pomoc

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
bug_47
pisem pomalo
Postovi: 11
Pridružio se: Sub Feb 01, 2014 10:43 am

pomoc

Post od bug_47 » Sub Feb 01, 2014 10:54 am

Es-Selamu Alejkum


Imam sestru,kao da nema srece u ljubavi i to,ne moze zadrzati to,jednostavno ne zeli par puta bude recimo s jednim momkom a posle joj sve svejedno,kao da je druga sila a ne to..pa sad sta vi mislite ?? Sta raditi,kako vec ? Da li se treba lijeciti ili probati s cim ?

djevojka
pisem pomalo
Postovi: 40
Pridružio se: Čet Nov 07, 2013 1:03 pm

Re: pomoc

Post od djevojka » Sub Feb 01, 2014 3:02 pm

http://www.lijecenje-kuranom.com/download/rukja.mp3

nek se tvoja sestra abdesti pa nek poslusa ovu rukju, najbolje nekoliko dana zaredom slusati ujutro poslije sabaha i navecer iza aksama... kad preslusa nek procita koje se reakcije mogu javiti prilikom slusanja rukje, pa nek vidi da li se njoj desila neka od tih reakcija...
jer dzinni zaista mogu uzrokovati to da covjek nema srece u ljubavi, ili da on okrene glavu od nekog preko noci ili da neko od njega okrene glavu preko noci...
Neka joj dragi Allah olaksa..

bug_47
pisem pomalo
Postovi: 11
Pridružio se: Sub Feb 01, 2014 10:43 am

Re: pomoc

Post od bug_47 » Ned Feb 02, 2014 12:48 am

djevojka napisao:http://www.lijecenje-kuranom.com/download/rukja.mp3

nek se tvoja sestra abdesti pa nek poslusa ovu rukju, najbolje nekoliko dana zaredom slusati ujutro poslije sabaha i navecer iza aksama... kad preslusa nek procita koje se reakcije mogu javiti prilikom slusanja rukje, pa nek vidi da li se njoj desila neka od tih reakcija...
jer dzinni zaista mogu uzrokovati to da covjek nema srece u ljubavi, ili da on okrene glavu od nekog preko noci ili da neko od njega okrene glavu preko noci...
Neka joj dragi Allah olaksa..
Allah vas nagradio i hvala odgovoru,to cemo da uradimo sve kako ste nas savjetovali.

bug_47
pisem pomalo
Postovi: 11
Pridružio se: Sub Feb 01, 2014 10:43 am

Re: pomoc

Post od bug_47 » Ned Feb 02, 2014 11:17 pm

bug_47 napisao:
djevojka napisao:http://www.lijecenje-kuranom.com/download/rukja.mp3

nek se tvoja sestra abdesti pa nek poslusa ovu rukju, najbolje nekoliko dana zaredom slusati ujutro poslije sabaha i navecer iza aksama... kad preslusa nek procita koje se reakcije mogu javiti prilikom slusanja rukje, pa nek vidi da li se njoj desila neka od tih reakcija...
jer dzinni zaista mogu uzrokovati to da covjek nema srece u ljubavi, ili da on okrene glavu od nekog preko noci ili da neko od njega okrene glavu preko noci...
Neka joj dragi Allah olaksa..
Allah vas nagradio i hvala odgovoru,to cemo da uradimo sve kako ste nas savjetovali.
ESELAMU ALEJKUM Allah vas nagradio najboljom nagradom poslusali smo vas savjet i sestra je slusala rukju prvi puta kad je slusala ljuljala se na nnogama naprijed prema kibli nazad kao da ce pasti i uzdahnula je jednom imala je jake bolove u glavi i trnjene tijela.Drugi puta kad je slusala rukju slusala i osjetila hladnocu je do pola i podigla svoje lice u zrak kao da gleda u plafon kroz nekoliko glava se pocela spusti sama i pala je pocela je da kaslje i onda je pocela da prica.PRIOUPITAO SAM JE IMAL SIHIR ODGOVORILA JE IMA NA TERASI U CVIJETU CUVAKUCI JEDVA JE REKLA i to bas ljutito opet sam je priupitao zasto je to stavljeno tu ona je odgovorila da samo bude na balkonu i u kuci i pocela je da place jako i dosla je do sebe posle je bila iscrpljena i imala groznicu.Molim vas da me savjetujete sta da radim sa tim cvijetom jer taj cvijet ima na terasi i bas sestra vecinu vremena tu provodi nekad i bez potrebe.hvala vam i da vas dragi ALLah nagradi najboljom nagradom na ukazanoj pomoci

