Savet,pomoc za nekog ko je nov na forumu

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

jabuka
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Pet Okt 07, 2011 5:14 pm

Savet,pomoc za nekog ko je nov na forumu

Post od jabuka » Pet Okt 07, 2011 11:00 pm

Es-selāmu 'alejkum!
Postojanje sihra?
Pre dve godine sam bila kod roditelja i spavala sam u sobi u kojoj se retko boravi.Probudila sam se oko 5h ujutru i nisam mogla da disem,srce mi je kucalo kao da sam trcala uz brdo.Ne znam da li sam sanjala,ali sam zavukla ruku ispod kreveta i nadjem novcanicu iscepanu i ti komadici savijeni.I od tada krecu moji problemi:trnjenje leve ruke,noge,otezano disanje,kao da mi neko sedi na grudima i ne mogu da disem,puls mi je preko 100 otkucaja i kada sedim.Ne prodje malo pa mi pozli i zavrsim u hitnoj.Potvrdjeno da imam aritmiju,srce ok,ali ja i dalje imam sve te nelagodnosti koje se pojacavaju u vecernjim satima i iz cista mira.A da ne pricam o tome kako da bih nesto postigla-sve tezim putem dodjem do toga.O braku,bracnoj ponudi i ne mogu da razmisljam-zanemim,izgubim se,i ispadnem neozbiljna,ona koja bezi.Novac koji zaradim :oops: mi ispari,ne mogu da sastavim svoj zivot u celinu.
Molim za savet,pomoc!
Hvala unapred! :oops:

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Savet,pomoc za nekog ko je nov na forumu

Post od Haris » Sub Okt 08, 2011 6:01 am

Esselamu alejkum,

Dobro došla na forum, bujrum šta god da imaš, pitaj. Naći će se valjda neko stručno čeljade da odgovori. :D

Nego, ovako je teško reći bilo šta.
Preporučujem audio rukju, pa ćemo tako znati u kojem pravcu nastaviti.

www.lijecenje-kuranom.com/audio

Samo trebaš imat na umu da nema straha jer će ga vjerovatno biti. I ako bude straha, to je, moguće, jedan od simptoma.

kader
Mlađi član
Postovi: 52
Pridružio se: Sre Okt 05, 2011 7:50 am

Re: Savet,pomoc za nekog ko je nov na forumu

Post od kader » Pon Okt 10, 2011 6:00 pm

Draga sestro i ja imam isti problem vec dugi niz godina. Isto sam nova na forumu pa neznam gdje sta da pisem i pitam :) . Nadam se da ce ovo upaliti i biti tamo gdje mislim da hoce. Jer sam vec pisala jednu ali nezanm gdje da je nadjem :lol: . Uzdam se u Allahovu pomoc i molim Uzvisenog Allaha da nas navede na ispravan put da rijesimo svoj problem. Sellam svima na ovoj stranici.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Savet,pomoc za nekog ko je nov na forumu

Post od Senad » Pon Okt 10, 2011 7:02 pm

kader napisao:Draga sestro i ja imam isti problem vec dugi niz godina. Isto sam nova na forumu pa neznam gdje sta da pisem i pitam :) . Nadam se da ce ovo upaliti i biti tamo gdje mislim da hoce. Jer sam vec pisala jednu ali nezanm gdje da je nadjem :lol: . Uzdam se u Allahovu pomoc i molim Uzvisenog Allaha da nas navede na ispravan put da rijesimo svoj problem. Sellam svima na ovoj stranici.
Uzdam se u Allahovu pomoc i molim Uzvisenog Allaha da nas navede na ispravan put da rijesimo svoj problem. Sellam svima na ovoj stranici.
Esselamu alejkum

Izdvojio sam ovaj citat iz jednog prostog razloga što osobe koje imaju problema kažu uzdam se u Allaha!, ja nikome ne mislim zlo!, itd..
Ovo nije upereno na bilo koga već pouka svima nama.

