Bracni problem, trebam pomoc!

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Bracni problem, trebam pomoc!

Post od Haris » Sre Dec 02, 2009 5:09 pm

Pa sad, da li je sudbina ili je neko umiješan to ne možemo mi znati bez neko većeg koraka. Trebaš znati da sve što se dešava, dešava se Božijom voljom i određenjem tako da se i ne moramo pitati sudbina ili neko.

Da bi učinili dalji korak i bili bliže problemu, otvori ovaj link: http://www.lijecenje-kuranom.com/download/audio.html te uradi po uputama. Nema problema zato što si krštena i druge religije jer Kur'an je lijek svima. Zato, za početak, samo se opusti i idemo korak po korak.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Bracni problem, trebam pomoc!

Post od Senad » Sre Dec 02, 2009 5:37 pm

Enna33 napisao:Lijep pozdrav svima!
Obzirom da piše da pravo učešća imaju svi bez obzira na vjeru i naciju registrirala sam se i odlučila potražiti pomoć, savjet ili bilo što.
Kad sam prvo spomenula vjeru samo da napomenem da sam krštena ( sa 15godina) a dijete sam iz miješanog braka. Majka je kršćanka (baka je Ruskinja, djed iz Zagorja) otac musliman.

E sad, problem je u tome što sam se ja prepoznala u situaciji ovog gospodina koji je otvorio temu.
Imali smo brak (7 godina) koji nije bio idealan ali daleko od toga da je bio loš. U biti problem je u tome što nismo razgovarali kako smo trebali i probleme smo gurali pod tepih.
U 10. mj. saznajem da mi je suprug u vezi s drugom UDANOM ženom. Ne da ja potcjenjujem nju, ona radi kao konobarica ( u jednom lokalu gdje bi rekla ima svega i svačega) i u toj vezi koja traje od 9. mj. Nikad prije nije imao ni avanture niti je izlazio u toj mjeri da bi uopće dolazio u bilo kakve kontakte na taj način.
Tu tek počinju problemi, jer suprug se vraća s puta i kad sam tražila objašnjenje on hladnokrvno kaže da je naš brak gotov, da me nikad niti nije volio, da me nikad nije smatrao ženom da jedino što je dobro je to dijete i da bi za njega život dao.
Odlazi k svojim roditeljima i tjedan dana ne dolazi vidjeti malo dijete.
I onda kreće agresija, deranje, vika, svađanje, primjetila sam da dan ili dva kad nije s njom da je onda ok, ali poslije noći provedene s njom opet je nemoguć.
Zatim je došao jedan dan i rekao da hoće hitnu rastavu, da me ne može smisliti da mu se gadim i sl. a onda opet za par dana više ništa. Samo šuti.

S druge strane ta žena je prestala brinuti o svojoj djeci, njen suprug kaže da razumije da se zaljubila ali da ne brine o djeci to mu nije jasno. Počela je piti, spava do podne, neuredna je, ne kuha. Nešto strašno. Ona je neodlučna što se rastave tiče ali iz nekih materijalnih i drugih razloga.

Neki dan sam čisteći naišla na nešto što nije iz moje kuće, čudnog oblika i krenula sam to paliti, međutim nije htjelo goriti iako se radi kao o nekom štapiću omotanom nekim debljim papirom. Uspjela sam nakon dugo vremena to zapaliti.

Psihčki sam rastrojena, dijete s vremena na vrijeme ima dan do dva visoku temperaturu, mislila sam da je gripa ali onda se to smiri.
Njegovi roditelji s kojima sam imala odličan odnos se sad ponašaju prema meni kao prema strankinji. U tom periodu sam izgubila posao, trenutno smo u kući njegovih roditelja iz koje ćemo izgleda morati otići.

Ne znam kako si pomoći i kuda krenuti i da li vama to izgleda kao da je "netko" još umiješan ili je to jednostavno sudbina.

Moram napomenuti da su i on i ona bili dobri roditelji a sad od toga nema ni sjene.
:shock:
Esselamu alejkum
MIr Božiji
Dobro ti nama došla osjećaj se kao kod svoje kuće .
Utvojoj situaciji očito da se neko umješao sa tom nekakvom crnom magijom, INteresantan slučaj zaista, da se recimo radi o tome da je ta dotična žena htjela da pridobija VAšeg muža onda nebi ona bila u takvom stanju, s druge strane maloje vjerovatno da bi se VAš muž poigrao sa tom ženom iz avanture pa da je nešto po zlu krenulo. Očito je da u svemu tome imaju utjecaj sile iz transcedentnog svjeta da li namjenski od nkaoga da se rasturi brak ili je samostalno djelovanje Allah s.w.t. najbolje zna....

