LUDOST ILI SIHR

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Karmela
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Pet Nov 24, 2006 12:31 am

LUDOST ILI SIHR

Post od Karmela » Pet Nov 24, 2006 2:10 pm

Selam draga braco i sestre. Imam veliki problem koji se kod mene vuce vec godinama. Imam 19 godina, prije nego se sve pocela bila sam zakljucila upisati medresu u Sarajevu, a sada sam luda zena i majka koja ponekad nemoze da gleda svoje djete i svoga muza. prije 5-6 godina srela sam na naasom vanjskom wc-u u bosnu zenu sa kojom nismo imali nikakvo kontakta, koja se inace bavi zapisima i sihirima, njezina je sestra moja strina i oni su nam zavidni na svemu u zivotu... kad sam je pitala sta trazi tu, rekla je da joj treba flasa vode, a oni imaju pred svojom kucom bunar koji je te godine bio pun i bilo je stvarno nesmisleno traziti vodu sa naseg wc-a. Nakon toga moji su se roditelji pokusali ubiti... bili su odlucili rastati se i da ide svako svojim putem... poslje toga postavljena je teorija da imaju sihr negdje oko kuce u bosni i pronadzen je bas na vanjskom wc-u. oni su se ljecili i sad je sa njima sve ok...ali niko nije mislio na nas djecu tada... meni je tada krenulo lose...zivot mi postao mrzak...3 puta sam vrsila samoubistvo ali me dragi Allah nije htjeo uzeti sebi... pocela sam koristiti drogu i opijati se alkoholom... ja prije nisam bila takva, nedo Bog... bila sam uvjek vjerna...dobra ucenica u skoli... isla sam na vjeronauku a u noci lejletul´kadr znala sam naklanjavat po cjelu noc, do zore... to sto mi se pocelo desavati bilo je nesmisleno i glupo... jedna mi je zena saljevala stravu 16 puta bez uspjeha... kaze da nije mogla da vidi moje srce nikako... malo se posle toga ipak sve smirilo... ja sam se prestala tresti... moje je tresenje bilo cudno i sramotno...u drustvu ne bih smjela podignuti casu dok neko gleda...prestala sam tada sa drogom i alkoholom i nisam popila ni kapi od tada... rastala sam se od loseg drustva... malo poslje toga udala sam se, htjela sam se smirit u zivotu... upoznala sam divnog momka i malo kasnije bilo je jasno da smo stvoreni jedno za drugo i da pripadamo zajedno... kad sam se doselila u njemacku (prije sam zivila u sloveniji, roditelji su mi jos tamo) bilo je sve ok... dok nisam pocela raditi... ostala sam trudna a na poslu bila je jedna nasa cura, kojoj se ranije svidzao moj covjek... zavidjela mi je i sto sam trudna jer ona nemoze ostat trudna... razbolio joj se otac i ona je otisla u bosnu da ga posjeti... medzutim jedna me starica upozorila da pazim sta radim i sta pricam sa tom curom jer se neke njezine tetke bave sihirima.... kad je dosla iz bosnu postala je nenormalno ljubazna do mene.... radile smo kao sobarice u hotelu i ona je pocela da mi pomaze mnogo.... jednom me poslala da uradim jednu sobu dok ona bude isto nesto radila.... tas je soba bila odkljucana ali nazalost zbog hektike i zurbe nisam proucila bismillu prilikom ulazenja u sobu.... kad sam sve sredila i ukljucila usisivac da usisam primjetila sam na pragu na svakom cosku ispod stoka dvije male bjele kamarice... slicno