Jesul ovo obicne gatke ili sihirbatska posla?

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Elhamdulillah
pisem pomalo
Postovi: 17
Pridružio se: Pon Dec 20, 2010 10:11 pm

Jesul ovo obicne gatke ili sihirbatska posla?

Post od Elhamdulillah » Uto Nov 03, 2015 3:55 pm

Selam alejkum!

Ovako, saznala sam da je jedna zena u mojoj okolini koristila neke hamajlije u koje stavljala krilo od sljepog misa, koje je bojim se zivoj zivotini odsjeceno :(, ta ista osoba je nesto radila sa hljebom ne znam tacno sta, ali u glavnom na taj hljeb je doslo toliko mrava koliko je osoba bilo u kuci njenog buduceg muza. Ovo su sitni detaljcici koji su dosli do mene, mozel mi neko ovo protumaciti jer ne znam odakle 'puse, imam problema sa sihrom. Ta ista osoba se cesto poziva na vjeru ali ne znam da sam je ikad vidjela da klanja. S druge strane ona se bavi onako nekim besmislenim gatkama koje mislim da nema veze sa dzinima isl. Zna li ko konkretno sta o ove dvije gore navedene stvari?

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Jesul ovo obicne gatke ili sihirbatska posla?

Post od Haris » Uto Nov 03, 2015 9:04 pm

Istina je da postoje prinošenja životinjskih žrtava i td., ako se ne varam čuo sam da se tako nekad spominjala zečija šapa, i sl.

Optužbe za sihr su krupne i ne može se tek tako reći da se neko bavi nečim bez krupnog dokaza. Ako misliš već da bi ti ta osoba naštetit, pokušaj se diskretno udaljit bez svađe, i bit će dobro. Također vjeruj u to da ako Allah odredi da ti se nešto desi niko to ne može spriječit, i ako zabrani da se nešto desi, kad bi se svi ljudi i džinni sastali da ti naštete, neće moć bez Njegove dozvole.

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Jesul ovo obicne gatke ili sihirbatska posla?

Post od elma np » Uto Nov 03, 2015 11:17 pm

Elhamdulillah napisao:Selam alejkum!

Ovako, saznala sam da je jedna zena u mojoj okolini koristila neke hamajlije u koje stavljala krilo od sljepog misa, koje je bojim se zivoj zivotini odsjeceno :(, ta ista osoba je nesto radila sa hljebom ne znam tacno sta, ali u glavnom na taj hljeb je doslo toliko mrava koliko je osoba bilo u kuci njenog buduceg muza. Ovo su sitni detaljcici koji su dosli do mene, mozel mi neko ovo protumaciti jer ne znam odakle 'puse, imam problema sa sihrom. Ta ista osoba se cesto poziva na vjeru ali ne znam da sam je ikad vidjela da klanja. S druge strane ona se bavi onako nekim besmislenim gatkama koje mislim da nema veze sa dzinima isl. Zna li ko konkretno sta o ove dvije gore navedene stvari?

Prava prljava sihirbazica,kolju razne zivotinje,nekad koriste citavu zivotinju,nekad samo delove od zivotinje,nokte,zube,dlake,krv,urin.Inace se pozivaju na islam,glume jake vernice A NI ABDEST DA UZMU NE ZNAJU,a klanjaju ponekad, KLANJAJU SE IBLISU,kad im sejtan naredi da njemu sedzdu ucine tad klanjaju,nekad bez abdesta,nekad uzimaju abdest sa mlekom,sve zavisi sta sejtan od njih trazi.Cuvaj se,ne spominji da znas da je sihirbazica,takve osobe su u stanju sihr smrti da naprave jer znaju da nemaju sta da izgube,dzehenem ih ceka.I tako mi Allaha kao bila dobra sa njima kao bila losa isto ti se pise,sejtan je nama otvoreni neprijatelj!

Elhamdulillah
pisem pomalo
Postovi: 17
Pridružio se: Pon Dec 20, 2010 10:11 pm

Re: Jesul ovo obicne gatke ili sihirbatska posla?

Post od Elhamdulillah » Sre Nov 04, 2015 5:53 am

Selam alejkum!

Harise: sto se tice toga vise sam nego oprezna da bi koga proglasila da se bavi sihirom, desilo se meni puno toga, ali ja sam zadovoljna Allahovim kaderom i nadam se InshaAllah da ce tako ostati do kraja. Ova doticna osoba hoce slagati i za neku bezvezn u sitnicu, manipulise ljudima, zavidna je, itd, lista je podugacka...samo sam mislila da li je ovo sa krilom sljepog misa neki poznat ritual, vezat konkretno za nesto. A naravno da ne mislim to razglasavati, sto mi se ne uzima taj rizik, valja doci na sudnji dan.

Elma, bojim se da si u pravu, ta osoba zna da sam ja isla kod ispravnog ucaca, ja joj rekla, isto sam joj rekla ne ciljajuci na nju da se ne bojim sihira ko god sta radi, sebi radi, jedino su je ove rjeci malo trznule. U stvari ja sam to njoj rekla kad je ona optuzila jednu zenu da je pravila njoj...ja ne vjerujem niti jednoj niti drugoj, inace se ovdje malo skroz zna o sihirima, najradije bi se klonila i jedne i druge, tj izbjegavam i jednu i drugu.

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Jesul ovo obicne gatke ili sihirbatska posla?

Post od elma np » Sre Nov 04, 2015 6:13 am

Kloni se obe te zene,ne uzimaj nista od njih,ne poklanjaj i ne pozajmljuj nista.Ne slusaj ni jednu ni drugu,sihirbazice se inace tako prave da ne pricaju jedna sa drugom,pa optuzuju jedna drugu za sihre a sve sa ciljem da iskusaju i zbune zrtvu.Treba potpuno prekinuti svaki kontakt sa takvim sejtanima u ljudskom obliku.

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Jesul ovo obicne gatke ili sihirbatska posla?

Post od elma np » Sre Nov 04, 2015 6:57 am

Zaboravih reci krilo od slepog misa se koristi za vise stvari,najvise da se muskarac zaljubi u tu zenu i bude "slep od ljubavi",neko koristi za srecu,sve zavisi jel samo krilo slepog misa ili ima jos nekih stvari koje je sihirbazica koristila.

Odgovori