TREBAM SAVJET ILI POMOĆ

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
ribica
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Sub Jun 19, 2010 10:53 am

TREBAM SAVJET ILI POMOĆ

Post od ribica » Čet Mar 20, 2014 9:30 pm

Esselamualejkum,

Obraćam se ovim putem jer mi je potreban savjet,pomoć.Ovo nije prvi put da sam na ovom forumu.Naime,prije par godina trazila sam pomoć na ovom forumu jer su se aktivirali stari sihiri.Krenula sam na lijecenje,dobila terapiju.Sve je bilo super,ja sam se osjecala dobro i nisam nastavila dalje lijecenje,prekinula sam terapiju.Problemi su se pojavili prosle godine.
Naime,na radnom mjestu napravljen mi je ljubavni sihr od strane jednog čovjeka (udata sam već par godina).On je dolazio kod mene na posao,govorio kako mu se sviđam,ali ja nisam obraćala pažnju,jer sam udata i stariji je od mene (kaže da je „derviš“ i može otac da mi bude). Pošto je uvidjeo da ja nisam zainteresovana,napravio mi je na slatko jelo.Od tada taj čovjek se promjenio u mojim očima.Kad god bi došao na posao, ja sam samo gledala u njega,počela sam stalno razmišljati o njemu.Nakon nekog vremena odlučio se povući,prestajao je dolaziti,a ja sam bila stalno uplakana.Rekao je da je sve oko mene crno,da se trebam posvetiti vjeri, da sam slabog imana.Pošto sam danima bila nikakva, muž je primjetio da se nešto događa,tako da sam mu sve ispričala i otišli smo opet kod istog učača rukje od prije par godina.Dobila sam terapiju i od tada ja sam se potpuno izmjenila.Da mi je neko prije rekao da ću postiti i jedva čekati našeg dragog gosta mjesec „Ramazana“,ja mu ne bih vjerovala.Namaz obavezno klanjam.Najmirnija sam kad obavim namaz,onda sam rahat i otići negdje,prošetati,jednostavno ne mogu biti mirna dok ne klanjam.Muziku sam izbacila iz svog života,izlaske u disko zamjenila sjedenjem u kući puštajući suru „El-Bekare“.Svaki mjesec idem na rukju sa mužem,javljaju se simptomi od plača,vike do povraćanja.Pijem vodu,koristim med,mažem se uljem.Najgore mi je kada popodne osjetim pritisak u grudima,kao da mi neko sjedi na srcu,nervozu u želucu.Koncetracija mi je nula,slabo pamtim.Ono što mene najviše muči je što ja i dan danas mislim na tog čovjeka.Ne mogu ga nikako izbaciti iz glave.Nalazi se u blizini moga radnog mjesta.Moje pitanje bi glasilo: da li je moguće da mi on opet nešto pravi?Ukoliko mi on ne pravi,da li se mozda obnavljaju sihri od strane drugih jer sam ranije isla kod raznih nadrihodža,saljevala strave. Prošle nedelje kad je bio pun mjesec (16.03.),ja sam se osjećala tako loše.Pošto sam bila u hajzu,nisam mogla klanjati,nakon tuširanja,dobila sam glavobolju,ispovraćala se.Da li je moguće da su to bile reakcije pošto sam uzela vodu i med,ili mi opet neko radi o glavi.S mužem se dobro slažem,iako mi se zna desiti cim se približim mjestu gdje živim glava me zaboli,pritisak,spava mi se.Inače najsretnija sam kada spavam,jer ni o čemu ne razmišljam.Zna mi se desiti posebno uveče da jednostavno samo osjetim da trebam leći,ništa nemam volje da uradim,a ujutro jedva ustanem iz kreveta.Dugo nisam uzela Kur'an da učim,jednostavno mi se ne da,a posebno mi je draga sura „El-Bekare.“
Izvinjavam se što sam bila preopširna i unaprijed se zahvaljujem na odgovoru.