Predlažem da Vaš stan očistiš detaljno sve što ti bude sumnjivo samo pali , ako neće da gori pospi benzinom , pregledaj dobro svaki ćošak , ulaze, odjeću od VAšeg supruga, sve sve pregledati detaljno. Ako imate auto isto tak . Sve ovo kada budeš radila gledaj da si sama u kući da ne ispadne neki problem sa suprugom je bi mogao da bude agresivan tj. te sile koje su ga opsjele.

IZ kuće izbaci ako imaš kakve piramedi,kipove, statue,

Postupi kao što ti je brat HAris predložio i gledaj da sebe zadržiš stabilnom i razumnom, . To je nešto kroz koje moraš proć. Ako budeš sebe i svoje djete zaštitila od tog zla biće uspjeh, Gledaj da poradiš na sebi sve ono što je u tvojoj moći najvažnije je da ostaneš pri sebi , nemoj biti histerična, ako ti je stalo do tog braka poneku i progutaj nemoj se osjećat povrijeđenom jer očito je da on neradi prema vlastitim osjećajima nego su to sile koje upravavljaju njegovim tjelom i duhom. Sve ukazuje na to da su upitanju shiri (crna magija) a Allah s.w.t. najbolje zna.

POstupi kako ti je brat HAris rekao pa nam javi kakvi su simptomi.


Svako dobro.

Esselamu alejkum. mir Božiji

Enna33
pisem pomalo
Postovi: 23
Pridružio se: Sre Dec 02, 2009 4:41 pm

Re: Bracni problem, trebam pomoc!

Post od Enna33 » Sre Dec 02, 2009 5:49 pm

ja sam slikala nešto što sam našla pa ako hoćete biti tako dobri da vidite ja bi uplodala sliku ako se smije.
Dok dijete zaspi onda ću probati s onim linkom kako piše. iako neke izraze ne razumijem ali probala budem.

Gledajte, ja cijelo vrijeme otkad je to sve počelo imam veliku sumnju, i dugo sam se bojala o tome i misliti. Imam malo dijete i nikad se nisam opterećivala s takvim stvarima.
Meni to sve ne izgleda normalan tijek događaja.
Kuću sam pregledala letimično, od kipova i tih malih stvarčica imam stvari koje smo pokupovali na putovanjima i imam kipove, svijeće i sl. koje sam dobila iz raznih svetišta. Pa nekako ne bih to bacila. :cry:

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Bracni problem, trebam pomoc!

Post od Senad » Sre Dec 02, 2009 6:15 pm

Enna33 napisao:ja sam slikala nešto što sam našla pa ako hoćete biti tako dobri da vidite ja bi uplodala sliku ako se smije.
Dok dijete zaspi onda ću probati s onim linkom kako piše. iako neke izraze ne razumijem ali probala budem.

Gledajte, ja cijelo vrijeme otkad je to sve počelo imam veliku sumnju, i dugo sam se bojala o tome i misliti. Imam malo dijete i nikad se nisam opterećivala s takvim stvarima.
Meni to sve ne izgleda normalan tijek događaja.
Kuću sam pregledala letimično, od kipova i tih malih stvarčica imam stvari koje smo pokupovali na putovanjima i imam kipove, svijeće i sl. koje sam dobila iz raznih svetišta. Pa nekako ne bih to bacila. :cry:
Esselamu alejkum
Mir Božiji

Što se tiče upload toje moguće i ovaj forum to omogućava normalno ono štoje vezano za temu anikako nemoralne stvari .

Enna ako želiš da ti pomogne onaj koji je tebe i mene i sve nas stvorio ( to je Allah , Bog ) licemjernoje držati kipove, svece na slikama, i tražiti pomoć od onih koji ni sebi nemogu pomoći a to su raznoraznih kipovi , statue isveci.
NA tim kipovima , svecima , statuama okupljaju se đavoli i oni su ti koji remete vašu harmoniju. To bi bio jedan od koraka k spoznaji Boga kojem se treba obratiti za pomoć.