Nije dovoljno reći Uzdam se u Allahovu pomoc :

HAdis koji govroi o beduinu koji se požalio da mu je deva pobjegla a rekao je Bismillah, pa su ga upitali jesi li svezao devu ,, ,, odovor je bio NE !!

Znači Prvo sveži pa reci bismillah ili poduzmi sve potrebne korake pa onda se pouzdat u Allaha.

Većina koji boluju od sihira nema redovan namaz, nema zikrova, dova, nema permanentnog primjenjivanja terapije, nema istraživanja bolesti, teško se napuštaju pogrešne navike, nema prioriteta u toku liječenja i inače u životu.

Selam

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Savet,pomoc za nekog ko je nov na forumu

Post od Haris » Pon Okt 10, 2011 11:19 pm

Ili još jedan primjer.

Ne trudimo se da zaradimo, ne ustanemo na posao, ne nabijemo žuljeve na rukama ili mozgu, a govorimo Allah daje nafaku.

kader
Mlađi član
Postovi: 52
Pridružio se: Sre Okt 05, 2011 7:50 am

Re: Savet,pomoc za nekog ko je nov na forumu

Post od kader » Uto Okt 11, 2011 8:40 am

Sellam alejkum. Jako mi je zao sto neko moze da pise ovako a uopste i ne zna kako stvari stoje. Ja hvala Allahu imam redovan namaz i zikr i sve obaveze koje nam je Allah propisao. Ali Allah zna ko ima ko nema tako da o tome i ne pricam. A sto se tice uporedbe kamile, ja vec dugo tragam za izljecenjem u Allahovo ime i naravno kad god sta uradim onda Allahu dovu upucujem da mi pomogne u ostvarenju i rjesenju problema.Jer drugacije i ne moze koliko ja znam. Nadam se da se niko nece uvrijediti jer uistinu mi to nije namjera ,nego samo malo bolje upoznavanje sa mojim slucajem i mene same.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Savet,pomoc za nekog ko je nov na forumu

Post od Haris » Uto Okt 11, 2011 9:10 am

Senad napisao:Izdvojio sam ovaj citat iz jednog prostog razloga što osobe koje imaju problema kažu uzdam se u Allaha!, ja nikome ne mislim zlo!, itd..
Ovo nije upereno na bilo koga već pouka svima nama.
To je pretpostavka i ne odnosi se lično na tebe nego bi se moglo iskoristiti za one kod kojih je to stanje stvarno tako.

kader
Mlađi član
Postovi: 52
Pridružio se: Sre Okt 05, 2011 7:50 am

Re: Savet,pomoc za nekog ko je nov na forumu

Post od kader » Uto Okt 11, 2011 9:16 am

Eh sad kad znamo da to stanje nije kod mene, sad mi malo pomozite sa kojim dobrim i korisnim savjeto ako moze jako bih mi bilo od pomoci.

kader
Mlađi član
Postovi: 52
Pridružio se: Sre Okt 05, 2011 7:50 am

Re: Savet,pomoc za nekog ko je nov na forumu

Post od kader » Uto Okt 11, 2011 9:22 am

Naime situacija je takva da sam dugi niz godina bolesna , a po medicinskim pretragama je sve ok. Isla sam kod Cajlakovica u Zenicu nadam se da znate o kome govorim,ali nekog pomaka i nije bilo.Poslije sam ga opet zvala i rekla kako i dalje postoje simptomi pri cemu mi je rekao da je sad sve uredu i da nema nista. Sta da radim i kome bi mogla da odem a da je isparvan i da na isparavan nacin lijeci Kur'anom.Jer ja stvarno mislim da ljudi nisu krivi ako odu pogresnom jer bi nas neko trebao malo upoznati i tdati do znanja ko je ispravan po tom pitanju a ko nije. Sellam

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Savet,pomoc za nekog ko je nov na forumu

