Kome se mogu obratiti

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Sestra iz Kanade
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Ned Apr 01, 2007 4:17 pm
Lokacija: Canada

Kome se mogu obratiti

Post od Sestra iz Kanade » Ned Apr 01, 2007 5:01 pm

Esselamu alejkum. Zamolila bih vas da me, ako moze, uputite osobi koja lijeci rukjom. Ako ima iko u blizini Prijedora i naravno neko ko zna sta radi. Ovo ljeto idem u BiH pa bih htjela to da uradim. Hvala i da vam dragi Allah podari svako dobro.

bolesnik
pisem pomalo
Postovi: 32
Pridružio se: Čet Jan 18, 2007 5:44 pm
Lokacija: dunjaluk

selam

Post od bolesnik » Ned Apr 01, 2007 6:10 pm

Esselamu alejkum. Kod prijedora ne znam. Imaš u Zavidovićima brata Enesa i imaš u Gradačcu u selu toke efendiju Nisada. Za njih dvojicu znam da liječe po Sunnetu. Broj od Enesa je 0038761757819 a od Nisada 0038761888913
Nazovi nekog od njih dvojice i naruči se jer imaju puno obaveza. Neka ti Allah pomogne. Amin

Sestra iz Kanade
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Ned Apr 01, 2007 4:17 pm
Lokacija: Canada

Post od Sestra iz Kanade » Ned Apr 01, 2007 10:01 pm

Esselamu alejkum i hvala brate. Uvjerila sam se da nesto nije u redu. Koliko dugo trebam slusati audio rukju? Sada mi samo Allah dz.s. moze pomoci.

bolesnik
pisem pomalo
Postovi: 32
Pridružio se: Čet Jan 18, 2007 5:44 pm
Lokacija: dunjaluk

rukja

Post od bolesnik » Ned Apr 01, 2007 10:44 pm

Selam. Slušaj rukju 2-3 dana zaredom pod abdestom ujutro i navečer ako primjetiš da imaš simptome onda otiđi kod nekog učača po mogućnosti ove dvojice. Audio rukja se sluša da se provjeri da li osoba ima sihr odnosno džinna. Poslije učač da je cd sa audio rukjom kao terapiju...Ne moraš je slušati dugo to je samo test... Znači 2 do 3 dana. Neka te milostivi Allah izliječi i podari zdravlje tebi i svim muslianima. Amin
P.S. Ako imaš kakva pitanja smo mi se javi...

bolesnik
pisem pomalo
Postovi: 32
Pridružio se: Čet Jan 18, 2007 5:44 pm
Lokacija: dunjaluk

bolest

Post od bolesnik » Ned Apr 01, 2007 10:47 pm

Zaboravio sam te prije pitati kakva ti je bolest i o kakvim se problemima radi? Odnosno šta te boli da vidim kakav ti savjet mogu dati. Možda se ne radi o džinima i sihru. Možda je neka organska bolest.

Sestra iz Kanade
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Ned Apr 01, 2007 4:17 pm
Lokacija: Canada

Post od Sestra iz Kanade » Pon Apr 02, 2007 7:11 pm

Esselamu alejkum we rahmetulahi we berekatuhu.

Ima vec godinama kako osjecam da me nesto steze. Zavrsila studije, a bez stalnog posla. U braku 10 godina, a bez djece. I nedavno veliki problem u familiji koji nas razdvoji. Probala sam slusati audio rukju i strahota kako sam odgovorila na to. U BiH idemo ovo ljeto pa cu otici do jednog od ova dva brata. Eto to ti je to. Od Allaha dz.s. treba traziti pomoc i spas. Neka nam je svima na pomoci.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Post od Senad » Pon Apr 02, 2007 8:32 pm

Sestra iz Kanade napisao:Esselamu alejkum we rahmetulahi we berekatuhu.

Ima vec godinama kako osjecam da me nesto steze. Zavrsila studije, a bez stalnog posla. U braku 10 godina, a bez djece. I nedavno veliki problem u familiji koji nas razdvoji. Probala sam slusati audio rukju i strahota kako sam odgovorila na to. U BiH idemo ovo ljeto pa cu otici do jednog od ova dva brata. Eto to ti je to. Od Allaha dz.s. treba traziti pomoc i spas. Neka nam je svima na pomoci.
Esselamu alejkum!

Seko na pravoj si adresi. Sve što ti bude potrebno od informacija , prijedloga, sugestija možeš dobiti na ovom forumu. Ako nekada bude različiti pogleda na određeni poroblem i u nastupima nemoj haturit bitno je spoznati lijek.

Svako dobro.

Esselamu alejkum!

Odgovori