"Pucanje" zidova

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

hurma
Mlađi član
Postovi: 115
Pridružio se: Pet Sep 24, 2010 1:52 am

"Pucanje" zidova

Post od hurma » Sub Sep 25, 2010 12:27 pm

Eselamu Alejkum,
ljetos mi je ucena rukja zbog sihira koje sam pojela, i hvala Allahu dosta bolje se osjecam. Znam da to nece proci preko noci, i da sve zavisi od mog imana i ibadeta koji cinim. Jos uvjek osjecam damare, strujanje kroz noge i stopala, i kad zikrim ili sta ucim pomicu mi se nozni prsti. Dobila sam i osip koji mi je receno da ce doci, u obliku je crvenih tackica, i to imam vec preko mjesec i pol dana. Ali sto me najvise plasi jeste ''pucanje'' zidova po kuci, nekad vrlo jako i glasno, pa kad sam sama jako me bude strah, bojim se da ne izludim. Cesto pustam suru ""El-Bekara"".
Imam i cd sa rukjom,vodu, ulje i med. Med jos uvjek koristim, ali ostalo sam prestala jer mi je ucac tako rekao.Moje pitanje je da li da ponovo podjem masiranje sa uljem, piti vodu i slusati rukju, to jeste vratiti se ponovo terapiji koju sam koristila dok je lijecenje trajalo?
I moj muz je bio lijecen, mada je sihir bio namjenjen meni, i kod pustanja krvi sve mu je bilo izislo, krv je spricala pa skoro i metar, ali on isto osjeca neke od simptoma kao damare.Djeca su dobro hvala Allahu, ali me strah da im ""anamo oni"" nekako ne naskode ne daj boze. Da vas Allah nagradi.

akhi
Stari član
Postovi: 342
Pridružio se: Pon Avg 23, 2010 7:50 pm
Lokacija: dunya
Kontakt:

Re: "Pucanje" zidova

Post od akhi » Sub Sep 25, 2010 2:03 pm

Hurma(arap. zena:)), osnova lijecenja ti je popravljanje u vjeri. Znaci, trebas sto vise uciti o vjeri kako bi izgradila takwu tj. bogobojaznost. Kada izgradis takwu, inshaAllah, ce ti i iman poceti rasti, a kada ti naraste iman, inshaAllah, neces se bojati ljudi i dzina! Onda treba pojacati ibadet i problemi ce biti, inshaAllah, rijeseni.
P.S. Ako nisi na namazu, mijenjaj to prvo!
P.P.S. Stranice s kojih mozes uciti o vjeri imas navedene u mome profilu.

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: "Pucanje" zidova

Post od elma np » Sub Sep 25, 2010 6:22 pm

hurma napisao:Eselamu Alejkum,
ljetos mi je ucena rukja zbog sihira koje sam pojela, i hvala Allahu dosta bolje se osjecam. Znam da to nece proci preko noci, i da sve zavisi od mog imana i ibadeta koji cinim. Jos uvjek osjecam damare, strujanje kroz noge i stopala, i kad zikrim ili sta ucim pomicu mi se nozni prsti. Dobila sam i osip koji mi je receno da ce doci, u obliku je crvenih tackica, i to imam vec preko mjesec i pol dana. Ali sto me najvise plasi jeste ''pucanje'' zidova po kuci, nekad vrlo jako i glasno, pa kad sam sama jako me bude strah, bojim se da ne izludim. Cesto pustam suru ""El-Bekara"".
Imam i cd sa rukjom,vodu, ulje i med. Med jos uvjek koristim, ali ostalo sam prestala jer mi je ucac tako rekao.Moje pitanje je da li da ponovo podjem masiranje sa uljem, piti vodu i slusati rukju, to jeste vratiti se ponovo terapiji koju sam koristila dok je lijecenje trajalo?
I moj muz je bio lijecen, mada je sihir bio namjenjen meni, i kod pustanja krvi sve mu je bilo izislo, krv je spricala pa skoro i metar, ali on isto osjeca neke od simptoma kao damare.Djeca su dobro hvala Allahu, ali me strah da im ""anamo oni"" nekako ne naskode ne daj boze. Da vas Allah nagradi.
selam alejkum,ja bih ti preporucila da uvek korsitis med,ulje i vodu,mozes ulje korititi i u ishrani umesto obicnog ulja,vodu ucenu pij umesto obicne vode,med koristi i sa cajem,nista ti nece skoditi vec ce ti biti bolje,sve to mozes davati i deci i muzu,a drzi se cvrsto ispravnog puta,tako ces se izleciti starih sihra a spreciti nove da ti naskode,namaz,ispravan hijab to je obavezno,znaci nikakvi moderni hijabi i sarenilo,sejtan tako obmanjuje zene pa skrecu sa pravoga puta,nikom ne daji svoje i decije slike,ne pij kafu niti sokove kod svakoga,trebas biti oprezna,i dobro cuvaj decicu jer sihirbazi su zli ne stede ni decu od zlobe.ja isto tako koristim ulje,vodu,med uvek i u ishrani,zikrim dosta,tako sprecavam nove sihre da mi naskode.selam :)

