Ferid Orahovac - da li neko zna?

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Elhamdulillah
pisem pomalo
Postovi: 17
Pridružio se: Pon Dec 20, 2010 10:11 pm

Ferid Orahovac - da li neko zna?

Post od Elhamdulillah » Sre Nov 12, 2014 9:08 am

Selam alejkum!

Da li bi mi neko mogao pomoci kako da dodjem do Ferida Orahovca? Jel neko mozda bio, ili ima bilo kakve informacije molim vas da mi napisete bilo ovdje ili porukom.

Znam ko se u Bosni ispravno bavi lijecenjem Kur'anom, ali mi je lakse otici u Crnu Goru jer ne zivim trenutno u Bih.

zegulja01
pisem pomalo
Postovi: 47
Pridružio se: Uto Jan 17, 2012 10:33 pm
Lokacija: svedska

Re: Ferid Orahovac - da li neko zna?

Post od zegulja01 » Sre Nov 12, 2014 10:10 am

Selam!!
Ferid zivi u mjestu Vladne kod Podgorice evo brojeva tel. sto sam nasao na Crnogorskom telekom-u:
Ferid Orahovac Vladne, Podgorica 067283919
Ferid Orahovac Vladne, Podgorica 067253424
Ferid Orahovac Vladne, Tuzi 067253412

pa zovi dok se ne javi ili put pod noge i u Vladne

Elhamdulillah
pisem pomalo
Postovi: 17
Pridružio se: Pon Dec 20, 2010 10:11 pm

Re: Ferid Orahovac - da li neko zna?

Post od Elhamdulillah » Sre Nov 12, 2014 10:48 am

Allah te nagradio, pokusavala sam ali nisam mogla dobiti ni na jedan broj telefona. Vjeruj da bi bas krenula, ali ne znam bas to mjesto, nit koga znam nit poznam tamo, nit znam gdje bi se mogli smjestiti u slucaju da nas ne moze primiti bas tad kad dodjemo. Ako je neko mozda isao, ili zna ista vise, neka mi napise ako nece javno privatnom porukom, bila bih jako zahvalna!

qemal
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Ned Sep 26, 2010 3:14 pm

Re: Ferid Orahovac - da li neko zna?

Post od qemal » Sre Nov 12, 2014 7:21 pm

0038267283919
......69653777

izadje ti sekrataricu na mobilen, i ako kaze da radi rukje u srijedu subotu i nedelju u odredan saat, da znas da biti tu.
selo vladni, 3 km iz Tuzi, 7-8 km iz podgoricu
rukju uci u dzamiju, na vise osoba odjednas.
dobar je

Yazz
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Ned Nov 16, 2014 10:23 pm

Re: Ferid Orahovac - da li neko zna?

Post od Yazz » Ned Nov 16, 2014 10:39 pm

Radi provjereno srijedom i subotom (ponekad i drugim danima) nakon podne namaza rukje su grupne.Tesko da ce se javiti na tel. Inace lijeci samo ucenjem rukje i daje ucenu vodu, med, maslinovo ulje i ajete na papiru koji se potapaju u vodu s kojom se kasnije kupa, zavisno od slucaja. Uglavnom sistem lijecenja kod njega traje duzi vremenski period. Trenutno je u inostranstvu i bit ce tamo 15ak dana. Dzamija je u selu Vladne pored Tuzi, to je 10ak km od Podgorice prema Albanji. Mozes naci na google maps. Toliko znam o njemu.



Elhamdulillah
pisem pomalo
Postovi: 17
Pridružio se: Pon Dec 20, 2010 10:11 pm

Re: Ferid Orahovac - da li neko zna?

Post od Elhamdulillah » Pon Nov 17, 2014 10:38 am

Hvala vam! Sad imam bolju predstavu kako to hoda i kako cu i kad otici, znaci on je trenutno u inostranstvu, jel mozda znate koliko cesto putuje? Bojim se da ne odem dzaba, a tako mi je tesko organizovati i taj put.

Yazz
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Ned Nov 16, 2014 10:23 pm

Re: Ferid Orahovac - da li neko zna?

Post od Yazz » Pon Nov 17, 2014 3:07 pm

Poznajem jednu osobu koja se lijeci kod njega, pa cu ostaviti komentar ovde na post kad se bude vratio u Vladne. Koliko znam nije toliko cest u inostranstvu. Cini mi se sa ne naplacuje rukje vec samo terapije, i cijena zavisi od imovinskog stanja, cuo sam mnoge lijeci i besplatno. Prvo obavi vrlo kratak razgovor s osobom, a onda svi idu na grupnu rukju. Tu je onima koji su prvi put malo nezgodno, jer ima raznih prizora. Nakon toga se dobija uputstvo i eventualna terapija.

iida
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Sub Jun 04, 2016 10:29 am

Re: Ferid Orahovac - da li neko zna?

Post od iida » Ned Jun 05, 2016 10:21 am

Da li neko znas, radil ovaj Covjek jos Rukije???

Hvala unapred za odgovor :-)

Odgovori