Postoji izlaz uputite me na pravi

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
Mardinien
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Sub Okt 29, 2011 11:27 pm

Postoji izlaz uputite me na pravi

Post od Mardinien » Ned Okt 30, 2011 4:39 pm

Es-selāmu 'alejkum, postovana Gospodo obracam Vam se ovim putem u zelji da me uputite kako dalje ja mogu nekome pomoci. Naime radi se o osobi kojoj jako zelim pomoci, o muskarcu kojeg mislim da je dzin savlado. Navescu vam par primjera: Covjek je previse povucen u sebe, ne zeli kontaktirati sa osobama; uvijek je tuzan, primjetim da ako bi ga neko naljutio da bi nekontrolisano reagovao. Nocu ponekad ima strasne more, da ga neko vuce na jednu stranu. Od svega toga njegova zalost i tuga kako on kaze: NEMA SNAGE.. kaze da nije u stanju da dohvati sebi casu sa stola koja je ispred njega, ili kad je sam u kuci ima toliki teret na sebi kao da je citav stan na njega navaljen. Sa obzirom da sam sama primjetila gledajuci ga u oci da nesto nije u redu sa njime, uputila sam ga Imamu nekome, sto je poceo obavljati, ali od svega toga on je jos Vise bolestan, cak cesto ima temperaturu. IMAM nije u stanju da dodje do njega nego mu Uci telefonski, desi se da mu se veza prekine bez ikakvog kvara usred ucenja. DRAGI MOJI meni je jako tesko ovu osobu posmatrati kako se pati. Od sve moje pomoci dobio je od mene Sure AJETUL-KURSI koji uci dnevno ali ne na arapskom nego na njemackom jeziku. Jedino na tom jeziku se mozemo sporazumjeti. Napominjem da je isto Musliman, porijeklo Avganistan ali povrsinskog vjerovanja, gdje ga upucujem u dublje vjerovanje, samo neznam dali cu uspjeti sa obzirom na njegovo lose stanje. Es-selāmu 'alejkum Neka je salavat na Allahova roba i poslanika Muhammeda i neka je hvala Allahu dz.s. Gospodaru svijetova. Svjetlom Imana

Odgovori