Za nas muslimane je ne pojmljivo da se u kućama drže kipovi, i one stvari z akoje se smatra da će nas zaštiti i da nam donose sreću, Obzirom da si se ovdje obratila z a pomoć to bi bili neki početnički koraci,
Kada ti iz kuće izbaciš kipove, slike svetaca, statue, kada poskidaš slike sa zidova, ako ispred kuće imate koje kakve figure životinja i to makneti porazbijate izbacite alkohol iz kuće pogotovo ako imate cuke imace ukućama morate tosve van da izbacite time će te postupkom omogućiti da Vam u kuću ulaze meleci /anđeli koji će Vam biti više od koristi nego da držite kipove , statue i sve ono što samnabrojao na kojima se skupljaju šejtani/ đavoli.

Mislim d a ti nebi trebalo da bude strano ovo oko čega govorim jer ti je druga plovica (otac ) misliman.

Što se tiče svijeća ako nemaju oblik čovjeka ili životinje nema potrebe da ih bacaš jer se mogu iskoristiti kad nema električne energije.

Svakako ti postupi onako kako ti savjest dozvoljava imaš pravo izbora,



Esselamu alejkum

Mir Božiji

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: Bracni problem, trebam pomoc!

Post od bajro17 » Sre Dec 02, 2009 6:41 pm

i izbaci krizeve sto je isto tako vazno jer oni privlace davole

Enna33
pisem pomalo
Postovi: 23
Pridružio se: Sre Dec 02, 2009 4:41 pm

Re: Bracni problem, trebam pomoc!

Post od Enna33 » Sre Dec 02, 2009 6:46 pm

Dajte mi molim vas objasnite kako da uploadam sliku. Baš me zanima kako će to vama izgledati.

Imam jedan križ, svijeću na kojoj je Majka Božja, plastičan kipić gdje je sveta voda, kipić anđela, i Svete sličice koje smo dobili kod posvećenja kuće.
Vjerske sličice koje su nalijepljene na vratima kod posvećenja kuće.
Pa zar sve to moram baciti U SMEĆE? To su pokloni iz raznih svetišta. Znam da vi drugačije gledate na to, ne da se toga ne mogu odreći ali...

Evo sada je bio i vjerujte nešto nije u redu. On meni ne vjeruje ništa, čak ni da je dijete imalo temperaturu, ponaša se kao da nije normalan.
Izaziva svađu gdje je nema, i stalno me promatra. Došlo mi je da ga pitam šta me gleda, zna jako dobro kako izgledam.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Bracni problem, trebam pomoc!

Post od Senad » Sre Dec 02, 2009 7:14 pm

Esselamu alejkum

Mir Božiji

Sliku možeš postavite preko nekog servera ja koristim http://s165.photobucket.com tu upload sliku, ali se moraš prvo registrovat i jednostavno kopiraš kod od IMAG koji se nalazi s strane i samo paste u okviri kada pišeš poruku , kad potvrdiš svojodgovr pojavit će se i slika, Druga jednostavnija mogućnost je dodavanje privitaka to s enalazi ispod ovih popcija kad a pišeš poruku , jednostavno klikni na dodavanje privitaka , pokazat će ti se browse nađi sliku na VAšem PC upoload i klikni na opsciju dodaj privitak i slika treba da se pojavi, samo moraš smanjiti sliku ako ideš preko ovog dodavanja privitaka . Slika nesmije biti veća od 50kb

Enna33
pisem pomalo
Postovi: 23
Pridružio se: Sre Dec 02, 2009 4:41 pm

Re: Bracni problem, trebam pomoc!

Post od Enna33 » Sre Dec 02, 2009 7:18 pm

DSC00646.JPG
(150.92 KiB) Preuzet 1090 puta
DSC00646.JPG
(150.92 KiB) Preuzet 1090 puta
DSC00646.JPG
(150.92 KiB) Preuzet 1090 puta
slike su loše jer sam bila u strahu kad sam to pronašla i to nije dio moje kuće. Napominjem da nije htjelo goriti dugo, čvrsto je namotano i oni zarezi sa strane su savršeno ravni.

Sad su se slike izduplale, i tako mislim ih obrisati, samo da vidite o čemu se radi.
Prikačeni fajlovi
DSC00647.JPG
(146.02 KiB) Preuzet 1090 puta
DSC00645.JPG
(146.3 KiB) Preuzet 1090 puta

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Bracni problem, trebam pomoc!