hurma
Mlađi član
Postovi: 115
Pridružio se: Pet Sep 24, 2010 1:52 am

Re: "Pucanje" zidova

Post od hurma » Sub Sep 25, 2010 7:01 pm

akhi ne znam da li si dobro procitio moje pitanje. Rekla sam dok ucim ( pri ovome mislim dok sam u namazu i kad ucim razne sure) i zikrim da jos imam simptome, isto tako i osip po tijelu. Moje pitanje je bilo da li da se vratim na terapiju koju mi je ucac rukje rekao da prestanem i samo da med koristim. A da bi se bolje razumjeli rekao mi je ''nemoj vise koristiti ulje i vodu i ne slusaj rukju. Naravno nastavi sa ibadetom i medom.'' Pa ja opet pitam bi li bilo pametno ponovo slusati rukju, kad mi reko da to ne radim, a ne mogu stupiti u kontakt sa njim da njega licno pitam.Suru "EL-Bekare" slusam redovno.

akhi
Stari član
Postovi: 342
Pridružio se: Pon Avg 23, 2010 7:50 pm
Lokacija: dunya
Kontakt:

Re: "Pucanje" zidova

Post od akhi » Sub Sep 25, 2010 7:25 pm

Odgovor je isti-sto vise se popravljaj u vjeri. Dovi Allahu swt na nocnom namazu u zadnjoj trecini noci. Budi, inshaAllah, stalno pod abdestom. Ujutro nataste pojedi 7 hurmi. Ako znas pravilno uciti Kuran, svaki dan naglas prouci suru Beqaru. Pij dosta meda rastopljenog u vodi(i 100 g dnevno). Zikri sunnetske zikrove. Cuvaj se grijeha i haram hrane i pica, kamate, alkohola, gibeta, nemimeta i sl. Neka ti muz ide u dzemat na namaz. Gledaj da si propisno pokrivena. Eto, nekoliko sunnetskih savjeta.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: "Pucanje" zidova

Post od Senad » Sub Sep 25, 2010 7:54 pm

hurma napisao:akhi ne znam da li si dobro procitio moje pitanje. Rekla sam dok ucim ( pri ovome mislim dok sam u namazu i kad ucim razne sure) i zikrim da jos imam simptome, isto tako i osip po tijelu. Moje pitanje je bilo da li da se vratim na terapiju koju mi je ucac rukje rekao da prestanem i samo da med koristim. A da bi se bolje razumjeli rekao mi je ''nemoj vise koristiti ulje i vodu i ne slusaj rukju. Naravno nastavi sa ibadetom i medom.'' Pa ja opet pitam bi li bilo pametno ponovo slusati rukju, kad mi reko da to ne radim, a ne mogu stupiti u kontakt sa njim da njega licno pitam.Suru "EL-Bekare" slusam redovno.
Esselamu alejkum!

Sestro spusti loptu na zemlju i nemoj uopšte paničit,, Uključi razum kako to , na koji način funkcioniše,,,,

Čitaj malo knjige ,, nađi tamo o Musaau i njegovom traženju lijeka pa razmisli,,pa nađi malo o Ibrahimu a.s. pa razmsili kad mu je došao Džibril a.s. sa ponudom da mu pomogne,,, Pogledaj malo slučaj Ejuba a.s ...

