izlazak džina

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
bolesnik
pisem pomalo
Postovi: 32
Pridružio se: Čet Jan 18, 2007 5:44 pm
Lokacija: dunjaluk

izlazak džina

Post od bolesnik » Čet Maj 24, 2007 4:21 pm

Esselamu alejkum. Zanima me di se džinn najviše zadržava u tijelu oboljelog. Da li ima neki određeni dio tijela iz kojeg džinn zadnje izlazi. Primjerice glava. Ja sam u početku imao bolove u nogama,prsima,glavi a sada me samo glava boli,odnosno peče... Kao da mi je začepljeno sve. Nemam mogućnost koncentaracije,normalnog razmišljanja i slično i kao da me ulovi neka panika,kao da cu eksplodirati... Nekad se to stanje smiri ali i kad se smiri to stanje ja nisam kao prije bolesti,znači samo blazi oblik te bolesti. Kada klanjam dosta se ljuljam i postane mi jako vruće. Molim nekoga od braće ili sestara da odg. ako zna. Selam

Madzid
Mlađi član
Postovi: 61
Pridružio se: Pon Maj 21, 2007 4:40 pm

Post od Madzid » Čet Maj 24, 2007 4:46 pm

Ja licno imam bolove u lijevom dijelu glave koja silazi niz tijelo , kada klanjam taj dio se trzne jako. skoro kada sam ucio kur'an na 4 ajetu sure Zumar koji glasi

4. Da je Allah htio da dijete ima, izabrao bi, između o­nih koje je stvorio, o­noga koga bi o­n htio. Hvaljen neka je o­n; o­n je Allah, Jedini i Svemoćni!

jako sam se trznuo ,to jest nesto je u meni jako trznulo....

Ernest
Mlađi član
Postovi: 64
Pridružio se: Sub Maj 12, 2007 9:47 am
Lokacija: Podgorica

Selam.

Post od Ernest » Ned Maj 27, 2007 3:32 pm

Selam. Ima jedan hadis u kojemu se kaze da je Poslanik s.a.v.s. naredio da se opsihreni zaveze nakon cega ga je udarao po ledjima. Svaki bol u glavi uzrokovan je bolom u gornjem dijelu ledja. Iz mog iskustva utvrdio sam da je njihovo idealno mjesto u gornjem dijelu ledja pored lopatica, tik uz kosti. Uzmite neki zaobljeniji kamen i udarajte lagano sto duze ta mjesta-od coskova lopatica pa prema vratu.

Madzid
Mlađi član
Postovi: 61
Pridružio se: Pon Maj 21, 2007 4:40 pm

Post od Madzid » Pet Jun 01, 2007 4:48 pm

Da li dzin kada izađe nakon rukje može da opet vreba istog čovjeka i da opet uđe u njega ?

Mensur.A
pisem pomalo
Postovi: 12
Pridružio se: Sre Dec 02, 2009 4:33 pm
Lokacija: Tuzla (Tojšići)

Re: izlazak džina

Post od Mensur.A » Sub Dec 05, 2009 12:12 pm

Može! On čeka pogodnu priliku zato se čuvajmo draga braćo i sestre!

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: izlazak džina

Post od Haris » Sub Dec 05, 2009 7:18 pm

Brate, nema potrebe za odgovaranjem teme koja je starija od 2 godine. Halali..

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Re: izlazak džina

Post od AbuAmRibnFadL » Pon Dec 14, 2009 3:46 pm

selam alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

Najcesce zauzmu dva mjesta u tijelo 1.Glava 2.Zeludac..ostali dijelovi tijela u kojima se oni nastane,al cesce su oni vojska onih koji su u glavi i zeludcu,ta vojska se veze za zglobove ramena.laktova i zglobove sake, pa onda zglobovi koljena i clanci na nogama..mazite mjesta u kojima osjecate bol maslinovim uljem i sto vise cinite zikr..

Odgovori