Kako prepoznati?

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
melek
pisem pomalo
Postovi: 20
Pridružio se: Sre Sep 27, 2006 11:06 am

Kako prepoznati?

Post od melek » Čet Apr 19, 2007 7:53 am

Selam alejkum,

Je li mi može neko odgovoriti:
Kako se sihir može prepoznati, da li izgleda neprimjetno, obično/nuobičajeno i kako bih to mogla saznati ako sam u nedoumici da li je - ili nije?
Kako ću ga razlikovati?

I kako i na koji način se sve može poništiti sihir? Znam o tome nešto, ali mislim da ne znam baš dovoljno!?

Da li na nekom beznačajnom ključu koji je u kući, koji ničem ne služi....može postojati sihir......u tom slučaju ako jeste - što bih trebala učiniti?

bolesnik
pisem pomalo
Postovi: 32
Pridružio se: Čet Jan 18, 2007 5:44 pm
Lokacija: dunjaluk

Post od bolesnik » Čet Apr 19, 2007 8:46 am

esselamu alejkum. Kada se čovjeku uči rukja,i čovjek reagira na učenje znači da ima džina u sebi odnosno sihr. Tebe može čak i godinama nešto boljeti a da ti ni ne znaš pšta je to, a to može biti od utjecaja sihra. Ako ideš na rukju,džin može progovoriti iz tebe i reći di je sihr ako je uopće napravljeno. Moli Allaha i u snu možeš vidjeti da li ima i di je sihr. Recimo ja sam bio kod efendije i on kaže neka se podigne desna ruka ako je sihr mržnje,ljubomore i meni se digne desna ruka...Ako je sihr ljubavi neka se digne lijeva... Tako znaš o kojem se sihiru radi. Sihr ako se pronađe to se uništi spaljivanjem a ima još načina ali ja mislim da tu na forumu imabraće koji još bolje znaju o tome. Moguće je da je neko uzeo taj ključ i na njega naučio neke ˝vračke˝ jer zle osobe znaju napraviti svašta i na svašta. Neka ti Allah pomogne. Selam

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Post od AbuAmRibnFadL » Čet Apr 19, 2007 5:04 pm

Moze se i osjetiti i prepoznati,ali cesce su skriveni.Ima sihira koji su napravljeni,a da bi se aktivirali mora osoba kojoj se taj sihr namjenio dodirnut,nagazit,itd itd.Cesce se osjeti neugodnost kod susreta sa sihrom,nemir,strah.Ako je sihr nacinjen na tkanini najbolje je spalit tkaninu cime dejstvo sihra prestaje,onda ostaje samo da se prouci rukja osobi da bi se otstranio i dzin koji je dosao uz sihr.Sìhri nacinjeni na tvrdim predmetima se unistavaju ucenjem Kur'ana na vodu,stavi se npr.kljuc,neka odstoji i onda se izbaci iz kuce

Odgovori