POgledaj šta je Poslanik a.s. rekao za maslinovo ulje<<<< JEDITE I PIJTE IMAŽITE SE MASLINOVIM ULJEm JER JE U NJEMU BEREKET>>> i ako nije naučeno ima bereket , a ako se nauči još bolje,,,

Tvoje stanje je rezultat popravljanja u vjeri, sve što si ti jača u vjeri oni su slabiji i prave takve smicalice da te odvrate, Kad kažem jača u vjeri tu mislimna niz životnih situacija u kojima treba insan da se ponaša onako kako će Allah s.w.t. biti adovoljan

Nemoj stalno na to misliti, odradi večerenje, jutarnje zikrove i odlazak na spavanje onako kako je Poslanik a.s. objasnio, shvatiš to kao dobru preporuku kao da si zdrava: Redovno obavljaj namaz,,,

Suoči se stim pokaži im zube, čvrst oslonac na Allah s.w.t. i neboj se ništa, pa tamam kad bi odmah preselila na onaj bolji svjet tako razmišljaj pa ćeš vidjeti ubrzo kako sve to lagano odlazi od tebe...

Pogledaj Halida ibn Velida ,, išao tamo gje je smrt , , da pogine , a umro na postelji ,, Kad su rimljani ponudili muslimanima čašu otrova , i pitali ko smije d a popije ,, Halid se javio , popio čašu otrova i NIŠTA ,, KAKO? Čvrst oslonavac na Allah i pouzdanje , tako j e isto i Ibrahim a.s. postupio,,,


Da neduljim,, dosta vode izvorske piji,jedi ,piji maži se maslinovim uljem, meda dnevno g/kg T.M. sve što pojedeš zamisli da je otrov tim tvojim podstanarima i nesikiraj se plaho,, Izađi u šetnju sa mužem i djecom, Dosta vitamina,minerala, morske plodove, zelene salate, sirćeta,limuna, čaj od majčine dušice i pelina..

Obavezno u izhranu ubaciti bjeli luk .

Pokušaj da se kupaš ili nakraju kupanja da se sapereš hladnom vodom ne toliko hladna d a se prehladiš,, kad a to uradiš popij jedan paracetamol.

RAzumom ćeš samo pobjediti tu gamad,, za obnavljanje sihira se ne sikiraj inšaAllah to sigurno ne mogu, ako negdje imaju skriveni sihira zamoli ALlah s.w.t. da ti pokaže d a ih tvojom rukom uništiš sigurno će ti Allah s.w.t. to pokazati, akonastojiš da Mu se umiliš i da ideš ka njegovom svjetlu i zaštiti, niko nije vraćen prazne ruke . Tvoje je da se pripremiš na koji način ćeš se Allahu s.w.t. zahvaliti ..

Nemoj izbjegavat d a odeš i na rukju , pokušaj skoknut do Enesa neka ti malo tu krv ispusti da ublaže se udari jer sigurno nemaš vještine da odupreš pritiscima, koji znaju posebno ići u mozak,, osjećaj hlupanja srca ,..ili podrhtavanje cijelog tjela, utakvim situacijama nije se dobro prestrašiti i da zgrčiš mišiće tad će ti sigurno više štete biti, NAuči vještinu da osaburiš da tjelo smiriš, i da ujvek imaš taj čvrst oslonac na Allah s.w.t. i onda nema krize

Dadni im doznanja da si svjesna njihovog djelovanja i sve će to doći na svoje.

Ne požurju Allahovu odredbu i nemoj posustajat step by step i premanentno radi na tome,,, bolje je stranica Kur'ana pred spavanje,,i tako svaku veče nego 10 satranica svako 7 dana,navikni se na to,,,
NApavi sebi ugođaj, raznovrsnost zikrova, paako ti jenekada i teško sunete klanjat ti samo farz ,ali čuvj taj farz,

Esselamu alejkum

sadaka
Mlađi član
Postovi: 187
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Re: "Pucanje" zidova