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: TREBAM SAVJET ILI POMOĆ

Post od kamilica » Pet Mar 21, 2014 9:27 am

ako zivis u bosni a udata si ,treba tvoj covjek ako zivis u bosni da uhvati za gusu tog starca sto ti je to sve smijestijo uhvatitiga za vrat i malo ga podrmati i koju sljagu opaliti,a ako si na zapadu onda nemoj ,jer u bosni izgleda da se moze svasta uraditi takav nam je zakon i drzava,ja bih mu nos razbijo oko za oko zub za zub ,selam.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: TREBAM SAVJET ILI POMOĆ

Post od Haris » Pet Mar 21, 2014 10:24 am

Neće ništa postić sa tim.. Postaje jedan od onih koji nered na Zemlji čine :)

djevojka
pisem pomalo
Postovi: 40
Pridružio se: Čet Nov 07, 2013 1:03 pm

Re: TREBAM SAVJET ILI POMOĆ

Post od djevojka » Pet Mar 21, 2014 6:16 pm

Slažem se sa Harisom, i kad bi njen muž prmlatio tog starog što joj je smjestio opet ne bi ništa sa tim postigao, možda bi joj opet namjerno nešto gore napravio... Nego opet jesti med na koji je nauceno, voda naucena, zikr, namazi, po mogućnosti opet ići na rukju...
Budući da je sihr pojeden, evo jedan recept... U dva litra naučene vode staviti dvije velike kašike meda na koji je učeno (i pri tome koristiti plastične ili drvene kašike jer med gubi svojstva kad dođe u dodir sa ovim kašikam koje mi inače koristimo), dvije velike kašike maslinovog ulja na koje je naučeno, i jednu veliku kašiku domaćeg jabukovog sirćeta... To treba koristiti sedam dana za redom, i to na slijedeći način... Ujutro na prazan stomak pojesti sedam hurmi, i 15 minuta poslije toga popiti dvije čaše ove vode izmiješane sa medom, uljem i sirćetom, a ostatak u toku dana.. i uzdati se u Allahovu pomoć :D

ribica
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Sub Jun 19, 2010 10:53 am

Re: TREBAM SAVJET ILI POMOĆ

Post od ribica » Pet Mar 21, 2014 8:28 pm

Selam,

Hvala Vam na savjetima.Kada se to desilo prošle godine,muz je htjeo da se s njim malo "obračuna",ali ja sam ga smirila,rekla da ne želim dalje probleme,nek mu dragi Allah presudi.Otišla sam na rukju i povratila sam taj sihr,što mi je on napravio.Ali mene sad muči da li je moguće da mi opet pravi,jer non stop mi je u mislima i njegov lik pred ocima.Učač rukje mi je predlagao da napustim radno mjesto jer taj pokvarenjak svaki dan me vidi,pošto je u blizini,ali kako da napustim kad je to meni i muzu izvor prihoda.
Stoga,da li je moguće da on opet nešto pokušava,ili se obnavljaju sihri od strane onih kod kojih sam ranije išla,pošto sam cula da se rukjom sihri vraćaju onome ko ih pravi?
Planiram ovih dana ako Bog da na rukju,svaki mjesec idem.

djevojka
pisem pomalo
Postovi: 40
Pridružio se: Čet Nov 07, 2013 1:03 pm

Re: TREBAM SAVJET ILI POMOĆ

Post od djevojka » Sub Mar 22, 2014 10:34 am

Probaj malo češće ići na rukju ako možeš. Možda nisi izbacila sav sihir kad si povratila, ko zna... Ti se natjeraj da učis Kur'an, da slušaš Kur'an, da ucis sure.. A to da li on opet pokušava nešto, ili neko drugi, to Allah najbolje zna..

seldina
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Pet Mar 21, 2014 3:21 am