soli.... samo sam pomislila da je ovaj narod sto je tu bio lud ili da im se nesto prosulo....medzutim nemoguce je da se tako ljepo prospu dvije male kamarice soli... ali sam prestala o tom razmisljat i to usisala i prihvatila se dalje svog posla... tad se opet pocelo sve iz pocetka.... muz je poceo da zove vrucu liniju i da razgovara sa bivsom djevojkom po pola sata na dan.... ja sam dozivila slom zivacaq.... ka sam to sve saznala sta mi je radi, bacala sam se po sobi, vristala i hlupala glavom od pod a suze nigdje ni jedne... bila sam trudna i odlucila sam oprostiti sve prevare i lazi vec zbog naseg djeteta... mi smo zajedno... nenormalno se volim ali ne prodze dan da se ne svadzamo... vecinom zakljucimo da ce se neko od nas dvoga ubiti ili cemo se rastati... kad se muz sjeti sta je sve radio pocne toliko plakati da mu krv frca iz nosa ko kad nesta prospes iz case... ja se osjecam lose... dani su mi crni .. nevidim izlaza ni rjesenja... nenormalno sam ljubomorna... ubi nas to i to nas vodi rastanku... ovako vise ne mozemo... mene boli u prsima.... koliko smo tableta popili za zeludac i glavu ni sama vise neznam...muz je zbog zeludca skoro u bolnici zavrsio.... ja krvarim vec mjesec dana ali ovo nije moguce da hje menstruacija....doktori nista ne pronalaze...kazu da je to normalno i da ce proci.... ujutru kad ustanem toliko se tresem da nemogu nasuti sebi kahvu a da je ne prolije.. a kad sunce nagne zapadu pocne me gusiti u prsima i imam osjecaj da mi hoce nesto na nos da izadze... cesto mi trne ruke ili noge.... dragi Allah samo zna koliko se ja i moj covjek volimo a spas nam je samo da se rastanemo... cim pomislim na svog muza odmah ga vidim u zagrljaju druge zene...toliko sam preplakala da vise nema suza kod mene...sad kad se posvadzamo ja se smijem...kao da sam luda a tad moj muz pocne da place i da krvari iz nosa.... cesto kad se svadzamo pocnem da skacem po muzu i udaram ga a on hvala Bogu uvjek u takvim momentima osabura ali suze mu riju iz ociju ko potoci... nevidim nam spasa... tako nam je ljepo a onda odjednom takva svadza da je to vise nemoguce...a te su svadze zbog sitnica...zapocne vec ako on pogresno ostavi mobitel na stol ili ako ne slozi svoju pidzamu poslje spavanja...ispadne takva svadza da ga toliko mrzim da bi mu oci iskopala ali on u tom momentu uvjek uzme u ruke nasu kcerku a njoj ne mogu nista.... pocela sam da spavam po drugim sobama jer nezelim spavat kraj muza.... POLUDILA SAM NEZNAM GDJE MI JE GLAVA A GDJE SU MI NOGE I RUKE..... nemam volje za zivotom....najradije bi umrla...samo me nasa kcerka zadrzuje na ovom svjetu i vjera u dragog Allaha..... kuran mi nije tesko slusat... bas suprotno...idemo nedeljom u dzamiju da bar jedan namaz odklanjamo u dzematu... prije podne namaz neki djecaki mali uce iz kurana a ja uzivam...dusa mi se oslobodi... cjeli sam onda dan raspolozena i ljepo mi i imam volje do svega... a cim padne noc...samupi se nesto mracno oko mene.... STA DA RADIM DRAGI ALLAHU....STA SAM KOME SKRIVILA....GDJE SAM POGRJESILA....KAKO DA NASTAVIM OVAJ ZIVOT...NEMAM NISTA OSIM BOLA U NJEMU.....

