ne znam vise sta da radim,molim vas pomozite mi

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
zabrinuta_mo
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Pon Mar 19, 2012 6:46 pm

ne znam vise sta da radim,molim vas pomozite mi

Post od zabrinuta_mo » Pon Mar 19, 2012 7:51 pm

eselamu alejkum

vec skoro godinu dana borim se sa velikim strahom i dusenjem....kad sam u kuci lakse mi je a jesam li izasla medju narod nervoza me uhvati strah da ce mi se nesto desiti da cu se obrukati pa odmah pojurim kuci....isla sam kod raznih doktora koji su mi rekli da sam zdrava da nemam nikakvu smetnju na plucima da bi me nesto dusilo,cak sam pojsetila i psihologa koji mi je rekao da je moguca aneksioznost i dobila sam neke tablete al nisu pomogle i mislim da i ne mogu pomoci zdravoj osobi...onda sam cula za osobu koja lijeci kur'anom a zivi u zavidovicima i prije mog vjencanja sam isla 3 puta i puno mi je bolje nego prije jer sam bila kao bolesnik zavezana za krevet a vec sad je lakse al nikako ovo dusenje,umisljanje i strah istjerati....nekad pomislim da ludim da sam previse umislila al ja se trudim maximalno al samo je to u glavi nikako se toga rijesiti....cesto osjecam u dnu noge i na ledjima kao neki grc isto kao da nesto ima ispod koze i lupa ono na trenutak i prestane pa me mucnina blaga uhvati iz cista mira.....vise ne znam sta da radim kome da se obratim pocela sam da gubim nadu da mi niko ne moze pomoci....brak imam savrsen preivnog muza koji se sekira i previse zbog mene jer ovo moje stanje nam ne dozvoljava da zivimo normalnim zivotom i onda pomislim kad dodje trudnoca kako cu to sve podnijeti u ovakom stanju....molim vas pomozite mi daj te mi neki savjet jer vise ne znam sta bi....unaprijed hvala
P.s a sve ovo mi se iz cista mira pocelo desavati uvijek vesela bila zdrava hrabra jaka puna pozitivnih misli i zivot mi se promjeni za jedan dan....

Odgovori