Re: TREBAM SAVJET ILI POMOĆ

Post od seldina » Sub Mar 22, 2014 11:10 pm

Selam alejkumu trebam pomoc kako da se rijesim zapise nista mi ne pomaze dobila sam od jetrva broj od neke hide iz velike kladuse ona salijeva stravu I tako nesto zna svasta mi je napricala.i pisala neke zapise al nista isto se osjecam lose I rekla mi da mi neko nesto uradio da nemam djece. Neznam sta da radim ja evo nekoliko dana ne nosim nista procitala sam u kuranu da je grijeh to nosit. Molim vas da mi odgovorite

EdinM
Mlađi član
Postovi: 164
Pridružio se: Čet Nov 29, 2012 8:33 pm
Lokacija: Sweden

Re: TREBAM SAVJET ILI POMOĆ

Post od EdinM » Ned Mar 23, 2014 5:50 pm

Sve zapise i hamajlije spaliti...Lijek je kod Allaha dz.s a ne na zapisu ili slicno tome. To se znaci zapali.

djevojka
pisem pomalo
Postovi: 40
Pridružio se: Čet Nov 07, 2013 1:03 pm

Re: TREBAM SAVJET ILI POMOĆ

Post od djevojka » Ned Mar 23, 2014 9:37 pm

Da, te zapise i hamajlije treba spaliti ali prvo neka neko ko se razumije u to objasni na koji način to uraditi... mislim da treba biti pod abdestom dok se to radi, ne paliti to u kuci nego negdje vani, i mislim da treba uciti Ajetul kursiju i Felek, probati ne udisati dim od te vatre..
To je ono sto sam negdje procitala, ne sjecam se tacno gdje, ali bilo bi najbolje kad bi neko ko zna vise o tome dao tacno uputstvo..

EdinM
Mlađi član
Postovi: 164
Pridružio se: Čet Nov 29, 2012 8:33 pm
Lokacija: Sweden

Re: TREBAM SAVJET ILI POMOĆ

Post od EdinM » Ned Mar 23, 2014 10:13 pm

Bismiletom i u ime Allaha, nema tu posebnog mudrovanja jer Allah zlo otklanja a ne vatra kojom se pali taj sihr da se razumijemo.

ribica
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Sub Jun 19, 2010 10:53 am

Re: TREBAM SAVJET ILI POMOĆ

Post od ribica » Pet Mar 28, 2014 8:16 am

Esselamulejkum,

Bila sam ovih dana na rukji,trajala je duže nego inače,a reakcije su bile takve da me je stomak zabolio od smijanja.Zatim sam plakala,onda bih u sebi za učačem ponavljala sure.Da sam u mogućnosti išla bih češće na rukju.Planiram In Shaa Allah uskoro da odem na hidžamu.MashAllah evo ovih dana se forsiram da učim što više KUR'AN,činim što više istigfar,dijelim sadaku da mi dragi Allah pomogne da se izliječim, da ne mislim na onog što mi je napravio,da ga izbacim iz glave.
Puno čitam na internetu o džinima,kažu mi nemoj stalno istraživati,a ja velim,da bi pobjedila neprijatelja,moram ga upoznati,moram znati kako da mu se suprostavim.
Selam sestri koja se obratila za pomoć u vezi zapisa,da i njoj dragi Allah pomogne,da otkloni od nje svaku brigu i nevolju.
Selam

Hajrovic
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Pet Jul 18, 2014 8:08 pm

