Amina-Minela iz Tuzle

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
layla07
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Pet Okt 23, 2009 9:51 am

Amina-Minela iz Tuzle

Post od layla07 » Pet Okt 23, 2009 9:59 am

Esselamu aleikum,

jeli neko mozda cou za ovu Aminu-Minelu iz Tuzle koja navodno lijeci Kuranom? Dali znate nekoga kome je ona pomogla? Moj babo je od nje dobio neke hamajlije, ali ja pokusavam da ga nagovorim da to baci ali on vjeruje da mu ona pomaze. kaze da mu je lakse odkad nosa tu hamajliju. Sta vi kazete na oto?

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: Amina-Minela iz Tuzle

Post od bajro17 » Pet Okt 23, 2009 10:20 am

sada sam gledao sta pise o njoj pise hamajlije zapise i ostalo mora to zapaliti jer ta zena nije lijecnica kuranom vec lijecnica necim drugim sto je zabranjeno

merjema
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Čet Jul 10, 2014 7:00 pm

Re: Amina-Minela iz Tuzle

Post od merjema » Pet Jul 11, 2014 9:03 pm

I ja sam trazila broj ove zene??

EdinM
Mlađi član
Postovi: 164
Pridružio se: Čet Nov 29, 2012 8:33 pm
Lokacija: Sweden

Re: Amina-Minela iz Tuzle

Post od EdinM » Pet Avg 01, 2014 11:10 pm

Sve hamajlije i zapise spaliti i baciti na propisan nacin. Ko ne zna kako se to radi neka pita bit ce mu pojasnjeno. Hamajlija je sirk jer se trazi zastita od komada papira koju je neki sihirbaz ispisao i moze samo naci veci belaj covjeku. Lijek i svaka zastita su jedino kod Gospodara i Vladara svega, kod Allaha s.w.t. Selam

anella
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Ned Sep 21, 2014 8:44 pm

Re: Amina-Minela iz Tuzle

Post od anella » Ned Sep 21, 2014 9:05 pm

Jel ima neko br ove amine? Molim vas hitno je,nemam djece a cula sam da pomaze

Islam u srcu i duši
Posmatrač
Postovi: 7
Pridružio se: Pet Sep 19, 2014 10:23 am

Re: Amina-Minela iz Tuzle

Post od Islam u srcu i duši » Pon Sep 22, 2014 8:39 am

anella napisao:Jel ima neko br ove amine? Molim vas hitno je,nemam djece a cula sam da pomaze
pa draga anella zar ti stvarno mislis da ti ona moze pooci sa tim.zena koja pravi zapise nije jaca od Allaha.trazi od njega pomoc njemu se posveti i vidjeces da ce ti pomoci vise nego ta zena.pa nije ona subhanallah svemoguca da ti moze djecu podariti.to moze samo Gospodar Svemoguci.izvini sto ti ovako kazem ali takko je.

anella
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Ned Sep 21, 2014 8:44 pm

Re: Amina-Minela iz Tuzle

Post od anella » Pon Sep 22, 2014 2:44 pm

Pa ja sam cula da je pomogla,kad neko ima problem svako resenje mu je dobro doslo,ne razumjes ti to..naravno da se dragom Alahu molim..

Bure
Mlađi član
Postovi: 76
Pridružio se: Sub Jun 18, 2011 10:01 am

Re: Amina-Minela iz Tuzle

Post od Bure » Pon Sep 22, 2014 4:31 pm

Jednom prilikom je kod Poslanika, s.a.v.s., dosla grupa ashaba da mu poloze prisegu na vjernost. Kada je devet njih polozilo prisegu, od prisege desetog je Poslanik, s.a.v.s., odustao i nije mu pruzio svoju ruku. Kada su ga upitali zbog cega je to ucinio, on im rece: “Ima hamajliju na sebi!” Tada je sahabija otrgnuo hamajliju od sebe i bacio je. Poslanik, s.a.v.s., prihvati njegovu prisegu i rece: “Ko okaci o sebe hamajliju, ucinio je sirk.” (Prenosi Ahmed)

Od Imrana ibn Husajna se prenosi da je Poslanik, s.a.v.s., rekao jednom covjeku koji je nosio hamajliju: “Ona ce ti samo povecati bolesti, baci je! Da si umro s hamajlijom na sebi, nikada se ne bi spasio Allahove kazne.” (Prenosi Ahmed)

Ljudi cuvajte se hamajlija, zapisa i raznih stvari. Idite ljudima koji ispravno ljece ucenjem Kur'anom i nemojte se igrati sa time.

I u svakom momentu morate biti svjesni, da je Allah s.w.t. taj koji ljecji i ne doticni ucac.

Da vam Allah s.w.t. olaksa i otvori srce na pravi put

Islam u srcu i duši
Posmatrač
Postovi: 7
Pridružio se: Pet Sep 19, 2014 10:23 am

Re: Amina-Minela iz Tuzle

Post od Islam u srcu i duši » Pon Sep 22, 2014 5:10 pm

anella napisao:Pa ja sam cula da je pomogla,kad neko ima problem svako resenje mu je dobro doslo,ne razumjes ti to..naravno da se dragom Alahu molim..
ma razumijem ja da ti imas problem i da ti je tesko i nisam rekla da se ne molis ali ti kazem da ako odes njoj samim time sebi otezavas tek onda ti Allah nece dati olaksicu zato sto vjerujes da ti moze pomoci neko drugi a ne On.ti nadji nekog ko uci rukju ispravno i vidi da se neradi o nekim drugim stvarima.u danasnjem vremenu ima dosta zavidnih i zlih ljudi.da ti Allah olaksa i to ti iskreno zelim od srca i da ti podari evlada.ali zapamti sta ti kazem prije ces doci do rjesenja ispravnim metodama lijecenja nego zapisima.zaista ti od srca zelim sve najbolje i da ti Allah olaksa.On je zaiista Svemoguci

anella
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Ned Sep 21, 2014 8:44 pm

Re: Amina-Minela iz Tuzle

Post od anella » Uto Sep 23, 2014 6:38 pm

Amin jarabi,hvala ti puno,bila sam kñd Orahovca,viddjecu opet nesto,hvala ti puno na ovim rjecima

Odgovori