Pomoc - zdravlje - provjeren iscjelitelj u Americi?

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
terzime71
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Ned Dec 11, 2016 6:07 pm

Pomoc - zdravlje - provjeren iscjelitelj u Americi?

Post od terzime71 » Pon Dec 12, 2016 2:35 am

Selam svima.

Ja trazim, citam ali samo nadjem da se treba cuvati prevaranata.
Ne mogu da nadjem nikoga ko je napisao da se izlijecio kod nekoga, a stvarno bih voljela.
Samo znam da tu moc nema svako, da su takvi ljudi rijetki.
Ako iko od vas zna iz prve ruke, kod koga se moze otici i izlijeciti, molim vas napisite.
Meni nista osim zdravlja ne treba jer treba da podignem svoje dijete inace ode jadna u foster home a tamo djecu maltretiraju. A nisu cista posla nikako u mom slucaju, nisu prave bolesti jer do sada bi tablete pomogle.
Zivim u St. Louis USA.
Hvala unaprijed.

havajka
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Pon Jan 30, 2017 4:39 pm

Re: Pomoc - zdravlje - provjeren iscjelitelj u Americi?

Post od havajka » Sre Feb 08, 2017 7:40 pm

Kao i vi i ja sam bila u zabludi i godinama pokusavala pronaci nekoga u USA ko ispravno lijeci. Ne znam kakva vam je dijagnoza i koje tablete pijete ali ukoliko je rijec o depresiji sigurno je mozete izlijeciti redovnim namazima. Sami cete se iznenaditi kako cete se svakim danom osjecati sve bolje i kako cete se osloboditi mnogih strahova, crnih misli.Situacije ce vam postati jasnije i moci cete donijeti pravilne odluke. Zao mi je sto ste u takvoj situaciji i nadam se da ste do sada pronasli neko rjesenje da vam djevojcica ne zavrsi u domu za nezbrinutu djecu. Moj vam je prijedlog da ukoliko imate godisnji odmor odete kod nekog ko lijeci u Bosni ali se prvo konsultujte o svim pojedinostima na koji nacin se to radi. Ukoliko krenete s tim ciljem u Bosnu a nemate sve informacije bit cete samo zbunjeni u toku ucenja rukje. Meni je sve bilo jasno tek kad sam se trebala vratiti nazad u USA i nisam imala vremena uraditi ono za sta sam zapravo dosla, na pravi nacin.

terzime71
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Ned Dec 11, 2016 6:07 pm

Re: Pomoc - zdravlje - provjeren iscjelitelj u Americi?

Post od terzime71 » Pet Feb 10, 2017 2:54 am

Hvala na odgovoru. Nema nikakve veze sa depresijom, ni blizu. Nemam nikakve crne misli. Opet ne znam gdje da idem. Znam da negdje postoji i da neko zna da lijeci ljude kojima je podmetnuto svasta ali ne znam gdje da idem. Bosna mi je predaleko i pravo da vam kazem nemam toliko godisnjeg a evo tek pocela novi posao jer sam stari izgubila bez ikakvog razloga. Nadala sam se da ima ovdje da mogu otici za vikend.
A ako vi znate gdje treba u Bosnu i kod koga, slobodno napisite. I tamo neki rade na daljinu.
Hvala

havajka
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Pon Jan 30, 2017 4:39 pm

Re: Pomoc - zdravlje - provjeren iscjelitelj u Americi?

Post od havajka » Pet Feb 10, 2017 6:43 pm

Znam da ti je u ovom momentu tesko i da pokusavas pronaci izlaz iz svih problema u kojima se nalazis. Ukoliko ti je "nesto napravljeno" ti se jednostavno ne mozes njih rijesiti jer oni samo dolaze i dolaze. Ovdje su spomenuta imena osoba koja lijece ispravno i pokusaj s njima uspostaviti kontakt. Ukoliko si procitala moj prvi post upucena si u moju situaciju i napisala sam da sam shvatila sve u vezi lijecenja rukjom tek kad sam se trebala vratiti nazad. Prije polaska kontaktirala sam Enesa jer mi je bila namjera da idem njemu. Zeljela sam se dogovoriti s njim kad da dodjem, medjutim rekao mi je da se javim kad dodjem u Bosnu. Stigoh ja u Bosnu ali Enes se ne javlja. Imala sam samo jednu sedmicu vremena i tako sam ne planirajuci zavrsila u drugom gradu, u Gradaccu kod efendije Nisada Drndica. I tu zamalo da ne odem jer mu je hanuma jako neprijatna ali nisam imala drugog izbora. Efendija je jako ljubazan i lijeci zaista na pravi nacin. Poslije svake proucene rukje razgovarao je sa mnom da li sam sto vidjela u toku ucenja a informisao se takodje i o cijeloj mojoj situaciji. Rukja je bila zajednicka i bilo je zaista puno svijeta. MIslila sam da je to jedini nacin kako se radi rukja ali sam zadnji dan saznala da kod njega ima efendija, a i vidjela sam ga, koji radi pojedinacne rukje umjesto njega. Na zadnjem tretmanu rukje pokusao mi je reci o ucenju rukje preko interneta i o tome sta treba dalje da uradim ali ga je zena jednostavno odvukla jer ju je trebao negdje voziti. Ti odluci sama kome da ides. Za Enesa vjerujem da je dobar jer su komentari o njegovom lijecenju jako dobri. Nisad je takodje dobar jer sam vidjela kako ljudi reaguju na njegovo ucenje. Koliko sam shvatila kod njega se pojedinacne rukje rade samo osobama koje to mogu platiti. Izvinjavam se odmah ukoliko grijesim ali tako mi je rekla supruga od jednog covjeka koji se lijecio kod njega. To mi je nazalost receno zadnji dan i nisam uspjela s njim o tome razgovarati. U svakom slucaju dobro se informisi i idi na pojedinacnu rukju.

merjemmm
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Pon Feb 20, 2017 2:46 pm

Re: Pomoc - zdravlje - provjeren iscjelitelj u Americi?

Post od merjemmm » Uto Feb 21, 2017 5:54 am

Draga moja ja sam iz gradacca idem na rukju imam ljubavni sihir ko zna odkad nekad bude dobro nekad lose ali nikad nisam se vratila od nisada sa rukje a da mi nije pomogo iako idem na grupne rukje on da uci pojedinacno pola onog svijeta nebi stiglo jer bih njemu bilo opterecenje i sto kazes ko ima vise para uci pojedinacno rekla ti neka zena boj se Allaha i ti i ta zena to nije istina ja znam koliko je meni pomogo a nikad nije rekao toliko kosta i za hanumu sto kazes da je smrknuta ja kadvidem tamo i teskomije Allahami nikog nevidim ko je smrknut zato sto mi nije ni do sebe a trebalasi se zapitat da nije takva po prirodi da izgleda smrknuta.Boj se Allaha i Nisad uci rukju ali Allah dz.s.pomaze i ti sam sebi namazom,zikrom,dovom iskrenom i postom.Boj se Allaha najlakse je osudit trebalasi Nisada draga pitat sve sto te zanima oci u oci pa i o pojedinacnoj rukji selam alejkum.

Odgovori