Sihr rastavljanja?????

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Mirsad
Posmatrač
Postovi: 9
Pridružio se: Pet Jun 03, 2005 2:41 am
Lokacija: Atlanta, GA USA

Sihr rastavljanja?????

Post od Mirsad » Čet Jul 21, 2005 4:44 am

Eselamu alejkum braco i sestre, bicu vrlo kratak.
Moja vjerenica je raskinula samnom jer me odjednom nevoli. Nece vise za mene da cuje, niti da me vidi niti da price samnom. Sta da radim nisam u dobrom finansijskom stanju kako bih otisao do Enesa niti znam kako da rijesim ovaj problem. Prilicno sam siguran da ima nekih sihrova u ovome jer ne mirise na dobro. Ikakva pomoc je vrlo cijenjena i neka vas Allah nagradi za vase odgovore.

Mirsad

daneS
Mlađi član
Postovi: 182
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 1:46 pm

Post od daneS » Čet Jul 21, 2005 8:03 am

es-selamu alejkum,
pa nađi drugu koja će da te voli,nije sve sihir
postoje i drugi zakoni u prirodi koji nešto spajaju i rastavljaju
nekakve pouke možeš i moraš da izvučeš iz škole života,
moj savjet ti je, be cool

taliba
pisem pomalo
Postovi: 13
Pridružio se: Pet Jun 10, 2005 2:11 pm

Post od taliba » Pet Jul 22, 2005 10:50 pm

daneS napisao:es-selamu alejkum,
pa nađi drugu be cool
...jesi pravi savjetnik :roll: , bratu je tesko i potreban mu je savjet ili utjeha.Covjek u tim trenutcima razmislja o svakoj rijeci i razlozima koji su mogli biti odlucujuci za raskid vjeridbe.

Pa sacekaj malo, kad malo prodje vremrna, ponovo je pitaj za razlog, a prije svake krajnje odluke klanjaj istihare namaz osloni se na Allaha i imaj na umu da je sve sto se desi vjerniku hajr po njega.

daneS
Mlađi član
Postovi: 182
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 1:46 pm

Post od daneS » Pet Jul 22, 2005 11:35 pm

es-selamu alejkum

za talibu,dobro ti upakira
pa nađi drugu be cool
to je ono "na kraju sela svoju laž neprepozna" ali nema veze
moj savjet je i dalje zaboravi na tu ženu jer nevrijedi pokušavati iako uspije to je mučenje ponavlja se i tako do kraja života voli nevoli pa opet malo voli malo nevoli

pa pitam se kakava je to osoba koja, "pljune pa liže" ,to bi bilo upravo to

a ti njoj brate kaži to isto što i ona tebi pa ćeš vidjeti kako puzi po koljenima, samo se malo uozbilji,

taliba
pisem pomalo
Postovi: 13
Pridružio se: Pet Jun 10, 2005 2:11 pm

Post od taliba » Sub Jul 23, 2005 9:32 am

DaneS, samo sam izdvojila najupecatljivije rijeci.
Halali ako sam te icim uvrijedila, nije bio nijjet , zaista.
Al ti si, cini mi se, cool brat i neces akobogda hatorit sestri.


Ja mislim da insanu bude ipak lakse kad zna razlog nekog desavanja , bez obzira kakav ishod bio...stoga sam rekla da malo osaburi.

daneS
Mlađi član
Postovi: 182
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 1:46 pm

Post od daneS » Sub Jul 23, 2005 10:13 am

es-selamu alejkum

slažem se sa tobom, ali za nekog su lijepe riječi za nekog ružne, a zanekog batine
ja sam uzeo na sebe odgovornost, svjesno i tako reagirao na bratov post

nadam se da svoj problem riješiti nestvarajući novi i veći
a to je idealna prilika

sabur je cool,a to mu treba,čini mi se da je u americi pa zato je taj cool

sabura uz bistru glavu i nijet

asja

Post od asja » Ned Jul 24, 2005 8:26 pm

Selam Alejkum brate Mirsade,
ne mora sve sto ne uspije i ne ispadne onako kako mi to zelimo biti sihr. Moze, ali ne mora. Allah najbolje zna. Kada covjek se odmah dohvati toga SIHR JE, zaista daje mjesta sejtanima, dok ga ne dovedu do ludila. Nekada neke stvari nisu za nas a nekada jesu. Opet to je Allahova odredba. Neke stvari su za bolje. Iz iskustva sto se tice vjeridbi, neko ko iznebuha raskida vjeridbe, ocekuj slican nacin ponasanja nekada u toku braka, i nemoj da te iznenadi. Opet Allah je taj koji zna zasto se to desilo, mozda za bolje i zaista vjerume za bolje sutra....Obicno nikada nadjes gore poslije iskusenja, nego uvijek bolje... Ljudi su cudne biljke, toliko ti mogu reci... :wink:
Nemoj izludjivati sebe, dumati kako i sta, razgovaraj ako se moze da ti objasni, a ako ne moze , onda ti zaista ne treba ni takva osoba. Kazu stari " po jutru se dan poznaje", kako sada, slabe su sanse da ces biti rahat u braku. Jer kada ti izgubih povjerenje u neku osobu, onda insan stalno strepi kad ce opet nesto krenuti naopako i kada ces dozivjeti isto od te osobe. Mi smo samo insani, i po prirodi ranjivi i slabasni....
Dakle prihvati, rjesi to u svojoj glavi, i nastavi sa zivotom, bar finih djevojaka ima koliko hoces....nije greda. :)
Naci ces ti vec sebe stabilniju hanumu.
Esselamu Alejkum i da ti Allah olaksa.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Sihr rastavljanja?????

Post od Senad » Pon Jul 25, 2005 5:39 pm

Mirsad napisao:Eselamu alejkum braco i sestre, bicu vrlo kratak.
Moja vjerenica je raskinula samnom jer me odjednom nevoli. Nece vise za mene da cuje, niti da me vidi niti da price samnom. Sta da radim nisam u dobrom finansijskom stanju kako bih otisao do Enesa niti znam kako da rijesim ovaj problem. Prilicno sam siguran da ima nekih sihrova u ovome jer ne mirise na dobro. Ikakva pomoc je vrlo cijenjena i neka vas Allah nagradi za vase odgovore.

Mirsad
Esselamu alejkum!

Brate ako mislis ici kod Enesa da ti vrati vjerenicu on to neradi! Nebavi se tim stvarima a i tebi bi preporucio da neides nikakvim zapisnicarima da ti vracaju vjerenicu to uglavnom zavrsava zlim. Ako sam mogao razumjeti nije problem kod tebe nego kod vjerenice e nju bi treba mozda do Enesa ako je upitanju sihr ali kako ?????????? :roll:

Odgovori