Pitanje za Enesa.

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Pitanje za Enesa.

Post od Haris » Sub Sep 20, 2014 9:52 pm

Probaj naveče iza akšama zvat ..

poistiha
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Ned Sep 28, 2014 3:24 pm

Re: Pitanje za Enesa.

Post od poistiha » Ned Sep 28, 2014 8:06 pm

Eselamu alejkum
Danas sam se uclanila, namam blage veze kako se potavlja
pitanje i kako se ovim upravlja.Koristim mobitel i tako je sitno mozda nesto pogresno pritisnem. Moze li mi neko objasnit kako da postavim pitanje.
Na velikim sam mukama i prjeko mi je potrebna pomoc,savjet,razumjevanj a cini mi se da to ovdje mogu naci.
Molim vas pomozite mi kako da postavim pitanje.

maslina
Mlađi član
Postovi: 85
Pridružio se: Sub Avg 24, 2013 7:09 pm

Re: Pitanje za Enesa.

Post od maslina » Ned Sep 28, 2014 8:21 pm

Alejkumusselam.

Otvoris novu temu i napises sta te zanima. Onda cekas sta ce neki clanovi napisati na to.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Pitanje za Enesa.

Post od Senad » Ned Sep 28, 2014 8:33 pm

forum1.JPG
Prikačeni fajlovi
forum1.JPG
(115.23 KiB) Preuzet 1544 puta
forum2.JPG
(105.59 KiB) Preuzet 1544 puta
forum3.JPG
(65.86 KiB) Preuzet 1544 puta

Aldy
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Pon Mar 23, 2015 11:57 am

Re: Pomoć

Post od Aldy » Pon Mar 23, 2015 1:59 pm

Sellam;

Moj pakao sa mojom sukobom misli dovodio me je do ludila, tesko sam disala, taj prisutni teret u prsima, želucu, i moj unutrašnji razgovor stavrali su toliko tegobu, da je ne mogu opisati. Nagli gubitak raspoloženja, odsutnosti, odveli su me do psihijatra uzimanja atideprsiva, koji su neko vrijeme djelovali, a kasnije sve po starom. Naime imala sam vezu koja se 9 dana pred vjenčanje prekinula ( moj bivši momak je prekinuo), a njegovi roditelji nisu bili za to da ja i on budemo skupa. Svašta su radili, znam da su išli nekim ljudima u Visoko i nejga čak vodili, a ja dok sam s njim bila zanči na ivici ludila sam bila, pogubljena, ni s njim niti be njega, znala mu iz čista mira svašta ružno govoriti, ali sad kad vratim film nisam to ja bila, jer neko normalan to ne bi mogao ni da pomisli. Nakon prekida ja hvala Bogu krećem sa namazom što me i spasilo, bilo je loših dana, suza i ne znam više, oči su me boljele.Išla sam i ja neka mi Bog oprosti nekim ljudima, ali pomoći nije bilo. Išla sam na učenje rukje i izgovarala sam imena njegovih roditelja, i govorila da mi je namješteno da nema sreće u ljubavi i da se nikad ne udam:( da li je bila moja podsvjet ili oni, ja ne znam. Kad sam pitala učača rukje , on je rekao: da ne obraćam pažnju, da oni lažu, može biti da ti je Allah dragi poslo sihr. Ja sad klanjam Bogu hvala, trudim se svaki vakat, ne kad mi ne daju, zikrim, dovim, noćni namaz klanjam. Ali ta želja za osvetom i opsesivno razmišljanje o tom čovjeku, Allah zna, ali čini mi se da je kočinica svemu.

elma1
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Sub Apr 19, 2014 11:06 pm

Re: Pitanje za Enesa.

Post od elma1 » Ned Apr 12, 2015 9:31 pm

Selam Alejkum,
Pitanje je za Enesa ali ako neko zna odgovor,molim da mi odgovori.Malo duze od godinu se lijecim kod ucaca Ruk'je i hvala dragom Allahu dzs moje stanje je puno bolje, Elhamdulillah.
Interesuje me dali mogu uc dzini u stan,prskat po stvarima,odjeci i ostavljat sihire ako je u stanu proucen Ezan u svakom prostoru i u stanu u dvije sobe uci na telefonu 24 sata Ruk'ja?
U sebi sam imala veci broj dzinova,hvala dragom Allahu dzs svi su izasli,napustili moje tijelo,ostao je jedan koji je u meni skoro pa od rodjenja.
Molim vas ako neko zna odgovor na moje pitanje,da mi odgovori.Allah dzs vas nagradio

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Pitanje za Enesa.

Post od Haris » Uto Apr 14, 2015 8:31 pm

Alejkumu selam.

Prvo štiti sebe pa onda prostorije. Kao što Enes spomenu jednom, nije isto kad uči Kur'an na računaru i kad mi učimo. Ne kaže slušajte ili puštajte Beqaru svaka 3 dana, nego učite.
Imaš onaj jutarnji i večernji zikr, 100 puta ešhedu en la illahe illlahu wahdehu la šerike leh ...

Kad sebe osiguraš, gdje god da ideš, nemaš frke.

Bejtul Makdis
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Ned Maj 31, 2015 6:22 pm

Re: Pitanje za Enesa.

Post od Bejtul Makdis » Ned Jun 07, 2015 11:31 am

esselamu alejkum..pitanje ..sta znace bubuljice bolne i velike na tijelu kao popratna pojava lijecenja i rabljenja terapije(nauceno ulje Kur'anaska voda)i zasto ostaju oziljci od njih..te kada bi to trebalo prestati?

Odgovori