Post od Senad » Uto Okt 11, 2011 3:00 pm

kader napisao:Sellam alejkum. Jako mi je zao sto neko moze da pise ovako a uopste i ne zna kako stvari stoje. Ja hvala Allahu imam redovan namaz i zikr i sve obaveze koje nam je Allah propisao. Ali Allah zna ko ima ko nema tako da o tome i ne pricam. A sto se tice uporedbe kamile, ja vec dugo tragam za izljecenjem u Allahovo ime i naravno kad god sta uradim onda Allahu dovu upucujem da mi pomogne u ostvarenju i rjesenju problema.Jer drugacije i ne moze koliko ja znam. Nadam se da se niko nece uvrijediti jer uistinu mi to nije namjera ,nego samo malo bolje upoznavanje sa mojim slucajem i mene same.

Esselamu alejkum

Sestro ja napisah da nije usmjereno direktno niti na tebe niti na bilokoga da poimenično prozivam,

Ovo sam napisao
Ovo nije upereno na bilo koga već pouka svima nama.
pa sam nakraju izrazio se u množini tj. svima nama , :)

NAdam se da se neljutiš na mene :wink:

Što e tiče Čajlakovića odmakni se od njeg, nemoj ići, ne moguti pomoći njegovi zapisi niti priča .

Tebi treba halal liječenje step by step bez imalo žurbe ,

Objasni nam malo tu svoju bolest koju medicina ne vidi,, koji su simptomi.

Selamim te.

kader
Mlađi član
Postovi: 52
Pridružio se: Sre Okt 05, 2011 7:50 am

Re: Savet,pomoc za nekog ko je nov na forumu

Post od kader » Uto Okt 11, 2011 3:11 pm

Sellam Senade, naravno da se ne ljutim :) . Hvala na savjetu za Cajlakovica. Ovako stoje stvari,ja sam naime uvije slaba to su simptomi tipa panicnih napada, ogromnog straha,koje prate jaki fizicki simptomi jako lupanje srca,vrtoglavice,znojenje pa hladnoca naizmjenicno konstantne mucnine i los apetit ili bolje reci da ga nemam nikako :cry: .I ako nesto pojedem tako mi tesko padne da se sljedeci put i nesmijem usuditi da jedem. Slabost u udovima takodje su prisutni,konstantan umor,bezvoljnost, tuga i takodje jako uzasni snovi koje imam svaku noc. Eto ima toga jos toliko mnogo da se ovaj momenat i nemogu da sjetim,upravo ovih dana prozivljavam jedan od takvih perioda i hodanja po doktorima pri cemu me samo vrate kuci sa naravno svim urrednim nalazima. Nadam se da ti nisam pretjerala u opisivanju i ako sam dosta skratila :) . Eto sta bi mi na sve to savjetovao :roll: .Sellam

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Savet,pomoc za nekog ko je nov na forumu

Post od Haris » Uto Okt 11, 2011 9:39 pm

Što se tiče Čajlakovića.. Husein ili Mustafa?

kader
Mlađi član
Postovi: 52
Pridružio se: Sre Okt 05, 2011 7:50 am

Re: Savet,pomoc za nekog ko je nov na forumu

Post od kader » Uto Okt 11, 2011 9:43 pm

Mustafa.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Savet,pomoc za nekog ko je nov na forumu

Post od Haris » Uto Okt 11, 2011 9:45 pm

Onda bježi.. :D

Veli mi prijatelj da je čuo od njeg (ili od nekoga) kako je Mustafa izjavio kada bi skinuo turban sa glave, rastrgali bi ga.

Pogodi ko.. :)

kader
Mlađi član
Postovi: 52
Pridružio se: Sre Okt 05, 2011 7:50 am

Re: Savet,pomoc za nekog ko je nov na forumu

Post od kader » Uto Okt 11, 2011 9:51 pm

Hvala na savjetu, vec sam pobjegla :D .

Odgovori