Post od Senad » Sre Dec 02, 2009 7:32 pm

Enna33 napisao:Dajte mi molim vas objasnite kako da uploadam sliku. Baš me zanima kako će to vama izgledati.

Imam jedan križ, svijeću na kojoj je Majka Božja, plastičan kipić gdje je sveta voda, kipić anđela, i Svete sličice koje smo dobili kod posvećenja kuće.
Vjerske sličice koje su nalijepljene na vratima kod posvećenja kuće.
Pa zar sve to moram baciti U SMEĆE? To su pokloni iz raznih svetišta. Znam da vi drugačije gledate na to, ne da se toga ne mogu odreći ali...

Evo sada je bio i vjerujte nešto nije u redu. On meni ne vjeruje ništa, čak ni da je dijete imalo temperaturu, ponaša se kao da nije normalan.
Izaziva svađu gdje je nema, i stalno me promatra. Došlo mi je da ga pitam šta me gleda, zna jako dobro kako izgledam.
Eseelamui alejkum
Mir Božiji

Vi ste se obratili na ovom forumu koji poznaje tj. preporučuje ispravan put do spoznaje bolesti i lijeka .
Za nas je neprihvatljivo da se nose kojekakve hamajle a da negovorimo okipovima koji nemoraju imati veze sa kršćanstvom kaoipiramide ,raznorazne statue koje isto takonemoraju imati veze sa kršćanstvo, pogotove nemogu se držati suke i mace kao što sam rekao.....

Niko VAma nemože garantovati kakav će biti izhod ali zato imaju postupci koje treba primjeniti .
Vi vjerovatno očekujet neki čarobni štapić , ovdje nema čarobnjaka/sihirbaza koji bi vam z a određenu svotu novca promjenili stanje Vašeg muža. U ovim našim preporukama svakipojedinac mora da se izbori za svoj status. Postoje mnogi ljudi koji traže pomoć ali neznaju kako krenuti.

Istina kod VAs je to sve malo teže, Vi nastoji te da sačuvate brak dok druga strana (VAš muže neželi da sarađuje) Idealno bi bilo kada bi VAš muž se podvrgao tretmanu liječenja Kur'anom. Vi imate jedini izbor da se molite Bogu iskreno , ali ne preko MAjke Božije, Isusa. i koje kakvih svetaca , zaista VAma nereba posrednik da bi razgovarali sa Bogom.

Morate malo da uključite razum, zaista Bog nema majku, Bog nema sina On je Jedan i ništa mu nije ravno i ništa mu nesliči On je neovisan o bilo kome a mi smo svi ovisni o Njemu i titreba da tražiš pomoć samo od Boga koji tijedino može pomoć. Na koji način će ta pomoć biti to je nešto drugo.

MOžda bi z a početak bilo dobro da dođe i do razlaza da bi on shvatio ako ima razuma. Svakako vidm da si ti ta koja želi na nekinačin da to sve spasi stoga ti preporučujem sve ono što bi te približilo Bogu .

Enna ti postupi prema svojoj savjesti i on što misliš d a je najbolje z a tebe. D a si kojim slučajem muslimanka doila bi niz savjeta kakose trebaš ponašat u vjerskom smislu da bi otklonila poteškoće .

Ti svakako možeš sa mužem da posjetite Enesa ako si u Bosni ida se podvrgnete tretmanu liječenja kur'anom

Esselamu alejkum
Mir Božiji

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Bracni problem, trebam pomoc!

Post od Senad » Sre Dec 02, 2009 7:38 pm

Esselamu alejkum

Mir Božiji

Slike su ti mutne, i nisi vidjela šta to ima u tome,kako sve izgleda , Vračevi sekoriste kojekakvim stvarima, OVako je teško sve to prokomentarisat.

Dobroje da si to spalila i sv eštonađeš samo nekak gori bez ustručavanja.

Da li si tokom sagorjevanja tog predmeta osjetila kakav smrad ili miris kao da guma gori

Esselamu alejkum
Mir Božiji

Enna33
pisem pomalo
Postovi: 23
Pridružio se: Sre Dec 02, 2009 4:41 pm

Re: Bracni problem, trebam pomoc!

