Korisni savjeti od srajevo.12

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
zegulja01
pisem pomalo
Postovi: 47
Pridružio se: Uto Jan 17, 2012 10:33 pm
Lokacija: svedska

Korisni savjeti od srajevo.12

Post od zegulja01 » Uto Nov 24, 2015 12:57 pm

Selam !!
De malo sarajevo.12 objasni mi zasto prozivas Harisa i Kamilicu pitanjima imaju li klijenata i bice para.
Objasni mi zasto bi ja sad trebao da njih napustim pa da dodjem kod tebe na lijcenje.
Jeli kod tebe jeftinije sigurnije ucinkovitije :) ubjedi me da je moj izbor(Haris Kamilica) greska.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Korisni savjeti od srajevo.12

Post od Haris » Uto Nov 24, 2015 7:15 pm

:D

Joj, tekbir :D

sarajevo.12
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Ned Mar 08, 2015 7:51 am

Re: Korisni savjeti od srajevo.12

Post od sarajevo.12 » Sre Nov 25, 2015 6:38 pm

Selam ti brate zelis prije da se vratis u nevijerstvo.Ti bi da ljubis grlis imas dijevojku it'd I da budes dobar dodes I vices Imam sihr nemoze to.Ondar kazes Sarajevo12 je a Haris iKamilica dobri kad svoje strasti pobijedis obese nema problema

zegulja01
pisem pomalo
Postovi: 47
Pridružio se: Uto Jan 17, 2012 10:33 pm
Lokacija: svedska

Re: Korisni savjeti od srajevo.12

Post od zegulja01 » Sre Nov 25, 2015 9:17 pm

Ama lupas brate :) neznam kako da ti drukcije kazem.

Selam!!
Sta bolan grlim ljubim imam djevojku o cemu ti... ti si vidovnjak ko baba vanga ili? kako znas ? ovo cu staviti u zagradu da drugi nemogu da citaju (ja sam 65 godina tako da od grli me ljubi me nema nista :) ) nisi pogodijo.Ja tebi jednostavno kazem objasni mi dvije stvari koje nisu teske, prvacic bi to ko iz pika odgovorijo :),a ti sve nesto smrseno zamrseno.
Ktratko jasno: zasto da ne nastavim sa lijecenjem kod Harisa i Kamilice? Sta je to sto ti znas da oni ne rade ispravno a moram te razocarati nisu skupi uopste :).
Od kud ti informacija 50 maraka ko jos danas za to radi ??

Ovu sam temu otvorijo ovdje sa namjerom da se ja i ti ispricamo i ako hoce jos po neko da nesmetamo na ostalim temama jer mi nemamo cini mi se sta pametnije napisati i objasnniti od onoga sto je vec napisano a i Haris bi se mogo nasrditi pa nas rastjerati gluho bilo :).
Nama je mjesto pod ostalo hahah ...da si ti meni ziv i zdarv sarajlijo.12 :) :) :)

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Korisni savjeti od srajevo.12

Post od Haris » Čet Nov 26, 2015 12:21 pm

Poenta je da Haris ni ne uči rukje, pa tako nema problema sa te strane.

Haris je ovdje došao Allahovom voljom u potrazi za lijekom i ostao tu evo već 7 godina. Kutarisao se belaja (nadam se) i nesmetano živi dalje.

Ovdje tek navratim da udijelim pokoji savjet onima koji ništa ne znaju o liječenju i koji su prvi put tu. Još dodatni motiv je taj što mi je Enes povjerio održavanje foruma pa eto trudim se ovako da smirujem tenzije kad izbije rat. :D

abdullah1
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Sre Apr 08, 2015 10:02 pm

Re: Korisni savjeti od srajevo.12

Post od abdullah1 » Pet Nov 27, 2015 11:49 pm

Odakle ovom gospodinu sarajevo.12 informacija, recimo o cijeni (50 KM), iako to realno nije istina ni blizu niti postoji cijena.Ne branim nikoga,ali poznavajući Enesa znam da je to laž.Dalje stalne konotacije o bludu i razvratu ,više govore o tebi,nego o nekome drugom.Mislim da je cilj ovog foruma pomaganje ljudima, spašavanje ljudi, uz pomoć Allaha s.w.t. ,a ne lupetanje polupismenih ljudi o svemu i svačemu.Da nas Allah s.w.t. sačuva praznog govora i nepotrebnih riječi.

abdullah1
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Sre Apr 08, 2015 10:02 pm

Re: Korisni savjeti od srajevo.12

Post od abdullah1 » Pet Nov 27, 2015 11:50 pm

Budimo braća, a ne neprijatelji, učimo, istražujmo,saznajimo u ime Gospodara svih svjetova.

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: Korisni savjeti od srajevo.12

Post od kamilica » Sre Dec 30, 2015 6:41 pm

Ko sto kaze ja isto ne lijecim nit znam uciti rukiju ja sam isto ovdje jer i sam imao problema lijecijo se i da nesto procitam korisno i da dam ispravno sta je i da ljudima kazem i uputim ih nekom ispravnom ucacu

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: Korisni savjeti od srajevo.12

Post od kamilica » Sre Dec 30, 2015 6:42 pm

Ko sto kaze ja isto ne lijecim nit znam uciti rukiju ja sam isto ovdje jer i sam imao problema lijecijo se i da nesto procitam korisno i da dam ispravno sta je i da ljudima kazem i uputim ih nekom ispravnom ucacu

zegulja01
pisem pomalo
Postovi: 47
Pridružio se: Uto Jan 17, 2012 10:33 pm
Lokacija: svedska

Re: Korisni savjeti od srajevo.12

Post od zegulja01 » Pet Jan 08, 2016 9:58 pm

Selam
cccc.... e pa sarajevo12 bolan nebijo ja ovdje otvori ovu temu da mozes da pises i da nas savjetujes a ti bjezis odavde.
Zasto se prsten nosi na malom prstu?
Ja mislim da je to jedno jako vazno pitanje na koje vecina muslimana nezna odgovor , de objasni nam jer znas da ti je grijeh da znanje cuvas samo za sebe.
Posebno kad se prica o lijecenju kuranom taj prsten zauzima jako vazno mjesto sto vecina ljudi nezna.
Zaista te sad molim onako jaranski da to fino i na tenane objasnis da nebi pali u zabludu
I molim te objasni zasto srebreni prsten a ne zlatni.
Nemoj zaboravit Harisu napomenut kad povede te hafize i ucace u Sarajevo da im odrzis predavanje da "obavezno" prstenja stava na mali prst jer ces u protivnom se nasrditi i neces im odrzati predavanje pod nazivom "moja rukja je ispravna rukja"

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Korisni savjeti od srajevo.12

Post od Haris » Sub Jan 09, 2016 2:11 pm

Tamam posla mi da idemo tebi u Sarajevo, a lakše tebi jednom da dođeš kod nas u Zavidoviće :)

Odgovori