simptomi da je džinn tu!!!

Sve što je za pouku, bujrum pisite ovdje kao novu temu radi ljepše preglednosti

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
jahja ibn jahja
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Pon Jun 29, 2009 10:50 am

simptomi da je džinn tu!!!

Post od jahja ibn jahja » Čet Avg 06, 2009 6:20 pm

ZNAKOVI I SIMPTOMI DA JE DŽINN PRISUTAN TOKOM UČENJA
RUQJE!!!

Prilikom učenja šerijatske ruqje nad bolesnikom, ako se pojave svi ili neki od ovih znakova, znaj da je džinn prisutan:

1) Treperenje ili igranje očnih kapaka ubrzano
2) Vrištanje
3) Stavljanje ruku na oči
4) Uzimanje ruke liječnika te njeno podizanje u zrak
5) Duboko uzimanje zraka nekoliko puta
6) Izuzetna mirnoća, smirenost u tišina tjela (ovo znaju primijetiti uglavnom iskusni liječnici)
7) Učestalo i jako puhanje (kao kad se zadišeš nakon dugog trčanja)
8) Usmjeren pogled u jednu tačku, zurenje u nju
9) Nemogučnost govora
10) Jako ili slabije drhtanje tijela
11) Udaranje nogu (ispod članaka) jedna od drugu
12) Plač tihi ili povečani
13) Promjena glasa ( iz muškog u ženski ili u grublji i sl)
14) Udaranje i napad na liječnika
15) Žestoko odbijanje da se nastavi sa ruqjom (nakon što ju je bolesnik rado prihvatio na početku)
16) Da ruke jedna drugu udaraju isto tako noge
17) Psovanje liječniku
18) Ponavljanje učenja Kur'ana za liječnikom (dakle šta god liječnik prouči, on ponovi za njim, ili zajedno sa njim uči)
19) Histerično smijanje
20) Dugo gledanje u oči liječnika bez i jednog treptaja
21) Ponavljanje nekog odreženog imena
22) Ponavljanje riječi „NE“ ili „DA“ ili „DŽINN“
23) Traženje od liječnika da prestane učiti
24) Ponavljanje riječi:“ZAPALIT ČEŠ NAS“ ili „UBIT ČEŠ NAS“.

Allah najbolje zna!!!

evlad67
Mlađi član
Postovi: 110
Pridružio se: Pet Apr 24, 2009 1:58 pm
Lokacija: Doboj/Minhen
Kontakt:

Re: simptomi da je džinn tu!!!

Post od evlad67 » Pet Avg 07, 2009 7:41 am

Selam
nisam znao da i
6) Izuzetna mirnoća, smirenost u tišina tjela (ovo znaju primijetiti uglavnom iskusni liječnici)
i cak:
18) Ponavljanje učenja Kur'ana za liječnikom (dakle šta god liječnik prouči, on ponovi za njim, ili zajedno sa njim uči)
isto moze ukazivati na bolest!! :(

Selam

jahja ibn jahja
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Pon Jun 29, 2009 10:50 am

Re: simptomi da je džinn tu!!!

Post od jahja ibn jahja » Pet Avg 07, 2009 10:25 am

alejkum selam

zna se desiti, ako je apsolutna tišina i mirnoća tijela, uglavnom se radi o džinnu muslimanu koji u tom trenutku sluša Allahove riječi, možda razmišlja o njima.....

Takođe ako se radi o džinnu muslimanu, zna ponekad neke ajete da ponavlja za liječnikom, uglavnom gdje se spominju džinni i njihov svijet, jer ima dosta džinna muslimana vjernika koji prisustvuju halkama Kur'ana u džamijama i predavanjima..

Allah najbolje zna

evlad67
Mlađi član
Postovi: 110
Pridružio se: Pet Apr 24, 2009 1:58 pm
Lokacija: Doboj/Minhen
Kontakt:

Re: simptomi da je džinn tu!!!

