Savjet za one koji traze pomoc!

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
djetelina
pisem pomalo
Postovi: 28
Pridružio se: Uto Okt 01, 2013 8:46 am
Lokacija: Sarajevo

Re: Savjet za one koji traze pomoc!

Post od djetelina » Uto Mar 25, 2014 11:18 pm

Zanimalo me, pošto sam primjetila promjene na tabanima, da li je možda negdje spomenuto, pa naiđoh na post sestre Ummah. Spomenula je da joj je nakon učenja rukje nestalo crvenilo s dlanova i tabana. Ne sjećam se tačno od kada su mi takve boje, ali što znam da ima tome nekoliko godina kad sam svoje tabane upoređivala s drugima i pitala se zašto je u mene takva boja, crvena, bordo. Ovih dana sam primjetila da ta boja blijedi. Pored toga moja prorijeđena kosa je postala gusta. Osim lijepe boje u licu, primjetila sam da su mi noge pobijelile, nestalo je celulita. Mislim da nisam spomenula ranije da sam s teškoćom disala, kao da mi je nedostajalo kisika, što sad nije slučaj. Takođe se sjetih, spominjala sam da mi je vid bio pogoršan, a posebno u akšam, ja tad nit sam šta mogla čitati ni pisati.

elma1
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Sub Apr 19, 2014 11:06 pm

Re: Savjet za one koji traze pomoc!

Post od elma1 » Ned Apr 20, 2014 10:36 am

Essellamu Alejkum draga braco i sestre,
Vidim na ovom forumu,da nas na zalost sve vise i vise ima problema sa sihirima i dzinima,Allah dzs ih kaznio.Moj problem se je pojavio 1999 godine,imala sam jake bolove i napade,lijecili su me razno razni hodze i hadzije,nazivaju se tako iako su daleko od njih,davali su mi zapise,hamajlije,vodu itd.U decembru 2013 godine imala sam jak bol i napad,tada je dzin u meni ozivio,mucio me je na sve moguce nacine,imala sam jake bolove,napade,radio mi je sve i svasta,sto ne bi pozelila ni najgorem neprijatelju.Allah dzs me je uputio kod ef. Nisada Drndic u Gradacac,Allah ga nagradio,dao mu svako dobro.Moj dzin nije htio uci u njegovu kucu,nije ga mogao gledati i slusati.Ef. Nisad Drndic lijeci Ruk'jom,lijecim se i sada,hvala Allahu dzs i Nisadu,sada sam mashAllah,puno mi je bolje.Ne napadaju me dzini vise kao na pocetku.U meni ima vise dzina,glavni je u meni 30 godina a meni je 31 godina,pravili su mi na sve sto je bitno u zivotu,ljubav,brak,djecu,zdravlje,srecu pa cak i to da poginem.Draga braco i sestre ne idite bilo kome da vas lijeci,ne lijece svi,mnogi od njih su sihirbazi,mene su kao lijecili a bili su mnogi sihirbazi,po naredjenju mojih neprijatelja.Hamajlije,zapisi i slicno sve je to djelo sihirbaza,ja sam imala hamajlija,zapisa,konaca bezbroj ali hvala Allahu dzs postoje i oni koji lijece Kur'anom,kao sto je ef. Nisad Drndic.Allah dzs vam svima pomogao

Ninalina
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Ned Jul 20, 2014 5:14 am

Re: Savjet za one koji traze pomoc!

Post od Ninalina » Ned Jul 20, 2014 5:46 am

Selam alejkum

izvinite unaprjed za moj bosanski. Zivim u njemackoj i mnogo sam vec zaboravila.
Imam Problem...trazim hodzu u okolinu stuttgarta da mi pomoze. Ja vise neznam da li ja grjesim toliko u zivotu da mi se samo lose stvari dogode i da se sa najdrazima svadjam za stvari koji nisu ni vazni ili je to nesto drugo sta ja i nemogu zamisliti. Muka mi je vec pola godine i osjecam se kao da sam sama na svjetu da nemam nikoga ali i nemogu nikoga podnjeti ko mi dodje blizo. Citam vec od jutros po internetu nasla sam vas i citala za hamzu Subasica u Stuttgartu. Dali neko ima njegov broj ili ima neko iskustva sa njim ipak se ja toga bojim i neznam da li je to ok ili mi neko moze dati savjet sta trebam da da radim. Ako mi moze iko od vas pomoci molim vas stvarno neznam dalje.

sena1233
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Pon Apr 30, 2018 6:05 pm

Re: Savjet za one koji traze pomoc!