Re: TREBAM SAVJET ILI POMOĆ

Post od Hajrovic » Pet Jul 18, 2014 8:39 pm

ribica napisao:Esselamualejkum,

Obraćam se ovim putem jer mi je potreban savjet,pomoć.Ovo nije prvi put da sam na ovom forumu.Naime,prije par godina trazila sam pomoć na ovom forumu jer su se aktivirali stari sihiri.Krenula sam na lijecenje,dobila terapiju.Sve je bilo super,ja sam se osjecala dobro i nisam nastavila dalje lijecenje,prekinula sam terapiju.Problemi su se pojavili prosle godine.
Naime,na radnom mjestu napravljen mi je ljubavni sihr od strane jednog čovjeka (udata sam već par godina).On je dolazio kod mene na posao,govorio kako mu se sviđam,ali ja nisam obraćala pažnju,jer sam udata i stariji je od mene (kaže da je „derviš“ i može otac da mi bude). Pošto je uvidjeo da ja nisam zainteresovana,napravio mi je na slatko jelo.Od tada taj čovjek se promjenio u mojim očima.Kad god bi došao na posao, ja sam samo gledala u njega,počela sam stalno razmišljati o njemu.Nakon nekog vremena odlučio se povući,prestajao je dolaziti,a ja sam bila stalno uplakana.Rekao je da je sve oko mene crno,da se trebam posvetiti vjeri, da sam slabog imana.Pošto sam danima bila nikakva, muž je primjetio da se nešto događa,tako da sam mu sve ispričala i otišli smo opet kod istog učača rukje od prije par godina.Dobila sam terapiju i od tada ja sam se potpuno izmjenila.Da mi je neko prije rekao da ću postiti i jedva čekati našeg dragog gosta mjesec „Ramazana“,ja mu ne bih vjerovala.Namaz obavezno klanjam.Najmirnija sam kad obavim namaz,onda sam rahat i otići negdje,prošetati,jednostavno ne mogu biti mirna dok ne klanjam.Muziku sam izbacila iz svog života,izlaske u disko zamjenila sjedenjem u kući puštajući suru „El-Bekare“.Svaki mjesec idem na rukju sa mužem,javljaju se simptomi od plača,vike do povraćanja.Pijem vodu,koristim med,mažem se uljem.Najgore mi je kada popodne osjetim pritisak u grudima,kao da mi neko sjedi na srcu,nervozu u želucu.Koncetracija mi je nula,slabo pamtim.Ono što mene najviše muči je što ja i dan danas mislim na tog čovjeka.Ne mogu ga nikako izbaciti iz glave.Nalazi se u blizini moga radnog mjesta.Moje pitanje bi glasilo: da li je moguće da mi on opet nešto pravi?Ukoliko mi on ne pravi,da li se mozda obnavljaju sihri od strane drugih jer sam ranije isla kod raznih nadrihodža,saljevala strave. Prošle nedelje kad je bio pun mjesec (16.03.),ja sam se osjećala tako loše.Pošto sam bila u hajzu,nisam mogla klanjati,nakon tuširanja,dobila sam glavobolju,ispovraćala se.Da li je moguće da su to bile reakcije pošto sam uzela vodu i med,ili mi opet neko radi o glavi.S mužem se dobro slažem,iako mi se zna desiti cim se približim mjestu gdje živim glava me zaboli,pritisak,spava mi se.Inače najsretnija sam kada spavam,jer ni o čemu ne razmišljam.Zna mi se desiti posebno uveče da jednostavno samo osjetim da trebam leći,ništa nemam volje da uradim,a ujutro jedva ustanem iz kreveta.Dugo nisam uzela Kur'an da učim,jednostavno mi se ne da,a posebno mi je draga sura „El-Bekare.“
Izvinjavam se što sam bila preopširna i unaprijed se zahvaljujem na odgovoru.

Sanela muslimanka
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Pon Okt 20, 2014 5:57 pm

Re: TREBAM SAVJET ILI POMOĆ

Post od Sanela muslimanka » Pon Okt 20, 2014 6:16 pm

Esselamu alejkum

Dali neko ima iskustva lijecenje psihoze ili slicnim psihicki bolesti koje je uspeo izlijeciti kuranom, i kako je moguce stupiti u kontakt sa Enesom. Za njega jedino znam da je ispravan lijecnik.

Hitno mi treba pomoc, hvala unaprijed

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: TREBAM SAVJET ILI POMOĆ

Post od Haris » Pet Okt 24, 2014 8:53 am

Evo Enesov broj: 061 757 819

Zovi, zovi, ako se ne javi, opet zovi :P

Inače teško ga je dobit ko Obamu, ako se ne javi u toku dana ili ima rukje, ili radi oko kuće, ili pije sa ženom kafu ili podmazuje motor :D

Probaj onda poslije akšama ako ne uspiješ po dani.

Odgovori