Depresija

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

zara
Stari član
Pridružio se: Pon Apr 18, 2005 7:49 pm

Post od zara » Sre Avg 02, 2006 1:34 pm

[quote="Sestra15"]
Sto se tice sihra, sestro Ikram, kod nas se svaka druga kuca time bavi. Mene to boli a ne sije, jer vishe ne znam kod koga mi je sigurno kafu popit a kod koga ne.

We aleykum salam.
sestro jednostavno,sacekas vakat pa koja se ne podigne klanjati s tobom ,bez razloga,ostavis je.Tako druzechi se samo sa vjernicima ,rahat udje u kuchu sa svakom posjetom.
Mirza je u pravu,tema je lijecenje kur anom.

leyla
Mlađi član
Pridružio se: Uto Jan 17, 2006 7:33 pm

Post od leyla » Sre Avg 02, 2006 1:54 pm

http://www.depresija.org/index.php?page ... =depresija- sve o depresiji, simptomima i kako je liječiti pomoču savremene medicine
http://www.anksioznost-depresija.50megs.com/custom.html
još jedna stranica o depresiji, simptomima... sa testom

Mirza
Mlađi član
Pridružio se: Sub Apr 16, 2005 9:56 am

Post od Mirza » Sre Avg 02, 2006 2:16 pm

selam alejkum

svaka čast sestro leyla

selam alejkum

Sestra15
pisem pomalo
Pridružio se: Čet Jun 15, 2006 7:49 pm

Post od Sestra15 » Sre Avg 02, 2006 4:15 pm

Nije meni bitno ko su sije, ali ocito je da ih ima kome jeste. Vjernika ima u svakoj vjeri a nevjernika ima i medju muslimanima i sijama i sunijama. Razlog sto sam navela razlike izmedju nas i njih jeste da se zavrsi prica o tome, tj. da se zavrsi repriza nepotrebnih rasprava. Znanje nikad suvisno nije. Znanjem se stavljas u mogucnost da izaberes ono sto je dobro!
Sestro Zara ima sihirbazica koje klanjaju svaki vakat, a pitam se mogu li to reci da opet neko ne upre prstom! Ovdje se ocito ne moze razgovarati na lijep nacin... Tema jeste lijecenje Kur'anom, a sihri valjda spadaju u tu kategoriju.
Opustite se, nisu nikom potrebne rasprave svaki drugi dan.
Pa eto, nek' se nastavi tema o depresiji, ja sam za!

zana
Mlađi član
Pridružio se: Ned Jan 22, 2006 7:10 pm

Post od zana » Sre Avg 02, 2006 4:41 pm

selam sestra 15 u potpunom si pravi zara misli da su sve vjernice one :wink:
Poslednja izmena od zana u Sub Nov 18, 2006 2:34 am, izmenjeno 2 puta ukupno.

zara
Stari član
Pridružio se: Pon Apr 18, 2005 7:49 pm

Post od zara » Sre Avg 02, 2006 9:51 pm

salam !
:shock: Subhane llah.Ne znam, mj kriterij je taj.U sustini vjerujem sekama i brachi koji klanjaju,jer mislim da ih salat odvracha od zla.za mene je licno nezamislivo sastaviti u jednoj osobi namaz i sihr.??
Mozda se oni samo pretvaraju a ne klanjaju u stvari?

medina22
Mlađi član
Pridružio se: Čet Avg 18, 2005 1:29 pm

Post od medina22 » Pon Avg 07, 2006 3:23 am

Hvala svima na odgovorima :D

pjf
Posmatrač
Pridružio se: Uto Jul 19, 2005 8:32 am

Post od pjf » Pon Avg 07, 2006 9:26 am

Ja sam vise od 10 godina proveo u jakoj depresiji i svakakvim fobijama. Bilo je ups and downs ali nikad se nisam osjecao dovoljno zdrav da bi mogao naprimjer otici negdje sam ili tako nesto. Kad sam prije 3 godine poceo praktikovati Islam, nekim cudom preko 80% od tih simptoma su nestali.

Dali je bio dzin, dali mi je trebala promjena zivotnog stila ili su mozdani kemikali samo od sebe nadosli na svoje mjesto to samo Allah zna. Ali jedno je sigurno. Islam mi je dosao kao svjetlost nekom tamnom tunelu koji mi se cinio da nema kraja.

Odgovori