mejrema

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
FARUK
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Čet Jun 30, 2005 10:43 pm

mejrema

Post od FARUK » Sre Jul 06, 2005 10:05 pm

Esselam alejkum,
radila sam prodavala robu uspješno a onda su se naglo pojavili problemi nesvjest, hladan znoj, vrtoglavica, mučnina, bezvoljnost, samoća,strah, napustila sam posao, medicinski nalazi u redu, stanje je skoro isto, išla sam kod više hodža, žena koje su mi dale zapise koje i danas držim u kući, jedan okrugli zapis, šupalj u sredini?? bacala sam jaja u šparet, palila svijeće... šta to znači ? imaš li objašnjenje? i danas se borim sa svojom familijom sa neimaštinom, nafaka dođe a još brže ode, gdje sam se obratila za pomoć prvo su tražili pare, gdje god da odem dođe mi slabo izuzetak je bio jedan efendija ali mi je rekao da su mu mogućnosti ograničene, učio mi je ruka se sama dignula, razgovarao je sa nekim u meni vidjela sam Kiblu i vjernike na hadžu,,i danas imam probleme sa zdravljem i kako zadržati nafaku. da li mi može neko pomoći u USK jer ne mogu podnijeti nikakvo putovanje
mejrema
zašto mi se dešava kad naiđem na pretežno crnog psa ili mačku da mi se kosa nakostriješi
molim te šta se uči za nafaku i hajr u poslu
faruk

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Post od AbuAmRibnFadL » Čet Jul 07, 2005 11:02 am

Selam alejkum we rahmetullahi we berekatuhu



žena koje su mi dale zapise koje i danas držim u kuæi, jedan okrugli zapis, šupalj u sredini?? bacala sam jaja u šparet, palila svijeæe... šta to znaèi ? imaš li objašnjenje? i danas se borim sa svojom familijom sa neimaštinom, nafaka doðe a još brže ode,


Zar ocekujes od svih tih sejtanskih rekvizita pomoc?????Sestro Nasa ti si dosada cinila ibadet sejtanu,jer sve te stvari koje si radila su haram,a ko se lijeci haramom neznam dal ima lijeka.Trazi pomoc kod Allaha i rijesi se tih hamajlija,jer su te hamajlije tvoja karta za Vatru.Allahov Poslanik saws je jedne prilike kada je dosla grupa da mu se zakune na vjernost devetorici dao ruku desetom nije,kada su ga pitali zasto se ne rukuje sa njim,rekao je da nosi hamajliju,kada mu je Resulullah saws rekao da tu hamajliju skine i zapali,onda mu je Resulullah saws rekao,da si umro a nosio tu hamajliju nikada se ne bi spasio Dzehennemske vatre.U drugom Hadisu kaze ALlahov Poslanik saws:Ko ode vracaru sihirbazu,i povjeruje mu u ono sto vraca i zapisuje pogazio je ono sto je objavljenu Muhammedu....Dalje ko ode sihirbazu rad radoznalosti nevjerujuci mu vec samo iz radoznalosti,nece mu se primit namaz 40 dana,a za jedan neklanjani namaz kazna je 70 godina u Dzehnnemu,U jednom hadisu Allahov Poslanik kaze;Ko okaci na sebe hamajliju pocinio je sirk.I mnostvo drugih hadisa na ovu temu koji strogo zabranjuju odlazak sihirbazima i nosenje hamajlija i rekvizita sejtanskog proizvoda.Sestro nasa rijesi se svih tih rekvizita,sve ih spali,ocisti kucu od sejtanskih signala i sejtanskih repetitora,osdjetices bar malo olaksanja,Kod sihirbaza ne trazi pomoc,oni ti mogu samo bolest povecati,i kako ces trazit pomoc kod nekog koji je mozda i uzrok tvoje muke.Klanjaj namaz prodj se svih tih stvari redovno zikri spominji Allaha,budi pod abdestom svakodnevno i kada abdest izgubis odmah ga obnavljaj.Uci Kur`an ili ga slusaj na Cd-u ili kasetama,ocisti kucu od slika,koje su na zidovima ili u ormarima a koje imaju lik ocisti kucu od statuetki keramickih a koje slice nekoj zivotinji covjeku,ne slusaj muziku,napravi atmosferu da u toj kuci udju meleci,jer meleci ne ulaze u kucu koja ima slika zivih bica i pasa.

Uci ili nadji Cd,kasetu sa snimljenom surom El Bekare-jer sejtan ne ulazi u kucu tri dana gdje se prouci sura El Bekare,Uci ili nadji Kasetu,Cd , sa snimljenom Surom el Waki`a ona pomaze pri beriketu

Molim Allaha da pomogne vama nama i svim muslimanima i muslimankama ...amin

Odgovori