Post od sadaka » Ned Sep 26, 2010 11:40 am

hurma napisao:Eselamu Alejkum,
ljetos mi je ucena rukja zbog sihira koje sam pojela, i hvala Allahu dosta bolje se osjecam. Znam da to nece proci preko noci, i da sve zavisi od mog imana i ibadeta koji cinim. Jos uvjek osjecam damare, strujanje kroz noge i stopala, i kad zikrim ili sta ucim pomicu mi se nozni prsti. Dobila sam i osip koji mi je receno da ce doci, u obliku je crvenih tackica, i to imam vec preko mjesec i pol dana. Ali sto me najvise plasi jeste ''pucanje'' zidova po kuci, nekad vrlo jako i glasno, pa kad sam sama jako me bude strah, bojim se da ne izludim. Cesto pustam suru ""El-Bekara"".
Imam i cd sa rukjom,vodu, ulje i med. Med jos uvjek koristim, ali ostalo sam prestala jer mi je ucac tako rekao.Moje pitanje je da li da ponovo podjem masiranje sa uljem, piti vodu i slusati rukju, to jeste vratiti se ponovo terapiji koju sam koristila dok je lijecenje trajalo?
I moj muz je bio lijecen, mada je sihir bio namjenjen meni, i kod pustanja krvi sve mu je bilo izislo, krv je spricala pa skoro i metar, ali on isto osjeca neke od simptoma kao damare.Djeca su dobro hvala Allahu, ali me strah da im ""anamo oni"" nekako ne naskode ne daj boze. Da vas Allah nagradi.
Selam alejkum Sestro
Sestro nastavi sa terapijom,medom ,uljem.vodom i slusanje rukje,zasto je ucac rukje reko tebi da prestanes sa terapijom,a samo sa medom nastaviti,na to neznam odgovor ti dati,samo mi je to veoma cudno.
Ali sve ovo uporedicu ti sa jednim primerom,zamisli kad bi ti neki Imam na neko predavanje tebi reko,nemoj prekidati radbinske veze, i sa svojim susedima nemoj biti u dobrim odnosima ,kako bi ti sve ovo primila,i kakav bi bio ishod na kraju ovome u slucaju da sledis njegove reci,ko bi tu bio pobednik a ko gubitnik,nadam se da znas pravi odgovor na ovo.
To sto imas jos neke simptome,to znaci da si jos pod sihrom .
sejtan i dzini najvise napadaju tamo gde si veoma slaba.U ovom tvom slucaju kako sam ja to shvatio je veliki strah.Sestro nemoj se plasiti sejtana i dzina ,nemogu ti oni nista ,ako Dragi Allah ne dozvoli ,oni hocu sa tim pucanjem po zidovima, da tebe samo uplasu ,kako bi ti izgubila neku svoju kontrolu u cinjenu ibadeta i prepustla se u nekom ocaju ,a ovo sve ide u njihov prilog ,tako bi i tvoje bolje stanje Ellhamdulah, doslo do neko pogorsanje ili slicnom onom tvom prijasnom stanju u kojem si bila.

Sestro nemoj da verujes u one price,kada neispravni Hodza koje radi takve gresne poslove i kaze ,sihir nije namjen tebi ,nego drugoj osobi ,ali eto ti si nagazila ili pojela,kao sto je sada slucaj sa tvojim muzem .Oni to tako kazu skoro uvek ,da bi oni stime pridobili neko tvoje povernje ,a to je tezak grijeh, to jest sirk i ako i u to poverujes,zato Sestro nemoj u to da verujes,nego veruj u sesti temelj istine vjerovanmja , a to je da se, Sve sto se zbiva i dogadza ,biva sa Allahovom voljom i Allahovom odredzenjem,to znaci ,da se nista slucajno ne dogadza na ovom svetu.

Selam Alejkum Sestro i sve ove veoma dobre savjete Ellhamdulah ,sto si procitala od brata Senada ,brata akhi i od sestru elmu ,polako ali uspesno InsAAllah u dela sprovedi,tek kad njih u dela sprovedes i u tome budes nepokoljebljiva,tek tada su one velike sanse doci do vidljivog pozitivnog poboljsanjaInsAAllah.
Ali ovo sve zajedno sa muzem,mislim da znas onaj moto zivota koji glasi :Zajedno smo jaci.
Selam Alejkum i sve najlepse.

