Mucanje i lijecenje Kuranom

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Jasmin Redzic
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Pet Okt 31, 2008 11:32 pm

Mucanje i lijecenje Kuranom

Post od Jasmin Redzic » Pet Sep 25, 2009 8:16 pm

Selam svima,

Zivim u FR, ima 18 godina, mucam od malih nogu. 24 oct, idem dvije sedmice u BIH pa, volijo bih otici kod nekoga ko lijeci Kuranom, da pokusam i to, jer sve sto sam do sad radijo, nije nista promjenilo sto se tice mog govora.

Volijo bih samo da mi date savjet, kod koga bi mogo otici, jer vako vise ne moze nikako, tesko teskoooo...

Hvala u naprijed.

Jasmin Redzic

Sunna
Mlađi član
Postovi: 154
Pridružio se: Uto Jan 23, 2007 3:40 pm
Lokacija: Skandinavia

Re: Mucanje i lijecenje Kuranom

Post od Sunna » Pet Sep 25, 2009 10:47 pm

Es Selamu alejkum,

Probaj se popricati s Alminom u Zenici, telefon : 061 75 0059
ili s Enesom iz Zavidovica, telefon : 061 757819

Ima jos jedan brat u Sarajevu, ne znam mu broja...ni imena
Moze li ko dopuniti informaciju ? Nihad iz Toka..koji telefon ?

Da ti hajr bude inshalla

Jasmin Redzic
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Pet Okt 31, 2008 11:32 pm

Re: Mucanje i lijecenje Kuranom

Post od Jasmin Redzic » Sub Sep 26, 2009 8:33 am

Hvala ti brate.

A de mi reci, nije da sumnjam u Lijecenje Kur'anom, daleko od toga, moguli ocekivati poboljsanja sto se tice mucanja moga?

Posto sam iso, nekim, nenama starih, salivo stravu, ali, nista, nemi hajra bilo nikakog.

Brat Enes, jeli to ovaj sto je administrator ovoga foruma?

Hvala ti na odgovoru rodjeni

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Mucanje i lijecenje Kuranom

Post od Haris » Sub Sep 26, 2009 8:53 am

Da, to je Enes sa foruma.

Što se tiče toga možeš li očekivati poboljšanje, veća je vjerovatnoća da će ti prije pomoći Kur'an nego neka baba sa olovom.
Ima ovdje i tema koje govore o tome.

Čovjek kad se prepadne (obično to kod djece i bude) ne razmišlja o Bogu u datom momentu i džin iskoristi priliku i uđe u njegovo tijelo. Stacionira se oko glasnih žica, i kako je to objašnjeno na forumu, drži ih fizičkim naporom i otežava izgovor.
Nauči ovo i izgovaraj što više: RABBIŠRAH LI SADRI. VE JESSIR LI EMRI . VAHLUL UKDETEMMILLISANI. JEFKAHU KAVLI.

Prevod: Gospodaru moj , učini prostranim prsa moja, i olakšaj zadatak moj, odriješi uzao sa jezika moga, da bi razumjeli govor moj.

Pa do susreta sa Enesom ili nekim drugim, nadat je se najboljem, jer Allah daje i bolest i zdravlje.

Jasmin Redzic
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Pet Okt 31, 2008 11:32 pm

Re: Mucanje i lijecenje Kuranom

Post od Jasmin Redzic » Sub Sep 26, 2009 9:19 am

Ah, onda je dzin iskoristijo guzvu u rate, ih.

Rodjen sam u Zvorniku, i oko 1994 godine, u ratu, mati mi je rekla da je blizu nas nesto puklo, ako nije bomba kaka. I da sam se tad strasno prepo. I od tog dona, mucam.

Eto, tako je to se desilo. A tu cu sure da naucim. Hvala ti brate mili.

Selam

Jasmin Redzic
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Pet Okt 31, 2008 11:32 pm

Re: Mucanje i lijecenje Kuranom

Post od Jasmin Redzic » Sub Sep 26, 2009 9:39 am

Nesto sam bitno zaboravjio da kazem.

Kad nekad citam Kur'an, sa braton, koda mi je grlo upusteno, i gotov nikako ne zapinjem niti se naprezem kad pricam, ozbiljno!

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Mucanje i lijecenje Kuranom

Post od Haris » Sub Sep 26, 2009 1:26 pm

Pa eto, vidiš. Moguće da je i to neki znak, da taj džin popusti, jer mu smeta Kur'an, ako ustvari problem i postoji.

A Allah najbolje zna...

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Mucanje i lijecenje Kuranom

Post od Senad » Sub Sep 26, 2009 4:56 pm

Jasmin Redzic napisao:Selam svima,

Zivim u FR, ima 18 godina, mucam od malih nogu. 24 oct, idem dvije sedmice u BIH pa, volijo bih otici kod nekoga ko lijeci Kuranom, da pokusam i to, jer sve sto sam do sad radijo, nije nista promjenilo sto se tice mog govora.

Volijo bih samo da mi date savjet, kod koga bi mogo otici, jer vako vise ne moze nikako, tesko teskoooo...

Hvala u naprijed.

Jasmin Redzic
Esselamu alejkum

Brate možeš uključiti sve terapije i dobro bi bilo, od liječenja kur'anom do samostalnih vježbi .

Preporučio bih ti da koristiš matičnu mliječ iz mnogo razloga a jedan glavni je taj što matična mliječ ima u sebi prirodni transmiter acetilkolin , pored toga matična mliječ djeluje pozitivnona nervni sitem,umiruje organizam, povećava razum, otklanja toksine koji su uzročnik raznih tegoba.
Tvoj centralni nervni sistem dobija blokade i nemože da sprovede sva naređenja koja idu od mozga. Misao koju želiš da iskažeš riječim u datom momentu biva blokirana.

Toplo ti preporučujem da koristiš matičnu mliječ u toku terapije i ponajviše se sam moraš potruditi .

Eselamu alejkum

Jasmin Redzic
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Pet Okt 31, 2008 11:32 pm

Re: Mucanje i lijecenje Kuranom

Post od Jasmin Redzic » Sub Sep 26, 2009 9:29 pm

Da budem iskren....prvo, ne znam ni sta je to, nikad cuo nisam za tako nesto.

Gdje to mogu naci rodjeni?

Selam

eott
pisem pomalo
Postovi: 41
Pridružio se: Pet Dec 05, 2008 5:39 pm

Re: Mucanje i lijecenje Kuranom

Post od eott » Pon Sep 28, 2009 9:18 pm

Hajde oprobaj ovo ako već nisi, sjedni za kompjuter, stavi slušalice na uši, i pusti nešto, neki film ili šta god, uglavnom da sebe ne čuješ, onda uzmi neku knjigu, i počni čitati, i vidi ima li zapinjanja, znači glavno je da ti sebe ne čuješ!

Odgovori