Post od evlad67 » Pet Avg 07, 2009 11:50 am

Selam aleikum,
sada moram da postavim sledece pitanje a odgovor kad stigne, to je ok!
Posto si spomenuo da se moze radit o dzinu muslimanu, dali to podrazumijeva da je to jedan dzin koji se pridrzava vjere ili ima i medju njima kao medju nama ljudima "musliman" samo po imenu, mislim da ne praktikuju vjeru!
Jer mi nije jasno, ako je musliman dzin, kako on moze izvrsavat naredbe sihirbaza(sahira), on bi onda trebao da zna, da to sto sahir radi je zabranjeno???
A ako je mess, pa dzin spopane nekog insana, opet nije ok, kad meni neko stane na nogu, ja onda nestajem njemu za uzvrat, ono jedan za jedan :), kako onda to dzin musliman ne konta(ovo vise kao pitanje koje se moze odnosit i na nas ljude,
koji isto tako radimo neke stvari iako znamo da nebi trebali, a vjerujemo itd.!) ???

Allah dz.s. da vas nagradi za odgovore, covjek uci dok je ziv( oni koji hoce da nauce nesto naravno)!

Selam aleikum
evlad67

Farshi_turaab
pisem pomalo
Postovi: 47
Pridružio se: Uto Jun 09, 2009 12:11 am
Lokacija: Allahova zemlja

Re: simptomi da je džinn tu!!!

Post od Farshi_turaab » Ned Avg 09, 2009 1:10 am

jahja ibn jahja napisao:alejkum selam

zna se desiti, ako je apsolutna tišina i mirnoća tijela, uglavnom se radi o džinnu muslimanu koji u tom trenutku sluša Allahove riječi, možda razmišlja o njima.....

Takođe ako se radi o džinnu muslimanu, zna ponekad neke ajete da ponavlja za liječnikom, uglavnom gdje se spominju džinni i njihov svijet, jer ima dosta džinna muslimana vjernika koji prisustvuju halkama Kur'ana u džamijama i predavanjima..

Allah najbolje zna
SubhanAllah, meni su se baš ove stvari dešavale, pa sam se pitala kako to da džin nije reagovao ama baš nikako u par navrata dok mi je šejh učio rukju. A baš je bilo tako, totalni mir subhanAllah... a isto mi se često dešavalo dok mi je muž učio rukju, da ponavljam ajete za njim, nekad i one koje ja inače ne znam, (u vrijeme napada šejtana, ja sam svega svjesna ali ne mogu da se kontrolišem).

Interesuje me samo kako to da ne reaguje na ajete... nekad sahat citav tako presjedim dok mi muz uci konstantno, i "on" mi prebaci nogu preko noge i smješkajući se veli mom mužu:"Ama bolan ne bio, vidiš da mi ništa ne smeta, do sabaha možeš učiti, ne pije vode." Ili, zna se desiti da se hoće raspravljati o fikhskim pitanjima ili pitanjima akide s mojim mužem, često one stvari koje ja znam, a nekada i one koje ja ne znam... po svemu sudeći ovaj "moj" ima dobru podlogu :D samo ne znam kako da ga se konačno kutarišem...

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: simptomi da je džinn tu!!!

Post od Enes » Ned Avg 09, 2009 7:46 am

malo pretjerujete sa simptomima......
primjer:
imam malu djecu i odvedem ih s vremena na vrijeme u savjetovaliste ili ako su nahaldeni ljekaru, i dok cekam tamo citam one plakate koji govore o zutici, secernoj bolesti, hepatitisu itd.
i medu svim navedenim siptomima uvijek mogu naci bar dva.
Posto mi majka ima dijabetes, onda skontam da bi mogao i ja imati i prekontrolisem i sve ok.

Tako i ovi gore navedeni siptomi, mogu se neki od njih naci i kod zdravih osoba, pogotovo:6) Izuzetna mirnoća, smirenost u tišina tjela (ovo znaju primijetiti uglavnom iskusni liječnici)

znaci svi koji slusaju i kur'an i soejcaju se super, znaci i oni opet imaju problem...
Kada nagalsavate odredene siptome, morate i naglasiti sta i kad i kako se mogu pojaviti da bi recenica imala smisla....jer svi koji citaju nemaju veliko zanje o dzinskom svijetu.

jahja ibn jahja
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Pon Jun 29, 2009 10:50 am

Re: simptomi da je džinn tu!!!