hurma
Mlađi član
Postovi: 115
Pridružio se: Pet Sep 24, 2010 1:52 am

Re: "Pucanje" zidova

Post od hurma » Ned Sep 26, 2010 1:13 pm

Da vas Allah dragi nagradi za podrsku i savjete, puno mi znaci i svi ste u pravu, jer njihov cilj jeste da zaplase i da skrenu insana sa pravog puta. Ne znam da li sam ja sve dobro objasnila u predhosnim postovima. Prvo da kazem da ni u snu nisam sanjala ili sumljala u sihir, a na rukju sam otisla jer sam sumnjala u urok. Tako kad mi je receno da je sihir koiji sam ja pojela i licno meni bio namjenjen, bilo mi je vrlo tesko da sve to ''svarim''. Meni je hvala Allahu puno puno bolje poslje te rukje na koju sam isla 3 puta. I meni je pustana krv. A ucac je bio brat Almin Omerasevic kojega bi svakome preporucila. A mozda ga nisam dobro ni razumjela, jer uvjek poslje rukje sam jako iznemogla i osjecam vrtoglavicu, jer muz me podsjeti i rece da sam samo 10 dana trebala stati sa tom terapijom koju sam zamjenila medom, pa opet nastaviti. Akobogda tako cu i uraditi. Almin mi je takodjer dao knjigu''Kuranska Hamajlija" koju bih svakome preporucila.
A ja se uzdam u Allaha dragog da ce me ocistiti od ove napasti, i kazniti one koji to 'kuhaju'. I kavi su to ljudi, ako su uopste ljudi, insani?

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: "Pucanje" zidova

Post od elma np » Ned Sep 26, 2010 2:05 pm

hurma napisao:Da vas Allah dragi nagradi za podrsku i savjete, puno mi znaci i svi ste u pravu, jer njihov cilj jeste da zaplase i da skrenu insana sa pravog puta. Ne znam da li sam ja sve dobro objasnila u predhosnim postovima. Prvo da kazem da ni u snu nisam sanjala ili sumljala u sihir, a na rukju sam otisla jer sam sumnjala u urok. Tako kad mi je receno da je sihir koiji sam ja pojela i licno meni bio namjenjen, bilo mi je vrlo tesko da sve to ''svarim''. Meni je hvala Allahu puno puno bolje poslje te rukje na koju sam isla 3 puta. I meni je pustana krv. A ucac je bio brat Almin Omerasevic kojega bi svakome preporucila. A mozda ga nisam dobro ni razumjela, jer uvjek poslje rukje sam jako iznemogla i osjecam vrtoglavicu, jer muz me podsjeti i rece da sam samo 10 dana trebala stati sa tom terapijom koju sam zamjenila medom, pa opet nastaviti. Akobogda tako cu i uraditi. Almin mi je takodjer dao knjigu''Kuranska Hamajlija" koju bih svakome preporucila.
A ja se uzdam u Allaha dragog da ce me ocistiti od ove napasti, i kazniti one koji to 'kuhaju'. I kavi su to ljudi, ako su uopste ljudi, insani?
selam,sestro to su sejtani u ljudskom obliku a i oni sami znaju da su osudjeni na kaznu pa zato zele da jos vise ljudi odvuku sa njima u dzehennem,zato se moramo ``boriti`` islamom protiv njih. :) selam

akhi
Stari član
Postovi: 342
Pridružio se: Pon Avg 23, 2010 7:50 pm
Lokacija: dunya
Kontakt:

Re: "Pucanje" zidova

Post od akhi » Ned Sep 26, 2010 3:11 pm

@hurma Dobro je da ti je bolje, mashaAllah.

@elma Jeste sestro da su oni sejtani u ljudskom obliku i da su cisti nevjernici. Ali, samo Allah swt zna njihovo konacno odrediste. Mozda im se Allah subhane smiluje pa se pokaju i vrate Islamu. Allahova subhane milost je velika i vrata pokajanja su otvorena sve dok dusa ne dodje do grla. Bez obzira na njihove postupke, mi smo ih duzni pozivati u Islam kao i sve druge zabludjele. A, Allah awdz uputi onoga koga On hoce.