bug_47
pisem pomalo
Postovi: 11
Pridružio se: Sub Feb 01, 2014 10:43 am

Re: pomoc

Post od bug_47 » Ned Feb 02, 2014 11:19 pm

bug_47 napisao:
bug_47 napisao:
djevojka napisao:http://www.lijecenje-kuranom.com/download/rukja.mp3

nek se tvoja sestra abdesti pa nek poslusa ovu rukju, najbolje nekoliko dana zaredom slusati ujutro poslije sabaha i navecer iza aksama... kad preslusa nek procita koje se reakcije mogu javiti prilikom slusanja rukje, pa nek vidi da li se njoj desila neka od tih reakcija...
jer dzinni zaista mogu uzrokovati to da covjek nema srece u ljubavi, ili da on okrene glavu od nekog preko noci ili da neko od njega okrene glavu preko noci...
Neka joj dragi Allah olaksa..
Allah vas nagradio i hvala odgovoru,to cemo da uradimo sve kako ste nas savjetovali.
ESELAMU ALEJKUM Allah vas nagradio najboljom nagradom poslusali smo vas savjet i sestra je slusala rukju prvi puta kad je slusala ljuljala se na nnogama naprijed prema kibli nazad kao da ce pasti i uzdahnula je jednom imala je jake bolove u glavi i trnjene tijela.Drugi puta kad je slusala rukju slusala i osjetila hladnocu je do pola i podigla svoje lice u zrak kao da gleda u plafon kroz nekoliko glava se pocela spusti sama i pala je pocela je da kaslje i onda je pocela da prica.PRIOUPITAO SAM JE IMAL SIHIR ODGOVORILA JE IMA NA TERASI U CVIJETU CUVAKUCI JEDVA JE REKLA i to bas ljutito opet sam je priupitao zasto je to stavljeno tu ona je odgovorila da samo bude na balkonu i u kuci i pocela je da place jako i dosla je do sebe posle je bila iscrpljena i imala groznicu.Molim vas da me savjetujete sta da radim sa tim cvijetom jer taj cvijet ima na terasi i bas sestra vecinu vremena tu provodi nekad i bez potrebe.hvala vam i da vas dragi ALLah nagradi najboljom nagradom na ukazanoj pomoci
priupitao sam je ko je to donio rekla je ime a vjerujte da me stid to ime i reci i ko je to jer se stidim dunjaluka

maslina
Mlađi član
Postovi: 85
Pridružio se: Sub Avg 24, 2013 7:09 pm

Re: pomoc

Post od maslina » Ned Feb 02, 2014 11:43 pm

ne upustaj se u pricu nikakvu - nema potrebe.
za cvijece najbolje ti je da naspes u serpu vode, nauci na vodu po 7x fatihu, ajetul kursiju, i zadnje tri sure (ihlas (kulhuvallahu),felek i nas, i onda kada naucis to cvijece kompletno potopi u vodu ako nije velika saksija ili stavi saksiju u kantu i prelij naucenom vodom tako da je potopi skroz. pa neka ostane jedno vrijeme (par sati) tako u vodi a onda uzmi i baci zemlju i cvijece negdje u kraj.

bug_47
pisem pomalo
Postovi: 11
Pridružio se: Sub Feb 01, 2014 10:43 am

Re: pomoc

Post od bug_47 » Pon Feb 03, 2014 8:08 am

maslina napisao:ne upustaj se u pricu nikakvu - nema potrebe.
za cvijece najbolje ti je da naspes u serpu vode, nauci na vodu po 7x fatihu, ajetul kursiju, i zadnje tri sure (ihlas (kulhuvallahu),felek i nas, i onda kada naucis to cvijece kompletno potopi u vodu ako nije velika saksija ili stavi saksiju u kantu i prelij naucenom vodom tako da je potopi skroz. pa neka ostane jedno vrijeme (par sati) tako u vodi a onda uzmi i baci zemlju i cvijece negdje u kraj.