Post od jahja ibn jahja » Pon Avg 10, 2009 8:40 am

Allah te nagradio brate Enese na tvom odgovoru, nema sumnje da ponekad neki simptomi ne moraju ukazivati da je čovjek obolio od duhovne bolesti, npr. izuzetan plač dijeteta, crvenilo u njegovom licu ili njegovo odbijanje hrane, ne mora značiti da je dijete pogođeno urokom, jer može da bude i i neki drugi razlog njegovog plača, kao što je nenaspavanost, glad, grčići i sl.
Što se tiče ovog simptoma, mirnoča tijela, zna se zaista desiti prisustvo džinna kroz taj simptom, ali nekad i kod nekoga, kao i što sam znaš da ima džinna na koje odmah učenje ruqje ne djeluje, pogotovo ko je stanje zastarjelo, ili ako je slaba koncentracija učača ili ako je on sam od sebe slab.....ponekad treba nekoliko tretmana i nekoliko puta proučiti dužu rukju pa da se počne primječivati prisustvo džinna iz mirnoče tijela u agresivnije ponašanje ili govor.

jahja ibn jahja
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Pon Jun 29, 2009 10:50 am

Re: simptomi da je džinn tu!!!

Post od jahja ibn jahja » Pon Avg 10, 2009 8:48 am

evlad67 napisao:Selam aleikum,
sada moram da postavim sledece pitanje a odgovor kad stigne, to je ok!
Posto si spomenuo da se moze radit o dzinu muslimanu, dali to podrazumijeva da je to jedan dzin koji se pridrzava vjere ili ima i medju njima kao medju nama ljudima "musliman" samo po imenu, mislim da ne praktikuju vjeru!
Jer mi nije jasno, ako je musliman dzin, kako on moze izvrsavat naredbe sihirbaza(sahira), on bi onda trebao da zna, da to sto sahir radi je zabranjeno???
A ako je mess, pa dzin spopane nekog insana, opet nije ok, kad meni neko stane na nogu, ja onda nestajem njemu za uzvrat, ono jedan za jedan :), kako onda to dzin musliman ne konta(ovo vise kao pitanje koje se moze odnosit i na nas ljude,
koji isto tako radimo neke stvari iako znamo da nebi trebali, a vjerujemo itd.!) ???

Allah dz.s. da vas nagradi za odgovore, covjek uci dok je ziv( oni koji hoce da nauce nesto naravno)!

Selam aleikum
evlad67
Esselamu alejkum brate

Mislim da si ti u svome pitanju več dao pola odgovora, i ono što se dešava od strane džina prema čovjeku, pa makar to bilo od džinna muslimana i to vjernika, nije ništa čudno.
Onoliko koliko ja znam, te njihove postupke (džina muslimana) pokušat ču ti objasniti i približiti logički, a prije toga mali uvod o njima i njihovom svijetu, nekoliko stvari za koje si sigurno več čuo ili si ih čitao, ali nije zgoreg da se podsjetimo:

Rekao je Poslanik, saws:“Džinna ima tri vrste: džinni koji imaju krila i lete zrakom, džinni zmije i psi i džinni koji borave na jednom mjestu i putuju okolo“. (hadis je zabilježio Ibn Hiban, Hakim i Es-Sujuti ga je zabilježio u svome Dž-Džami'a Es-Sagir pod brojem 365).
Od ove tri vrste džinna koje smo nabrojali, postoje dobri džinn, šejtan, el-marid, el-merid i el-ifrit.
Rekao je Allah, dž.š:“I čuvamo ga od svakog šejtana PRKOSNOG (MARID)“. (Es-Saffat, 7). Takođe Allah dž.š. je rekao:“Ima ljudi koji se bez ikakva znanja prepiru o Allahu i koji slijede svakog šejtana PRKOSNOGA (MERID)“. (Al-Hadždž, 3). Takođe Uzvišeni je rekao:“Ja ču tu ga donjeti“, reče IFRIT, jedan od džinnova“. (An- Naml, 39).
Takođe od džinna su oni koji su muslimani, a ti džinni muslimani brate mogu biti pravi vjernici, munafici, fasici, teški griješnici, neznalice ili samo imenom muslimani, dakle isto kao i kod nas. Takođe tu su i nevjernici, krščani, jevreji, ateisti budisti, zatim sekte kao i kod nas, šijje sufije, ahmedije i.t.d.

Uzvišeni kaže:“..a među nama ima i dobrih i onih koji to nisu, ima nas vrsta različitih..“ (El-Džinn, 11)
Takođe Uzvišeni je rekao:“ i ima nas muslimana, a ima nas zalutalih, oni koji islam prihvate pravi put su izabrali“. (El-Džinn, 14-15).

