Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

EdinM
Mlađi član
Postovi: 164
Pridružio se: Čet Nov 29, 2012 8:33 pm
Lokacija: Sweden

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od EdinM » Pet Apr 05, 2013 9:14 pm

Ako taj post ima o sihru sto samko spominje procitaj ga jer je koristan sigurno. Sto se tice Dzemala, sve rijeci hvale imam o njemu. Dobar insan a i dobar ucac Kur`ana, i pomaze mnogima. Da ga Allah nagradi. Jedan od njih sam i ja bio, i isao sam kod njega.

greezlee
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 9:13 pm

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od greezlee » Uto Feb 04, 2014 9:47 pm

Selam Alejkum

Upravo sam se prijavio na forum, jer dozivio sam nesto sto me uzdrmalo pa sam malo rešarširao po internetu nadajući se da cu nać uzrok ili bar nekog ko je nešto slično proživio.
Sve do skoro tj prije tačno 2 mjeseca javlja mi se neki cudan osjecaj, pokusat cu najpribližnije opisati, nadam se da ce čitaoci shvatiti: dakle s vremena na vrijeme mi naviru misli (loše misli) kao da mrzim samog sebe ide do te mjere da pomisljam da naudim samom sebi Estagfirullah, ali uspijem nekako oteti se , tako reci otrijezniti, neki neopisan strah od dogadjaja koji tek trebaju da se dese, na trenutke imam strah da cu jednostavno izgubiti kontrolu ili prepustiti se tim mislima...pokusavam smiriti sam sebe, i uspijelo mi je hvala Allahu svaki put kad mi se desilo, i kad me prodje taj osjecaj imam strah da nece opet se povratiti, tj konstatno sam nemiran i u nekom isčekivanju...
Bit ću iskren da nisam aktivan sto se tiče ispunjavanja svih vjerskih propisa,tacnije ne klanjam,ali iskreno vjerujem...te cu dodati da sam prije dva mjeseca prvi put marihuanu probao na nagovor društva, imao sam jake halucinacije, bacalo me do te mjere da sam htio sebi jezik odgrizti i od tada mi se javlja taj isti strah prezivljen na tripovima....molim za savjet ili pomoć

Eselamu alejkum i unaprijed hvala

maslina
Mlađi član
Postovi: 85
Pridružio se: Sub Avg 24, 2013 7:09 pm

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od maslina » Uto Feb 04, 2014 10:03 pm

Alejkumusselam!

otidji na ovu stranicu http://www.lijecenje-kuranom.com/audio i poslusaj rukju onako kako je opisano na stranici, pa javi kako ti je bilo. onda ti mozemo mozda vise pomoci.

haki
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Čet Okt 02, 2014 12:02 am

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od haki » Čet Okt 02, 2014 12:12 am

Ovako sto se tice sihra, i Dzinna tu se ima sta pisati i previse ja cu ukratko nesto reci. Znam sve simptome reakcije i td znaci ako je dzinn u tijelu i nece da izadje on znaci uz dozvolu Allaha se ubija ucac ga ubija. Jer kad nece da izadje on se znaci ubije, a sto se tice sihra sihr je gori od opsjedanja dzinna.

haki
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Čet Okt 02, 2014 12:02 am

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od haki » Čet Okt 02, 2014 12:30 am

Evo ovako ako ima ko kakvih pitanja u vezi sihra crne magije simptoma reakcija dzinskih napada opsjedanja mesh-a, a vidim imate obratite se meni na moj facebook profil ja cu vam sve objasniti i reci na koji nacin da se zastitite i sta da radite evomoj facebook profil pa bujrum inace ime mi je na fejsu Haki Sedens i slika profila mi je znaci imam ahmediju na glavi obucen hodza imam evo moj facebook profil cccccccccccccccccccccc

haki
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Čet Okt 02, 2014 12:02 am

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od haki » Čet Okt 02, 2014 12:38 am

ako je tu slucajno vise nina111 i ako cita ovo neka se javi na moj facebook profil ja cu joj sve objasniti u vezi tog dzinna za kojeg ona kaze da ima u sebi ja znam sve i.ja cu sve joj reci sta radi i kako da postupa Vidim objavila je zadnji post 2013 godine al ako i dalje ima te probleme neka se javi na moj facebook profil xxxxxxxxxxxxxxxxxx

maslina
Mlađi član
Postovi: 85
Pridružio se: Sub Avg 24, 2013 7:09 pm

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od maslina » Čet Okt 02, 2014 11:15 am

Je li hoces da kazes da je ahmedija na glavi i dzube na sebi garancija neka da osoba radi ispravo i/iil da znas svoj posao? Previse mi nesto reklame te - cuj izjave "ja znam sve", pa nisi Svevisnji pa da znas sve! Meni licno si na osnovu svojih komentara ovdje i fb stranice poprilicno sumnjiv - da ti se nije para osladila ili slicno :D
ako zaista znas kako se rjesiti problema - onda de podijeli ovdje sa svima pa da vidimo o cemu se radi. Ima sigurno vise kandidata koji imaju iste probleme.

