne oko ovog problema ??? :(

SEstro Zara Allah te nagradio na brizi. Nevjerujem da je u tome rijec. Mala mi ide u skolu. Ali koliko mogu vidjeti ide sa voljom. Da ima nesto sigurno bi izbjegavala skolu. U razredu ima uceiteljicu hvala Allahu nema ucitelja ili nekih sumnjivih tipova. Djeca su vazda pod nadzorom i kada su vani i unutra. Puno se vodi briga o njima

Elhamdulillah ja neradim tako da je uvijek samnom. Eh jedino da nije moja strogoca prema njoj ta koja pravi probleme :wink:

hajr nadam se da ce se neko kompetentan javiti da mi da par savjeta.

sadaka
Mlađi član
Postovi: 187
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Post od sadaka » Pet Okt 26, 2007 1:04 pm

Selam Allejkum

Evo ti email od Enesa ucaca Rukje InsAllah izacice ti u susret i reci sta misli o tom problemu.
enes.b@hotmail.com ,ukucaj ga direktno na msn
Zelim iz sveg srca ako Dragi Allah da ,da se problem oko vase cerke resi .
Amin

NP_DK
pisem pomalo
Postovi: 20
Pridružio se: Čet Dec 07, 2006 5:50 am

Post od NP_DK » Uto Dec 04, 2007 10:57 pm

Esselamu alejkum,

probajte u medjuvremenu da pustate rukju:
http://lijecenje-kuranom.com/download/audio.html

pa cete vidjeti kako dijete reaguje na nju..
Imao sam priliku vidjeti djete kako place prilikom ucenja rukje i moleci da se to ugasi a zatim bjezeci u drugu sobu da to ne cuje..
imali kod vas ikakvih simptoma?

Odgovori