Dakle džinni, kao što i sam znaš po ovim pitanjima ne razlikuju se mnogo od ljudi, razlika je samo u materiji od koje su stvoreni, njihov izgled tijela te neke osobine koje Allah ljudima nije dao, kao što su: nevidljivost, velika snaga, velika brzina kretanja, mogu neki letjeti, mogu se pretvarati u likove životinja, opsjedanje ljudi, životinja i predmeta, putuju nebeskim prostranstvima i prisluškuju vijesti, dok čovjek sve ove osobine nema, a što se tiče ostalih osobina, i džinni i ljudi se žene i udaju, polno opće, razmnožavaju se, jedu, piju, ljute se, žaloste se, smiju, umiru, tuguju, osvečuju se, zavide, mrze, lažu, varaju, i druge osobine kao i ljudi, pa iz toga se več može naslutiti zašto neki džinni muslimani obični ili čak vjernici čine nepravdu ljudima opsjedajuči njihova tijela, ali o tome malo kasnije kroz par primjera.
Takođe džinna ima jako pametnih, visokih, niskih, ima jako glupih, tvrdoglavih, oholih, milostiva srca, nježnih, grubih, oni koji inad čine, ima ih koji hoće da razgovaraju prilikom ruqje, dok drugi to neće, ima ih koji se neće nikada javiti a ima ih koji ne mogu ni govoriti (kao u ljudi, nijemi). Ponekad ljude ospsjedaju zbog zavidnosti, nekad zbog uroka, nekad zbog osvete, nekad zbog ljubavi, nekad zbog sihira......, dakle gore navedene osobine kao i kod ljudi
Rekao je šejhu-l-islam Ibn Tejmije rahimehullah:“Stanja i osobine džinna su veoma slična ljudskim, ali je čovjek pametniji, pravedniji, istinoljubljiviji i drži se obečanja, dok su džinni po svojoj prirodi veče neznalice, nepravedni, lažljivci, nasilnici“ .
Zato brate kada uporediš ove sve osobine kod džinna i ljudi, nadam se da če ti biti jasnije, ZAŠTO???
Džinn musliman može napasti čovjeka koliko ja znam iz zavidnosti i ljubomore, neki to urade baš iz zla, neki to urade slučajno a neki ne znaju da mogu ureči!!!
Zar se to ne dešava među nama ljudima, i običnim muslimanima i vjernicima. To je danas bolest današnjice, subhanallah vjernici jedni drugima zavide, krivo mu što je njegov brat kupio dobro auto ili što taj brat svome djetetu kupuje dobre igračke i dobru odječu, a on svome ne može ili njihove žene jedan drugoj zavide, čak se dese razvodi brakova, jer žena kaže:!Kako on svojoj sve kupi, a vidi mene kao prosjakinja“, dakle ne može joj srce podnjeti što je Allah iz svoje milost dao tom bratu imetak, i ovakva mržnja i zavidnost i ljubomora ne bi se smjela desiti u vjernikovom srcu, ali se dešava......Isto tako vjernik vjernika urekne, ili iz neznanja (da može ureči) ili ne donese blagoslov, ili urekne namjerno (Zavidnost), dakle džinn musliman ili vjernik ako urekne muslimana insana ili vjernika, ne treba se tome čuditi jer se to među nama samima dešava, nekad smo toga svjesni a nekada ne. Zato se čovjek uvjek preispituje ili ga neko drugi savjetuje da je to haram, a isto tako džinnu se u toku razgovora ili kroz ajete ukazuje da to što radi je zulum prema muslimanu i onda on ili se pokaje pa napusti tijelo, a ima ih koji neće da izaču i neće da se pokaju pa se moraju ubiti, ali isto tako čovjek koji je tvrdoglav neče nekada da popusti jer smatra da je on u pravu i tačka.
Takođe džinn musliman ili vjernik, može insana napasti iz osvete i ljutnje jer mu je čovjek namjerno ili slučajno nanio bol, njemu li njegovoj porodici, ili da zaštiti svoju porodicu i mjesto gdje živi. Što je normalna reakcija čak i kod ljudi muslimana vjernika. I kod ljudi vjernika, zna se desiti da nekada regujemo ljutito, neoprezno ne razmišljajući i posljedicama, ne razmišljajući da li je to haram ili dozovljeno i da li če sa tim postupkom Allah biti zadovoljan, iako u biti znamo i svjesni smo toga (tog harama, u vidi nepravde i nanošenja štete), kako bi zaštitili svoju porodicu. Isiti je slučaj sa džinnima muslimanima i to vjernicima, koji u određenim trenutcima reaguju ljutito, nasilno prema čovjeku, stim da su neki toga svjesni a neki nisu, kao i ljudi.
Evo primjera:
- Ti znaš da kada čovjek bez zaštite na primjer prospe vruču vodu u akšam sa svog prozora, i tu se desi džinn musliman, čak i vjernik sa svojom ženom i djecom, i ta vrela voda pogodi njegovu ženu, normalno da će se u tom trenutku, trenutku bijesa i kada vidi svoju ženu šta je se sa njom desilo, taj džinn osvetiti, jer on smatra čovjeka da je neodgovorno postupio i nanio je bol njegovoj porodici, Da, on če napasti bez obzira što je vjernik i što možda zna da ne smije da uznemirava čovjeka jer je to nepravda koju je Allah zabranio. Dakle on može napasti čovjeka da mu se osveti, iz neznanja, nesvjesno, u trenutku ljutnje kako bi zaštitio svoju porodicu ili čak svjesno, ako se radi o džinnu muslimanu ali griješniku ili neznalici.