Tako cemo da i uradimo,hvala ti puno

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: pomoc

Post od kamilica » Pon Feb 03, 2014 10:06 am

samo pazi da sa nje ne predze na tebe ako nisi zasticen,trebas da se konsultujes sa nekom osobom ucenom ili sa nekim ko lijeci kuranom-rukjom ,to je dobro fala allahu nakon nekoliko pustanja rukje imas odmah rezultate,super ,bas me zanima ako mogu znati ko uci tu rukju koji ucac ,dali ko zna njegovo ime i prezime selam alejkum.

djevojka
pisem pomalo
Postovi: 40
Pridružio se: Čet Nov 07, 2013 1:03 pm

Re: pomoc

Post od djevojka » Pon Feb 03, 2014 10:59 am

Mislim da je Enes Beganović ili Almin Omerasević, ali nisam sigurna, mozda neko bolje zna od mene, pa nek se javi neko ako misi da grijesim :D

djevojka
pisem pomalo
Postovi: 40
Pridružio se: Čet Nov 07, 2013 1:03 pm

Re: pomoc

Post od djevojka » Pon Feb 03, 2014 11:08 am

http://www.youtube.com/watch?v=7xCey5rWtMo

ovo je rukja sto uci Mishary Rashid Al-Afasy
po meni jako je dobra... recimo ja ovu najcesce slusam, pojacam koliko mogu, slusalice u usi... i "opleti" :D
traje nesto vise od sat vremena, ali nemojte da vam bude mrsko, sto vise slusate, njima gore :D

djevojka
pisem pomalo
Postovi: 40
Pridružio se: Čet Nov 07, 2013 1:03 pm

Re: pomoc

Post od djevojka » Pon Feb 03, 2014 12:33 pm


bug_47
pisem pomalo
Postovi: 11
Pridružio se: Sub Feb 01, 2014 10:43 am

Re: pomoc

Post od bug_47 » Uto Feb 04, 2014 9:53 am

[quote="djevojka"]http://www.vidtoday.us/watch-B3WAkSMRvl ... axhmi.html
http://www.youtube.com/watch?v=TOVkTpynOYU
http://www.youtube.com/watch?v=bOeqgYea ... nyiVHj_dtg

evo jos nekoliko rukji, pa kome koja vise odgovara...[quote]
Eselam Alejkum hvala vam na pomoci da vas dragi Allah nagradi

djevojka
pisem pomalo
Postovi: 40
Pridružio se: Čet Nov 07, 2013 1:03 pm

Re: pomoc

Post od djevojka » Uto Feb 04, 2014 3:28 pm

Bogu dragom hvala, nadam se da ce se tvoja sestra sto prije izlijeciti. Amin

bug_47
pisem pomalo
Postovi: 11
Pridružio se: Sub Feb 01, 2014 10:43 am

Re: pomoc

Post od bug_47 » Uto Feb 04, 2014 11:30 pm

djevojka napisao:Bogu dragom hvala, nadam se da ce se tvoja sestra sto prije izlijeciti. Amin
Amin jarabi Allah je milostiv

bug_47
pisem pomalo
Postovi: 11
Pridružio se: Sub Feb 01, 2014 10:43 am

Re: pomoc

Post od bug_47 » Sre Feb 19, 2014 7:44 pm

bug_47 napisao:
djevojka napisao:Bogu dragom hvala, nadam se da ce se tvoja sestra sto prije izlijeciti. Amin
Amin jarabi Allah je milostiv
Eselam alejkum dali mi moze neko objasnit nasao sam pored kuce u zemlji neki papir zamotan u najlon popsko sam ga naucenom vodom na njim su sve neke slike koje nemogu nikako da svatim za sta su i sta to znaci ima mnogo slika na jednom papiru ima sablja na vrhu rastavljena u obliku zmijskog jezika ima pistolj ima crno oko pa opet nesto pisano na arapskim nesto u krug ispisano to bi vam poslao al nemogu slike da se salju dali mi moze neko objasnit sta je to jer na to mjesto mi je rekla sestra prilikom slusanja rukje hvala vam unaprijed i da vas dragi Allah nagradi na ukazanoj pomoci

Odgovori