Post od sena1233 » Uto Maj 15, 2018 5:32 pm

I ja sam u kriticnom stanju, bojim se sama za sebe, pocela sam stalno da pijem tablete za smirenje, jer padam u uzasna depresivna stanja, imam osjecaj da cu presvisnuti od ljubavi, da ne mogu izdrzati u grudima tu silnu ljubav koju je on poceo da ignorise,ima osjecaj da ne znam vise sto zivim kad sam i na poslu 24 h mislim na njega, tesko mi u grudima, samo mi je da ga vidim ,cujem- zivim za njegovu prouku , da se javi, a on poceo da zanemaruje, on bi se svadjao za sitnicu , oko cega nikad inace se ne bi svadjao niti smo se ikad svadjali tako odjednom se preokrenuo , odjednom sve mu ruzno na meni , a prije me obozovao i sve te iste stvari na meni obozavao, odjednom poceo da me zanemaruje , odjednom tesko mu je sve za mene, odjednom sve prece od mene, odjednom prica sve u jednini sve ono sto smo planirali on poceo da suti i ignorise, a zarucili se i isli kucama- porodicama na upoznavanje , trebamo se uzeti, da ja nisam okrenuta vjeri pa bi razumjela sto mi se ovo desava, ali ja svakodnevno ucim kuran, po cijele dane i na poslu ucim, idem kod ucaca rukje, ali pisala sam vec pomogne i odjednom stane napredak, jednostavno nesto ne da,ja sam sve gore i gore a on je isto sve gori i gori prema meni ali ne okrece mi ledja ne raskida , iako je sav cudan i neprepoznatljiv, nekad nas divan odnos pun postovanja, ljubavi i razumjevanja pretvorio se preko noci u njegovu bahatost i odbojnost i moju tugu i depresiju i opsjednutost, pretvorilo se u horor preko noci , nije mi jasno kako se preko noci sve preokrenulo u njega kao da je pukao grom i kao da me odjednom preko noci prestao voljeti, odjednom mi je poceo govoertii kako moramo raskinuti vjeridbu,i to kao lud stalno poceo ponavljati odjednom , i poslije rukje dodje sebi i kaze da ne zna sta mu je bilo jer kaze da me voli zeli provesti zivot sa mnom, porodicu da gradimo , sve , ucac mi rece zavidnici vam napravili sihir da se rastanete i to je razlog vaseg stanja, ne zanima me ko je to radio i ucac kaze pravilno razmsiljas i ne trebas znati ko je, neka nama bude bolje, samo nikako se iscupati iz tog nenormalnog kruga, cim nama krene bolje poslije rukje i pocnemo normalno kao nekad da se ophodimo jedno prema drugom, a rukji su bile 6 za nas problem, ja ne znam sta se desi ali nakon deset dana pocne sve to sto smo lijecenjem postigli da naglo stane i poslije rukje opet bude bolje ali nikako da se situacija popravi 100% da s evrati na ono kako je nekad bilo, nego uvijek krene pa stane i tako stalno, umorna sam od svega ,pregazena od svega, on je postao osoba koju ne prepoznajem vise, to nije ista osoba, ne gleda me isto , pocne me gledati isto nakon terapije i rukkje i kad to naglo stane on opet pocne da se ponasa kao da nije on, a nisam ni ja, ja sam uzasno psihicki preopterecena, zapustila sam sve zivo i predala se mukama stalno mi se plakalo, svaki dan sam tuzna, izgubljena, nismo ni on ni ja ovakvi bili, imali smo divan odnos naprije zasnovan na postovanju, svi su nam zavidjeli kako lijepu vezu imamo i eto preko noci kao da je u covjeka pukao grom bez razloga , imam osjecaj da ni on sam ne zna sta je s njim, par puta mi je i sam rekao da on ne zna sta mu je, od jedne velike sigurnosti i vjeridbe i ljubavi covjek preko noci postao drugi
Ako bog da hocu cijeli ramazan da postim, obavljam namaze, sadaku koliko god mogu, dragi Bog zna koliko patim koliko se borim, samo molim Boga da mi pomogne, ne znam kako izdrzavam ni sama ,tezak mi je svaki sat koji zivim, imam osjecaj da cu poludjeti.

Odgovori