pomozite 4

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
bolesnik
pisem pomalo
Postovi: 32
Pridružio se: Čet Jan 18, 2007 5:44 pm
Lokacija: dunjaluk

pomozite 4

Post od bolesnik » Sub Jan 20, 2007 3:03 pm

Esselamu alejkum. Draga braćo i sestre evo da vam javim da sam slušao audio rukju i imao sam simptome po prvi put takve. Plač,trnce kroz cijelo tijelo i micao sam se lijevo i desno. Želim vas pitati je li to plakao džin u meni? Izlazi li on na taj način ako ja imam reakcije? Može li se preko audio rukje izliječiti potpuno? Hvala unaprijed

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Post od Senad » Sub Jan 20, 2007 4:43 pm

Esselamu alejkum!

Brate ti si plaho izgleda izgubljen sa tim svojim džinima :wink: .

Piši na jednom mjestu nemoj razbacivat jedan te isti post dovoljno ti je bilo da otvoriš svoj post klikneš na odgovor i ide jedno ispod drugog a ne ovako . Valjda će moderatori da ovo urede.

A što se tiče liječenja kada će to prestat to samo Allah s.w.t. zna, koliko ima džina to opet Allah zna a nikako ti ili neki hodža, može biti množina,

ko ti je to rekao da znaš kod koje si nasjeo,

je sili bio kod Nisad ef.

Brate, Adem a.s molio Allaha s.w.t. 200 godina za oprost,

Ejub a s. bolovao tešku bolest 7 godina, a tebi da je preko noći nešto riješit subhanallah, sabura step by step.

Kemo
Mlađi član
Postovi: 183
Pridružio se: Ned Maj 08, 2005 12:29 pm
Lokacija: Bosna

Post od Kemo » Ned Jan 21, 2007 6:16 pm

Ejub a,s, je bolovao oko 15 godina. :D

oktobar21
pisem pomalo
Postovi: 19
Pridružio se: Sre Apr 12, 2006 10:36 am

Post od oktobar21 » Uto Feb 20, 2007 2:08 pm

Selam alejkum!Nisi nam odgovorio jesi li bio kod ef.Nisada.Ako nisi onda požuri do njega pa da vidimo kako se onda tvoji đini ponašaju.Ako ti je lakše možeš i kod brata Enesa u Zavidoviće.Kad posjetiš nekog od njih onda nam javi kako je bilo.Neboj se, osam mjeseci borbe sa đinima i nije tako dug period kod nekih to traje mnogo duže ako ti je neka utjeha.Pošto ti se žuri onda nekog od ove dvojice braće posjeti što prije i budi strpljiv Allah dz.š. je taj koji liječi.

Odgovori