Selam alejkum.

musliman.v
pisem pomalo
Postovi: 26
Pridružio se: Sre Avg 18, 2010 1:06 am

Re: "Pucanje" zidova

Post od musliman.v » Ned Sep 26, 2010 10:24 pm

Sestro i u mene je prije par godina bilo nesto pojedeno i poslato valjda pa sam pocetkom terapije imao slicne simtome poput tebe tacnije mislim na ta pucketanja koja sam cuo.Nisam imao osipe al sam tih prvih dana isto recimo u osvijetljenoj prostoriji isto kao kad hoce nestat struje pa trepne sijalica u dijelicu sekunde bude mrak al traje svega kao treptaj oka,a u navece napolju kao blago osvijetljenje gdje je mracno isto nakratko.Tada sam nazvao covjeka koji mi je proucio rukju prije svega na nekoliko dana kada smo ustvari i ustanovili da imam nabecene sihire i ja sam mu rekao sta mi se pocelo desavati.Zaista su cudna ta pucketanja bila i pitao sam ga jel me provociraju i plase time,a on mi je rekao da su to sve reakcije sihra i da samo ja cujem ta pucketanja i kako se ja borim sa tim sihrom da se on ustvari tako raspada pomalo pa je to tako i da uopste ne obracam paznju.Ne znam kako je kod tebe to kod mene je bilo ako recimo prolazim pored kuce ili auta cujem pucketanje lima ako prodem pored drvenih stepenica ili sam na balkonu a blizu onaj drveni foršung onda cuo pucketanje drveta ono isto ko kad opalis čvoku tako da se izrazim ili u sobi kad sam cuje otpukne prozor itd.To je bio zaista tezak period puno glavobolje ,a malo spavanja pa eto gledaj da ne budes neispavana i umorna.E sad ne znam da li je to da te neko hoce da plasi ili je ovo gore navedeno jer je sihr opsiran pojam koji i sam Almin izucava.Vremenom ce ti to proc inshAllah nista se ne sikiraj i udri po terapijama esselamu alejkum

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: "Pucanje" zidova

Post od elma np » Pon Sep 27, 2010 1:12 pm

akhi napisao:@hurma Dobro je da ti je bolje, mashaAllah.

@elma Jeste sestro da su oni sejtani u ljudskom obliku i da su cisti nevjernici. Ali, samo Allah swt zna njihovo konacno odrediste. Mozda im se Allah subhane smiluje pa se pokaju i vrate Islamu. Allahova subhane milost je velika i vrata pokajanja su otvorena sve dok dusa ne dodje do grla. Bez obzira na njihove postupke, mi smo ih duzni pozivati u Islam kao i sve druge zabludjele. A, Allah awdz uputi onoga koga On hoce.

Selam alejkum.
selam,sirk nece biti oprosten.Uzvišeni je Allah rekao: "Allah, uistinu, neće oprostiti da Mu se neko drugi smatra ravnim, a oprostit će manje grijehe od toga kome On hoće." (En-Nisa, 48,116.)

hurma
Mlađi član
Postovi: 115
Pridružio se: Pet Sep 24, 2010 1:52 am

Re: "Pucanje" zidova

Post od hurma » Pon Sep 27, 2010 1:56 pm

slazem se elma sa tobom, a Allah opet najbolje zna, ali ja mislim da za te ljude nema povratka i oprosta, jadni li ti su oni, da Allah zakloni i sacuva svakoga

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: "Pucanje" zidova

Post od elma np » Pon Sep 27, 2010 2:14 pm

hurma napisao:slazem se elma sa tobom, a Allah opet najbolje zna, ali ja mislim da za te ljude nema povratka i oprosta, jadni li ti su oni, da Allah zakloni i sacuva svakoga
selam,ma jadni si oni i na ovom i na buducem svetu,da samo znas kako oni umiru,mesecima oni se pate,raspadaju se,znam dosta slucajeva.nema oprosta za te osobe koje ubijaju sihrima,rastavljaju muza i zenu,razne bolesti prave odraslima i deci i jos mnogo zla cine,da ih Allah ponizi i na ovom i buducem svetu.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: "Pucanje" zidova

Post od Haris » Pon Sep 27, 2010 2:32 pm

Ja kad se sjetim samo onog opisa smrti za nevjernike, kako će im duša bit isčupana kao trn iz vune, hoće mi nešto bit.. A kamoli šta više :D

Odgovori