- Isto je tako sa ljudima, ako čovjek vjernik šeta sa ženom koja je pokrivena i sa svojom djecom, i počnu ljudi mu vrijeđati porodicu pogrdnim riječima, a da ne govorim da je napadnu fizički, normalno da če svako od nas reagovati kako bi odbranio svoju porodicu i možda nanijeti štetu tim ljudima. Dakle ti ljudi (kao i džinni) mogu tebe i tvoju porodicu uvrijediti i napasti nesvjesno ne znajuči norme islamskog ponašanja, ili iz oholosti i mržnje ili čak svjesno, da svjesno!!!Evo npr. znaš da ima danas dosta imama (hodža) koji se ismijavaju sa momcima koji imaju malo duže brade. Subhanallah, u oči im govore da su im se brade usmrdile, da izgledaju kao četnici i strašila. Ovo ti je brate direktan napad na islamski propis koji je u najmanju ruku potvrđeni sunnet, a da ne govorim o vadžibu, ali to je napad na vjernika od strane vjernika (još koji ima znanje), zbog čega, jer mu smeta brada ili možda smeta nekome u njegovom džematu. Dakle isto tako džinn vjernik može iz nekih razloga da napadne vjernika čovjeka, iako zna da to ne bi smio, kao i što čovjek zna da to ne bi smio ali ipak radi. Pa se zato čovjeku kaže, brate boj se Allaha ismijavaš se sa vjerskim stvarima, pa znaš šta je rekao Uzvišeni, pa znaš šta je rekao Poslanik, saws, itd, isto tako džinnn vjernik se upozorava na najljepši način da ostavi čovjeka na miru, jer nema na to pravo.
- I na kraju, zapitajmo se, koliko danas hodža ima da su pravi sihirbazi, večina njih je završila medrese, znaju šta je Kur'an, šta je Džennet, Džehennem, ko su meleci, ko su džinni, ali zašto su postali Allahovi neprijatelji, kad znaju da to ne smiju biti???? Pokvarenost duše i prljavo neiskreno srce, isto tako džinni, znaju dosta toga da ne smiju, ali... dese se stvari kao i kod ljudi, pa prevagne zlo.
- Koliko puta smo se našalili sa bratom vjernikom, a on se naljutio, pa neče da priča pa čak i vrijeđa, zbog čega, ničega, zna da to je bila šala, ali ne shvata svako isto šalu, ali on nema pravo da se tako nerpijateljski ponaša prema bratu vjerniku, isto ti je brate i sa džinnom muslimanom prema nama
Takođe džinn musliman, pa čak i vjernik če opsjednuti čovjeka iz ljubavi prema čovjeku. Mi smo ljudi ljepši od njih, imamo ljepšu kožu, i česta veoma pojava da se džinnkinja zaljubi i muškarca a džinn u ženu. Kao i kod ljudi, koliko je vjernika mladiča, zaljubilo se u djevojku i sa njom blud počinio, ili koliko je vjernika koji su oženjeni pali u iskušenje i sa drugom ženom li djevojkom blud počinili, znaju da ne smiju, ali.................Isto tako džinni, znaju možda da ne smiju, ali................
Kada je jedna džinnkinja progovorila, a zvala se Fatima i to kako kaže (haj joj vjeruj) držala se vjere i pitali je što si u njega ušla, kaže ona:“Jer mi se sviđa i ja ga volim i neću iz njega nikad izaći. Jer hoću da se za njega udam“. Dakle ona jeste muslimanka i jeste vjernica, ali on se njoj sviđa i misli da ga može imati bez obzira na grijeh i ovo sad iz vjernica prelazi u griješnica. Isto i kod ljudi, strast i vjernika čak nekada dovede do nezgodnog položaja, ali u tom trenutku čovjek se ne odupire i kad uradi onda se kaje.
Takođe čovjeka napadne džinn koji je griješnik, licemjer ili neznalica. Takvog ne zanima što če tebi uništiti život ili nanijeti bol, taj če bez razmišljanja izvršiti naredbu sihirbaza. Isto kao kod ljudi, koliko danas ima muslimana koji bi te ubio za 100 km., dakle pokvareni ljudi su spremni na sve bez obzira o kome se radilo, isto tako i džinni.
E sada što se tiče džinna vjernika da izvršava poslove sihira, koliko ja znam da tu glavnu riječ vodi poglavar plemena. Pošto poglavar plemena sklapa ugovor sa sihirbazom i kada mu zatreba džinna, on mu ih šalje, onda da ne bih stradao od svoga poglavara (a uglavnom su to jaki džinni) svaki džinnn izvršava tu naredbu i pokorava se, a pogotovo ako je džinn slab i nejak, boječi se za svoj život. Zato dosta njih, pogotovo džinna muslimana u toku učenja odmah napusti tijelo,a često ne smiju, jer kažu da se boje sihirbaza i poglavara svoga plemena, pa treba duže vremena da se ili ubjede ili silom istjeraju, pa čak nekada budu i ubijeni.
To je koliko ja znam, možda neka brača imaju i druga mišljenja, pa neka se slobodno uključe u diskusiju, da što god naučimo zajedno. I da se jedni od drugih okoristimo.
Kao zaključak, samo bih rekao da su džinni po prirodi grublji od ljudi, a ljudi su još i razumniji od njih, ali opet kada sve sagledaš, šta se sve dešava među nam vjernicima, onda bi mi više trebali paziti. Halalite ako samo malo oduljio a pogotovo sa svim ovim primjerima, ali sam stvar htio približiti koliko sam umio, pa bujrum neka me brača isprave ako sam nešto pogrešno rekao ili ako sam nešto propustio. Allah vas nagradio!!!