zegulja01
pisem pomalo
Postovi: 47
Pridružio se: Uto Jan 17, 2012 10:33 pm
Lokacija: svedska

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od zegulja01 » Čet Okt 02, 2014 11:48 am

haki napisao:Evo ovako ako ima ko kakvih pitanja u vezi sihra crne magije simptoma reakcija dzinskih napada opsjedanja mesh-a, a vidim imate obratite se meni na moj facebook profil ja cu vam sve objasniti i reci na koji nacin da se zastitite i sta da radite evomoj facebook profil pa bujrum inace ime mi je na fejsu Haki Sedens i slika profila mi je znaci imam ahmediju na glavi obucen hodza imam evo moj facebook profil xxxxxxxxxxxxx
Selam! Evo nemam ahmediju i nisam obucen hodza a nemam ni facebok :) ali sam procitao ovaj forum ovdje bar deset puta (citam svaki dan) i hvala Allahu ima se sta i procitati i nauciti,
Odkud ti hrabrost da napises ovakvu pooruku na ovome forumu(pogledaj broj clanova na istom) i da pozivas ljude na tvoj fb. gdje imas (nekih zalutalih) 14 osoba sto te prate,
Pa moj dobri co"ece, sta to ti mozes jos da objasnis sto nema ovdje vec napisano i u tancine objasnjeno?

haki
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Čet Okt 02, 2014 12:02 am

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od haki » Čet Okt 02, 2014 1:14 pm

Ja samo zelim pomoci jer ja ne mogu biti ovdje cesto da odgovaram, ja licno ne bavim se sa tim niti lijecim al znam sve simptome sto se tice toga sihra dzinskog opsjedanja i mesha sta vi znate sta je to mesh? Ocito ne znate pa ce te na google traziti mesh je sejtansko dzinski napad i dodirivanje osobe tj uznemiravanje ako je to recimo kod vas vecine taj mesh ko je onda vama rekao da vi imate dzina u sebi? Sihr je jedno a opsjedanje dzina je drugo kad je u pitanju sihr to znaci neko posalje sejtana na vas a dzin to znaci kad sami sebi problem izazovete kad prosipate vrelu vodu vani ili u sudoper pa ih sprzite onda oni vas napadnu ili bacite nesto tesko pa ih povrijedite isto vas napadnu vi dzina imate krscana hriscana zidova muslimana imate ih visine po metar imate i po tri metra imate dzine ljubavnike koji sa zenama curama opsjednu i onda je seksualno zlostavljaju. Vi ne znate ono sto znam ja ja samo zelim pomoci zato ne mojte nikada draga braco i sestre nikog da kritikujete ja nisam rekao da ja znam sve Allahu Ekber Allah je taj koji zna sve. AL znam oko ovoga sve vi nemate pojma sta sve dzini mogu osobi uraditi to ni zamisliti ne mozete, tako mi Allaha da se popnete na sprat i da sa sprata bacite iglu ta igla ne bi pala na zemlju a da ne udari sejtana ili dzina jer njih ima na milione oko nas dzini plivaci letaci danski dzini nocni dzini dzin letac za tri sekunde moze obici cijelu planetu vi to ne znate al ja znam.

maslina
Mlađi član
Postovi: 85
Pridružio se: Sub Avg 24, 2013 7:09 pm

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od maslina » Čet Okt 02, 2014 1:54 pm

opet nisi nista rekao sto ovdje na forumu vec ne pise i sto je detaljno opisano. ako zelis pomoci - evo siroko ti polje, pisi pa da se svi okoristimo...cemu tajna tolika oko tog tvog silnog znanja na ovu temu. napisi nam, reci kako da se osoba rijesi problema itd...

haki
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Čet Okt 02, 2014 12:02 am

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od haki » Čet Okt 02, 2014 2:52 pm