Post od Enna33 » Sre Dec 02, 2009 8:01 pm

Smrdilo je čudno, ne znam jer na gumu, ali mislila sam da je taj štapić oko kojeg je omotan taj mastan papir od plastike. međutim smrdilo je jako.
na tom papiru su bili brojevi plave boje, nisu bili rukom pisani. i neke crtice iznad toga.
nešto kao bar kod s proizvoda ali slično tome.

Enna33
pisem pomalo
Postovi: 23
Pridružio se: Sre Dec 02, 2009 4:41 pm

Re: Bracni problem, trebam pomoc!

Post od Enna33 » Sre Dec 02, 2009 10:10 pm

Haris napisao:Pa sad, da li je sudbina ili je neko umiješan to ne možemo mi znati bez neko većeg koraka. Trebaš znati da sve što se dešava, dešava se Božijom voljom i određenjem tako da se i ne moramo pitati sudbina ili neko.

Da bi učinili dalji korak i bili bliže problemu, otvori ovaj link: http://www.lijecenje-kuranom.com/download/audio.html te uradi po uputama. Nema problema zato što si krštena i druge religije jer Kur'an je lijek svima. Zato, za početak, samo se opusti i idemo korak po korak.
Ništa. Meni je sve to nerazumljivo, postupila sam kako treba ali ništa. Ništa od navedenog nisam osjetila.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Bracni problem, trebam pomoc!

Post od Haris » Čet Dec 03, 2009 12:59 pm

Enna33 napisao:ja sam slikala nešto što sam našla pa ako hoćete biti tako dobri da vidite ja bi uplodala sliku ako se smije.
Dok dijete zaspi onda ću probati s onim linkom kako piše. iako neke izraze ne razumijem ali probala budem.

Gledajte, ja cijelo vrijeme otkad je to sve počelo imam veliku sumnju, i dugo sam se bojala o tome i misliti. Imam malo dijete i nikad se nisam opterećivala s takvim stvarima.
Meni to sve ne izgleda normalan tijek događaja.
Kuću sam pregledala letimično, od kipova i tih malih stvarčica imam stvari koje smo pokupovali na putovanjima i imam kipove, svijeće i sl. koje sam dobila iz raznih svetišta. Pa nekako ne bih to bacila. :cry:
Koji dio ne razumiješ?

Enna33
pisem pomalo
Postovi: 23
Pridružio se: Sre Dec 02, 2009 4:41 pm

Re: Bracni problem, trebam pomoc!

Post od Enna33 » Čet Dec 03, 2009 2:00 pm

abdesti se (ko zna abdestiti, a ko ne zna, bolje mu je da nauči),

guglala sam i postupila kako sam mislila da je najbolje. Ništa nisam osjetila.
Psihički sam jako rastrojena, prošlo je dosta vremena i svjesna sam svega.
Ali kao da mi se to sve skupilo i sada me zna uhvatiti velika nervoza, evo danas i prema djetetu koje nije ni krivo ni dužno. I koje me i drži u ovom svemu.

Prije sam molila ali ne mogu ni to. Ustvari ne da ne mogu nego ne molim iz srca i onda rađe ni neću.
Preopterećena sam svime. Kao da se sav taj tuđi grijeh srušio na mene.

Mirza
Mlađi član
Postovi: 102
Pridružio se: Sub Apr 16, 2005 9:56 am

Re: Bracni problem, trebam pomoc!

Post od Mirza » Čet Dec 03, 2009 2:25 pm

Selam alejkum

Mir Bozji

ta tegoba i poteskoca je materinstvo koje govori iz tebe. U svakom primejru moras sebe prvo cuvat jer samo onda mozes i dijete sacuvat. Mozda i nebi bilo lose da isadjes iz te kuce. Radi sebe i djeteta. Uposto nemas posao bit ce tesko, ali cim ti bude prilika ti samo izadj iz te kuce.

Sto se tice kipova i slika .. druga naredba Mojsie jeste ne pravi kipove. Negdje u Bibliji ces isto tako naci ..." ne moli se nicemu ulitom, izrezanom, naslikanom ... " Isto tako nemoj se nadat tim stvarima. Uposto se dusa brzo veze za sve sto nam daje nadu i utjehu, znam da ce to biti tesko. Ali polako. Prva tvoja briga si ti jer samo tako ces se moc brinut o dijetetu.

U svakom slucaju korak po korak. Muskarac koji napusti familiju je manje vrijedan od zivotinje pa nije bitno koje je vjere, nacije, rase ...

Mir Bozji

Selam alejkum

Odgovori