Allah najbolje zna!

kvazili
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Pet Sep 11, 2009 8:09 pm

Re: simptomi da je džinn tu!!!

Post od kvazili » Pet Sep 11, 2009 8:27 pm

Es selamu aljkum we rahmetulahi we berekatuhu!
Na ovu temu bi svi nesto razgovarali ili raspravljali ali iz vlastitog, a i iskustva HILJADA DRUGIH koji su se Allahovom miloscu namirili na lijek mogu reci najpozvaniji da kaze nesto na ovu temu je Hafiz Esad Amin.
Nedavno je izdao i svoju knjigu"Izmedu dva svijeta"i za mjesec dana prodat je vec prvi tiraz (1000 komada).Nakon sto draga braco i sestre procitate ovu knjigu nece vam trebati ni ucaci rukji niti bilo ko drugi sami cete moci da detektujete imate li "podstanare" ili ne.
S ovom knjigom saznacete:
- istine i zablude o bicima iz svijeta gajba-melekima, dzinima, sejtanima, karinima
- spiritizmu, vidovitosti, otkrovenjima, opsjednutosti
-sihiru i njegovim spravljacima, jer ih i ti mozes prepoznati i neutralizirati.

PRIMJENOM ISKUSTAVA IZ OVE KNJIGE
- spravljaci sihira se ni od tebe nece moci vise kriti
- sejtanovi vidovnjaci ti vise nece uredivati zivot
-prepisivaci zapisa te nece vise plasiti sihirom i dzinima
-saznat ces da je tekbir najsavrsenija ikada izgovorena mantra.

Knjiga je B5 formata, tvrde korice,220 strana kosta 30 KM, ima se kupiti u Sarajevu u knjizari kod Begove dzamije ili se moze naruciti putem telefona 00387/ 62 536 274.
Nadam se da sam bar malo od hajra onima koji traze lijek u ime Allaha Svemilosnog

Odgovori