ovako vidio sam Nina111 pisala je kako ima Dzinna u sebi i nece da izadje nikada, ne moze on ostati u tijelu nikako ako nece da izadje ucac ima pravo da ga ubije. Evo prvo sto se tice sihra opsihrena osoba treba prvo sto jest da klanja pet dnevnih namaza i da nauci Kur'an citati ali na arapski jezik. Iz sufare se to lako moze nauciti. Opsihrena osoba treba da naucenom vodom da pofrca krevet na kojim spava i cijelu prostoriju tako da istjera sejtane to niko ovdje nije pisao. Kad podje leci da podigne sake i da uci muavizu felek nas i kulhuvallahu ehad i fatihu i da pune u sake i kad puhne u sake da predje tim sakama cijelo tijelo tako ponoviti 3 puta jer to je poslanik Muhammed S.a.w.s. Tako cinio. ni to niko nije pisao ovdje onda prouciti ajetul kursiju ko prouci ajetul kursiju kad podje leci sejtan ni dzin mu se ne priblizava sve dok ne osvane jos ako uzme abdest pa legne pod abdestom tad Allah posalje meleka cuvara i melek zanoci sa tom osobom, osoba treba sebi da uci ajete koji ponistavaju sihr tj felek nas kulhuvallahu fatiha elif la mim, ajetul kursija 3 zadnja ajeta sure al bekare, sura ali imran 26, 27 ajet. Sura En-nisa 54, 56, 168, 169 ajet, jasin 1, 12 ajet. Sura dzin 1, 11 ajet. Sura Ez-zizal cijela. sve ove sure i ajeti su rukje potvrdjene rukje. I ponistaju sihr. Ili da opsihrena osoba nadje na youtube rukja koja ponistava sihr i da slusa tu rukju 30 dana pod abdestom svaki dan da sebi pusti i da slusa jer to slabi sihr i ponistava. sto se tice opsjedanja dzina to je lakse treba da se osoba opsjednuta kupa vodom slanom jer sol razvaljuje dzine, treba osoba da pusti rukju na youtube i to rukja spaljivanja i da uzme kasiku ili viljusku u ruke dzini se uzasno boje metala i da prelazi kasikom ili viljuskom preko tijela dok rukja uci kao da hoce da ispara kozu laganim pokretom ili da uzme osoba ledz dzini mrze led i da ledom prelazi preko tijela dok rukja uci ili da se udara laganim udarcom i da osoba zamislja da je u medini ili pored kabe ili da zamislja da je na sedzdi ili da zamislja da tag dzina u osobi neko sijece ili da baca u vatru to dzine ubija to zamisljanje i on mora znaci mora napustiti tijelo htio ili ne on mora izaci. Il nek neko sve ovo sto sam naveo od roditelja osobi radi samo da osjednuta osoba zamislja ono sto sam naveo. Ima i urok urok je isto opasan o njem necu pisati sad al znajte da urok tjera u kabur.

maslina
Mlađi član
Postovi: 85
Pridružio se: Sub Avg 24, 2013 7:09 pm

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od maslina » Čet Okt 02, 2014 3:53 pm

Fino, lijepi savjeti medjutim sve sto si napisao je isto tako detaljno opisano na ovoj stranici i na forumu, znaci nije istina da nije to niko spomenuo ovdje na forumu. Svaki detalj koji si naveo je spomenut vise puta, samo malo potrazi. Nemoj se hvatati sada samo odgovora jednoj osobi, u ovom slucaju "nina111".

Osim toga ti neke stvari brces - ne ide to bas tako jednostavno sa spaljivanjem i ubijanjem kao sto ti mislis - nije to eh neces izaci sad cu te ubiti... i ima jos drugih stvari ali da dzaba ne pisem jer ne vodi nicemu.

haki
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Čet Okt 02, 2014 12:02 am

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od haki » Čet Okt 02, 2014 4:22 pm

ovo sto sam ja pisao nema nigdje ovdje navedeno mozda ima nesto malo. Al nema ovo sve . Jer sve sam citao od pocetka do kraja. Evo reci cu ja jedno da li iko ovdje zna citati Kur'an na arapski jezik? Sumnjam u to da zna iko. Da svako od vas danas isklanja pet dnevnih namaza daje zekat, vitr sadaku, kolje kurban da cita Kur'an svaki dan po jedno sat vrema do dva. da klanja dobrovoljne namaze da ostaje duze na sedzdi i da moli Allaha na svojoj sedzdi jer kaze poslanik s.a.w.s najblizi ste Allahu kada ste na sedzdi zato molite Allaha za sta god zelite na svojoj sedzdi. da se redovno klanja u dzematu jer namaz u dzematu je 27 puta vredniji nego kad se klanja kod kuce i znateli vi sta bi vi bili i koliki bi vas iman bio? Pricalo bi se za takve osobe na daleko da rade sve ovo sto sam naveo. I sihr i dzin bi bio slab na takve osobe i tamo lijepo pise ko ima na sebi sihr nije dobar musliman/ka nema tu imana odmah. To je too i znaci tu nema dalje price.

maslina
Mlađi član
Postovi: 85
Pridružio se: Sub Avg 24, 2013 7:09 pm

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od maslina » Čet Okt 02, 2014 4:58 pm

Haha meni se cini da bi ti mogao komotno pod ruku sa korisnikom pod imenom "visegrad_1", ista vam je prica. Eto ti znas da li neko zna citati Kur'an na arapski i da li ko i koliko klanja. Zasto bi se uopste pricalo za one koji ispunjavaju obaveze, na daleko? Pa nije valjda da se klanja, posti, itd... samo zato da bi svijet pricao vidi ga kako on klanja i posti? Svako je za svoja djela odgovoran. Nemoj biti tako agresivan i osudjujuci prema drugima kada pises.

haki
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Čet Okt 02, 2014 12:02 am

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od haki » Čet Okt 02, 2014 5:16 pm

ja nista nisam rekao sto nije preneseno ili objavljeno u prijasnjim objavama. Pisem samo ono sto je istina i ti znas da ja govorim i pisem istinu samo neces da priznas. A tebi ako smetaju ,moje objave ne moj citati brate sestro sta si vec. Ja nigdje tu ne vidim nekultueno pisanje sa moje strane samo zelim pomoci jer ja znam ono sto ti i drugi ne znate to garantujem 100%.

Odgovori