SIHIR ILI DŽINI

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
SADIKA
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Pon Okt 15, 2007 9:58 am

SIHIR ILI DŽINI

Post od SADIKA » Pon Okt 15, 2007 11:25 am

Danas 15.10.2007 sam slučajno pronašla ovu stranicu i odmah sam se odlučila da vam se javim(nadam se da će neko da mi pomogne) Problem zbog kojega se javljam je ustvari vezan za moga dajžu, čovjeka koji sada ima oko 50 godina a po svemu što sam pročitala na ovom forumu i po načinu ponašanja i simptoma njegove dugogodišnje bolesti sam ubijeđena da je u pitanju neki džin ili više njih a ne bolest koju nikako ni jedan doktor ne može da diagnosticira.
Moj dajža je bio u mladosti najljepši momak u okolini. Oženio se lijepom djevojkom i nakon par dana odlučio da se rastanu, jer je kao što je rekao ne može gledati koliko je odvratna i ružna. Na svadbi koja je bila sve drugo samo svadba ne(napeta situacija zbog njegovog nenormalnog ponašanja), je uzeo štrik i pobjegao da se objesi ali su ga na sreću pronašli na vrjeme i nekako ga uspjeli nagovoriti da izdrži dok ne prođe svadba da ne pravi sramotu i sebi i mladi. Poslije toga se ponovo oženio i ponovo rastao sa ženom iz istih razloga. Od tada je vječito po doktorima, boli ga želudac i osjeća i vidi na sebi stvari koje niko drugi ne vidi a sviju hoće da ubijedi da na njemu imaju neki posipi.(to se mu dosta puta dogodi). Doktori su ga nekoliko puta pregledali i napravili mu sve pretrage, ali on samo tvrdi da ga boli želudac i da su to živci. Išli su čak i kod nekih hodža, oni su rekli da je kod njega SIHIR u pitanju, nalazili su neke stvari ali to nije puno pomoglo. Ja bi molila ako neko ima neki broj telefona od nekoga istjerivača džina u Bosni ili kako se to već kaže da ga odvedemo, da probamo da ga izliječimo, Ja sam skoro potpuno sigurna da bi mu morao neko da prouči rukju i na tj način pomogne.
Hvala unaprijed

[/b]

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Post od Enes » Pon Okt 15, 2007 8:26 pm

Sto se tice navedenog, velike su sanse da je uistini problem uzrokovan sihrom.
Pogotovo sto medicinske pretrage nisu nista pokazale.
Ne ocekujete da ce se jednom rukjom svi problemi rijesiti.
problem dugo traje pa ce vjerovatno i lijecenje zahtjevati vise truda od samo bolesnika.

Korisnikov avatar
Yassin
Moderator
Postovi: 984
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 6:41 pm
Kontakt:

Re: SIHIR ILI DŽINI

Post od Yassin » Uto Okt 16, 2007 3:26 am

SADIKA napisao:Danas 15.10.2007 sam slučajno pronašla ovu stranicu i odmah sam se odlučila da vam se javim(nadam se da će neko da mi pomogne) Problem zbog kojega se javljam je ustvari vezan za moga dajžu, čovjeka koji sada ima oko 50 godina a po svemu što sam pročitala na ovom forumu i po načinu ponašanja i simptoma njegove dugogodišnje bolesti sam ubijeđena da je u pitanju neki džin ili više njih a ne bolest koju nikako ni jedan doktor ne može da diagnosticira.
Moj dajža je bio u mladosti najljepši momak u okolini. Oženio se lijepom djevojkom i nakon par dana odlučio da se rastanu, jer je kao što je rekao ne može gledati koliko je odvratna i ružna. Na svadbi koja je bila sve drugo samo svadba ne(napeta situacija zbog njegovog nenormalnog ponašanja), je uzeo štrik i pobjegao da se objesi ali su ga na sreću pronašli na vrjeme i nekako ga uspjeli nagovoriti da izdrži dok ne prođe svadba da ne pravi sramotu i sebi i mladi. Poslije toga se ponovo oženio i ponovo rastao sa ženom iz istih razloga. Od tada je vječito po doktorima, boli ga želudac i osjeća i vidi na sebi stvari koje niko drugi ne vidi a sviju hoće da ubijedi da na njemu imaju neki posipi.(to se mu dosta puta dogodi). Doktori su ga nekoliko puta pregledali i napravili mu sve pretrage, ali on samo tvrdi da ga boli želudac i da su to živci. Išli su čak i kod nekih hodža, oni su rekli da je kod njega SIHIR u pitanju, nalazili su neke stvari ali to nije puno pomoglo. Ja bi molila ako neko ima neki broj telefona od nekoga istjerivača džina u Bosni ili kako se to već kaže da ga odvedemo, da probamo da ga izliječimo, Ja sam skoro potpuno sigurna da bi mu morao neko da prouči rukju i na tj način pomogne.
Hvala unaprijed

[/b]

Kontakt: Brat Enes

URL:www.lijecenje-kuranom.com; e-mail: info@lijecenje-kuranom.com

tel:++387 (0)61 757 819

Odgovori