Mnogo pitanja

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
anesa
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Uto Avg 18, 2009 11:56 pm

Mnogo pitanja

Post od anesa » Sre Avg 19, 2009 12:10 am

Selam Alejkum


Prvi put sam na ovom forumu,ima nekoliko dana kako sam razgovarala sa jednim covjekom koji je vjernik i koji mi je rekao da bi trebala se lijeciti od dzina,procitala sam sve na stranicama interneta i uvidjela da imam dosta simptoma(nemogucnost koncentracije,kolko god s etrudm nista ne ide,stalne svadje,promjene raspolozenja,od vesele osobe rijetko da se vise kad nasmijem,crne misli,depresija iiitd itd)..Preslusala sam rukiju,nakon drugog slusanja sam osjetila da mi je saka desne ruke vrela,a naredni dan kao da mi vrije krv u lijevoj nozi..Mislim postoji mogucnost i da je od stajanja neznam sad,ali inace imam poprilcno psihickih problema.Isla sam na salijevanje strave davno pa sam sad mislila da mi nije od toga nesto.Uglavnom zanima me da li neko zna nekog ucaca rukije u Sarajevu da je bas posten i provjeren?I da li se to placa?
Zanima me posto imam jako puno ljubomore u sadasnjoj vezi,nikad prije nisam bila ljubomorna ni u jednoj vezi,sad sam pretjerano,izjeda me strasno,da li moze i to bit od dzina i da li je to ljubavni sihr kojeg mi je neko nacinio?

Jos sam klanjala onaj namaz sa samolijecenje,pa se kao treba i u snu pojavit nesto sto upucuje na nastanak sihra il nacin izlijecenja,samo neznam dokucit znacenje sna,jel moze neko da mi to pojasni..

Hvala Vam puno unaprijed!

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: Mnogo pitanja

Post od bajro17 » Sre Avg 19, 2009 12:12 am

pa daj san da vidimo ako si vec sanjala
pa pogledati u tumacu

anesa
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Uto Avg 18, 2009 11:56 pm

Re: Mnogo pitanja

Post od anesa » Sre Avg 19, 2009 12:16 am

bajro17 napisao:pa daj san da vidimo ako si vec sanjala
pa pogledati u tumacu
hm sanjala sam puno stvari,prvo da sam pisala pricu o nekoj zeni sa kcerkom njihovom teskom zivotu pa kako sam sjedila i pisala o njima pricu,a onda zadnje recenice napisala u wc u na plocicama koje su bile vlazne pa kad se kao osusi ce se vidjet to,i kao jos govorim nekim zenama da ne obrosu slucajno,pa kao nestalo papira pa kao jos ponegdje zapisem..

Posle sam sanjala kao da neko prosipa na mene kao kad neko pomete balkon pa ona prasina dlake zemlja sta znam sve to sto se nakupi kao pada ta prasina po meni odozgo...cudno kad sam otisla do decka nasla sam na balkonu sve ona zemlja od cvijeca po podu a par dana prije pmela kontam odakle kaze on mozd aje vjetar donio nisam ja nista dirao cvijece ni zemlju..sad da li je to samo slucajnost ja neznam

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Re: Mnogo pitanja

Post od AbuAmRibnFadL » Sre Avg 19, 2009 11:31 am

Ne pricaj ruzne snove ...

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: Mnogo pitanja

Post od bajro17 » Sre Avg 19, 2009 1:06 pm

ja sam mislio da je nesto ljepo ruzni se snovi ne pricaju jer ako ih ne ispricate nemogu vam nauditi zelio bih svima reci samo ljepi snovi se pricaju i to onome ko ih voli da slusa

medina22
Mlađi član
Postovi: 110
Pridružio se: Čet Avg 18, 2005 1:29 pm

Re: Mnogo pitanja

Post od medina22 » Sre Avg 19, 2009 1:20 pm

ja sam cula da ne valja pricati ruzan san dan nakon toga,,a kad to prodje onda mozes

sta je sa lijepim snovima,koje zelis da se ispune..da li se oni pricaju ili?

bajro17
Mlađi član
Postovi: 190
Pridružio se: Ned Apr 19, 2009 4:04 pm
Lokacija: Duvno

Re: Mnogo pitanja

Post od bajro17 » Sre Avg 19, 2009 1:30 pm

reko sam pricaju se ko ih voli da slusa a nije svaki san ispunjenje neki je uputa pa tako nemojte pricati nikako na forumu te ruzne snove samo ljepe ali ipak sve vam je abuamr objasnio pa tako da se nema sta vise pricati u vezi toga

Muslimah
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Sre Jul 29, 2009 9:35 pm

Re: Mnogo pitanja

Post od Muslimah » Sre Avg 19, 2009 1:55 pm

medina22 napisao:ja sam cula da ne valja pricati ruzan san dan nakon toga,,a kad to prodje onda mozes

sta je sa lijepim snovima,koje zelis da se ispune..da li se oni pricaju ili?
Es selamu alejkum,

Kad netko usnije ruzan san, neka zatrazi zastitu od Allaha ( prouci euzu ) i nek pljucne preko lijevog ramena. Ne da pljune, vec koliko da je vlazan dah. I naravno neka ga nikome ne govori. Insa' Allah nece nauditi sanjacu.

Sto se tice lijepih snova ni njih nije pohvalno pricati "svakome". Zahvaliti Allahu pa pozuriti da se isprica onome za koga znas dace ti sto lijepo reci, jer ce obicno biti kako ti prva osoba kaze. Hajr insa'Allah !

A Allah najbolje zna!

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Re: Mnogo pitanja

Post od AbuAmRibnFadL » Čet Avg 20, 2009 12:15 pm

ruzne snove ne pricajte nikome,cilj da se ti snovi ne ostvare je da se taj san ne prica,dok lijepe snove pricajte onima koje volite
.

Odgovori