SUADA BOSANKA

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Hanuma
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Čet Avg 21, 2008 7:32 pm

SUADA BOSANKA

Post od Hanuma » Ned Mar 22, 2009 3:46 pm

--------------------------------------------------------------------------------
Folk pjevačica Suada Bećirović, poznatija kao Suada Bosanka, koja od devedesetih godina živi i radi u Frankfurtu, u četvrtak je skočila sa trećeg sprata zgrade u kojoj je živila i ubila se.
--------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------
Njen dečko Admir Muharemović Špico je rekao kako je njeno tijelo pronašao ispred prozora zgrade te kako je Suadinom samoubistvu prethodio njen odlazak kod jednog hodže u Frankfurtu, koji joj je navodno rekao kako su pred njom samo tri dana života. Suada je zatim nazvala telefonom svoju porodicu u BiH, ispričala im šta joj je hodža rekao i poručila im da će se ubiti.

Muharemović je već rekao policiji da je Suada bila u posjeti hodži pa policija provjerava šta je tačno i zašto hodža rekao folk pjevačici da je naveo na to da sebi oduzme život. Suada Bosanka je početkom devedesetih godina, kada je stigla u Frankfurt, bila jedna od najpopularnijih bosanskohercegovačkih folk pjevačica u dijaspori.

Hanuma
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Čet Avg 21, 2008 7:32 pm

Re: SUADA BOSANKA

Post od Hanuma » Ned Mar 22, 2009 3:51 pm

sellam

vjerujem da nije mjesto ovdje sto sam postavila samo me zanima vase misljenje sta reci na ovo sve.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: SUADA BOSANKA

Post od Haris » Ned Mar 22, 2009 4:38 pm

Meni je to glupo da taj hodza zna unaprijed koliko ona ima vremena zivota. Ok mi je kada doktori kazu prema nekim medicinskim nalazima i uporedjivanju, npr imas od 6 mj do godinu dana zivota, ali ovo.. :S

sadaka
Mlađi član
Postovi: 187
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Re: SUADA BOSANKA

Post od sadaka » Pet Mar 27, 2009 10:19 pm

Hanuma napisao:--------------------------------------------------------------------------------
Folk pjevačica Suada Bećirović, poznatija kao Suada Bosanka, koja od devedesetih godina živi i radi u Frankfurtu, u četvrtak je skočila sa trećeg sprata zgrade u kojoj je živila i ubila se.
--------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------
Njen dečko Admir Muharemović Špico je rekao kako je njeno tijelo pronašao ispred prozora zgrade te kako je Suadinom samoubistvu prethodio njen odlazak kod jednog hodže u Frankfurtu, koji joj je navodno rekao kako su pred njom samo tri dana života. Suada je zatim nazvala telefonom svoju porodicu u BiH, ispričala im šta joj je hodža rekao i poručila im da će se ubiti.

Muharemović je već rekao policiji da je Suada bila u posjeti hodži pa policija provjerava šta je tačno i zašto hodža rekao folk pjevačici da je naveo na to da sebi oduzme život. Suada Bosanka je početkom devedesetih godina, kada je stigla u Frankfurt, bila jedna od najpopularnijih bosanskohercegovačkih folk pjevačica u dijaspori.
Znao sam za ovu pevacicu ,bas tih godinama pocetkom devedestih ,kad sam ja to vreme slusao tu muziku.
Ja mislim a Dragi Allah najbolje zna ,da ovo navodzenje na grijeh ,to jest samoubistvo vec je bilo isplanirano na vreme od strane prvo sejtana,dzina i hodze sihirbaza,Jer sejtan zna slabosti onih ljudi koji nemaju stit od Dragog Allaha .
Niti Hodza niti niko drugi na ovoj zemaljskoj kugli osim Dragog Allaha nezna kad ce doci tacno smrtni cas ,niti za sebe niti za drugog i u to nema sumnje.

Odgovori