Trazim pomoc ili savjet !!!

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
JasminB
Posmatrač
Postovi: 9
Pridružio se: Sub Apr 28, 2012 4:36 pm

Trazim pomoc ili savjet !!!

Post od JasminB » Pon Apr 30, 2012 5:07 pm

Esselamu-alejkum
Zovem se Jasmin,imam 21 godinu i iz Bihaca sam.Razlog trazenja pomoci od vas jeste taj da mi barem date savjet ako nista drugo i da mi barem malo pomognete.
Prije nekoliko mjeseci osjetio sam na sebi cudno ponasanje sto su mi moji roditelji i potvrdili : Pocelo je sve otkako sam krenuo sa svojom djevojkom.Na pocetku je sve bilo kako treba i nasa veza je bila savrsena..Medjutim pocele su ucestale svadje i prepirke..Stalno je dolazio neki razlog nasoj svadji i taj razlog sam vecinom bio JA..Shvatili smo nakon nekog vremena da nesto nije u redu samnom i da zbog nepotrebni sitnica napravim veliki problem..Nismo vise mogli to da trpimo jer je dovodilo do samog kraja nase veze aa to je za nas bilo nemoguce prihvatit..Potrazio sam pomoc u blizini i da me neko uputi nekom da mi pomogne,makar da mi kaze u cemu se radi.Brzo sam dosao do kontakta jedne jako drage hodzinice..Razgovaro sam sa njom i objasnio joj svoj problem.Nakon 2-3 dana klanjala mi je istihare namaz i usnula je da imam sihr i da samnom vladaju dzini ljubavnici. Nista drugo mi nije trebalo,nego samo pomoc i otiso sam kod nje..Hodza mi je napravio zapise potrebne za to i dobio sam med i ulje da koristim.Prije toga vec sam poceo da klanjam..Nakon toga sto sam koristio,osjetio sam promjenu na sebi i bilo mi je lakse nego sto je bilo,ali hodzinica mi je rekla da se to moze obnoviti i povratit..U ovi nekoliko dana nikako nisam dobro,sve sto se prije desavalo pocelo je opet..Svadje su opet prisutne izmedju mene i djevojke i nemoze to vise da se izdrzi.Navece nemogu da spavam bas kako treba,u mislima su mi uvijek ruzne misli i nemogu nikako da gledam pozitivno na neke stvari..Znam da me moja djevojka voli jer je uz mene bila cijelo ovo vrijeme ali te lose misli ne odlaze iz moje glave.Nekad su tu,nekad nisu..
Neznam vise sta da radim i kome da se obratim da mi pomogne..Ako mi mozete barem dati savjet bio bi vam jako zahvalan i puno bi ste mi pomogli s tim jer vidim da mnogi traze to od vas.Pomoc mi je stvarno potrebna.Zhvaljujem se unaprijed.
SELAM

Sarah2
pisem pomalo
Postovi: 12
Pridružio se: Pon Maj 21, 2012 12:37 pm

Re: Trazim pomoc ili savjet !!!

Post od Sarah2 » Uto Maj 22, 2012 11:34 am

Selamu alejkum

To smo imali i ja i moj suprug, klonite se harama, ako se volite bolje vam je da se uzmete a Kad se pocine harami onda sejtani i dzini imaju pristup vama ali opet ne zamjeri ja samo kazem sta sam citala i cula od pravih vjernika i ucaca Kur'ana

Imala sam ja taj problem sa svojim suprugom, pusti se hajmajlija to je sirk Najveci grijeh, jedino ce ti pomoci ucaci rukje, uz Allahovu pomoc ozdravices, Onda sura Al Baqara kome svakome preporucujem ona puno pomaze uz Allahovu pomoc s.w.t.a slusaj je na slusalicamaako imas I pod ili cd a najbolje ti je da i citas i slusas imas na putu vjernika online ucenje kur'ana sa prijevodom, na pocetku mozes i da odbijes jer ako imas to u sebi oni to nece da cuju ali budi uporan oboje to slusajte opet kazem klonite se Harama, onda se zastite ima dosta zastita, ima i knjiga ako mozes naci zastita protiv sejtana, na sabah izuci na rukama kao da hoces da pijes vodu, tako stavis ruke uce 3 puta Ajetul kursiju, i rukama trljas citavo tijelo tako isto ucis suru Ihlas, Falaq i Nas, isto nijet mora biti iskren, i biti siguran u to da ce Allah pomoci, onda dovi na sedzdi to ce ti puno pomoci, Allah inshaAllah vam pomgne i uputi na pravi put

Sellam Allejkum

Mukhtar
pisem pomalo
Postovi: 12
Pridružio se: Pon Jun 11, 2012 9:56 am

Re: Trazim pomoc ili savjet !!!

Post od Mukhtar » Sre Jun 13, 2012 8:15 pm

Jasmine,

javi mi se na moj mail muhtarbai@yahoo.com

Čujemo se

kenan79
Stari član
Postovi: 305
Pridružio se: Ned Avg 22, 2010 11:22 am

Re: Trazim pomoc ili savjet !!!

Post od kenan79 » Sre Jun 13, 2012 9:26 pm

Mukhtar napisao:Jasmine,

javi mi se na moj mail muhtarbai@yahoo.com

Čujemo se
A mozes li nam reci nesto vise o sebi Mukhtar-e.

Odgovori