znali neko kome da se obratim u njemackoj u Frankfurtu
molim vas za bilo kakav broj....nasem me efendiji stid reci

MOLIM VAS POMIZITE NAM PA NEK VAS ALLAH NAGRADI I NA OVOM I NA BUDUCEM SVJETU

Eminna
pisem pomalo
Postovi: 16
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 7:00 am

Post od Eminna » Sub Nov 25, 2006 7:36 am

Es-Selamu alejkumu we rahmetullhi we berekatuhu ...

Draga sestro da te Uzviseni Allah pomogne ostrani sve sejtanske nesvse od tebe i toga muza amin. Sestro zaista si iskrena kad si sve ovo ovako iznijela pred nas tvoju bracu i sestre u dinu Islamu .Prvo sto bi ti posavjetovala sestro vrati se Allahu swt istinski (pokaj se zajedno sa svojim muzem) istinski se pokaj i nevracaj se vise nipokoju cijenu na taj put.Sestro bila sam ti u iskusenju u kojem si se trenutno zadesila da vam Allah swt olaksa i podari izlaz iz hala u kojem ste trenutno. Rijesenje postoji elhamdullilah ja sam uz Allahovu pomoc pronasla put po kojem treba hodit ostavila sam koliko god sam mogla vise od novotarije (zamjenila sam je sunnetom Poslanika s.a.v.s. pocela se druziti s Kur'anom casnim odlaziti na pouku u dzemat ,klanjati sto vise namaza u dzematu (jer vuk napada odbjeglu ovcu ) kad god sam bila u dzematu sve mi je bilo lakse prebroditi .Bile su moje sestre oko mene elhamdullilah jakog imana polako postepeno sam pocela da mirisem na njih moje sestre u dinu Islamu ,svakog dana se vise sam jacala i sve se vise priblizavala Allahu Plemenitom elhamdullilah udaljavala sam se od prokleta sejtana.Moj ti je savjet iz iskustva pocni sama uz Allahovu pomoc znaci ja sam pocela pokajanjem Tewbom puno sam se kajala i dovila Allahu swt jedinom ,Njemu se zalila Njega molila za izlaz iz stanja u kojem sam se zadesila.Molila sam samo za hajr, bilo sta da mi podari samo da bude hajr po mene i moju vjeru, elhamdullilah isplatilo sse sestro saburati ali ne zbog djece imam ih 4-vero nego iskljucivo sam nijetila saburam Allaha Uzvisenog radi ,nadalasam se Njegovoj nagradi i strahovala od Njegove kazne u isto vrijeme. Sestro kreni polako da izucavas nasu lijepu vjeru ono sto naucis da u praksu sprovedes ins Allah .Seko draga postoji sihr ludila ja sam bila opsihrena ,subhanAllah nije mi bilo lako kad te stalno neko (dopinguje sihrom) ali kad sam svatila da mi taj sihirbaz nemoze nista prestala sam se plasiti stanja u kojem sam se zadesila, pocela sam da razmisljam da upotrebim logiku a sta ako ne uradim to i to to sto sihirbaz zahtjeva ?? dobicu nagradu od Allaha Uzvisenog ako osaburam na galamu moga muza ili djeteta.Sve sam ih mrzila i sebe samu i kucu i fameliju i sve oko sebe .Elhamdullilah nisam se lijecila ni kod sejha ni kod efendije meneje moj Gospodar izlijecio hvala Allahu Jdinom na svemu (podario mi je uputu ) stavila sam sebe predase i posvetila se sebi (ciscenju svoje duse) zaista ce uspjeti samo onaj ko uspije ocistiti svoju dusu .....treba samo htjeti sestro elhamdullilah ti hoces da izadzes iz stanja u kojem si trenutno dok si sve ovo napisala ovako javno . Sine djelujes mlada ja sam vec polako pocela i petu deceniju zivota da gazim, ustraj osaburi sestro .....to sto pises da se bacas ili padas po muzu ,cupas ili pak deres to nikako ne cini duso ...to nije od Islama, polako kad ti se priblizava aksamsko doba ti lijepo pocni da zikris da ucis ajetul Kursijju , ,suru,Nas...Felek sta vec znas nemoj misliti na ono sto ce doci vec sama zaposli svoj mozak i jezik zikrom ......da te nebi tusila svojom pricom brat Enes ce ti vec dati savjet najbolji ins Allah dotle ti zelim samo uliti nadu da postoji lijek za svaku bolest izlaz postoji iz svake situacije ...rijesenje je u Kur'anu i sunnetu Poslanika s.a.v.s. negubi nadu u Allahovu milost, Njegova milost je pretekla Njegovu srdzbu . Iskreno i samo Allaha radi sam ti se javila na tvoj kom ..procitala sam ga vise puta ...osjecam moralnu duznost da te podrzim i pomognem dovom Uzvisenom Allahu swt ....dovicu za vas sestro da vam se Allah Plemeniti smiluje i vase stanje zamjeni boljim amin .Es-Selamu'alejkum.....

leyla
Mlađi član
Postovi: 87
Pridružio se: Uto Jan 17, 2006 7:33 pm

Post od leyla » Čet Nov 30, 2006 3:48 pm

Selam Alejkum,

Tu pitanje ko je šta kome skrivio nije bitno jer ako bi čovjek gledo sve na takvi način nikada odgovora našo nebi. Pita li se dijete koje umire od gladi u Afriki šta je kome zgriješio? Pita li se čovjek koji umire dok padaju bombe kome je šta uradio i šta je Allahu zgriješio?
Odgovor ti se glasi da ima svakavih ljudi. Tu Allah dž. nema nikakve veze sa tvojim sihrom, ratom medju ljudima i gladovanjem milijona ljudi po svijetu ali ipak ništa se nemože desiti mimo Allahove dž. dozvole. Nemojte svatat bukvalno, jer kako bi bilo kada bi Allah dž. spriječio svaku nepravdu koja hoče čovjeku da se zadesi? Odma bi bio izgubljen princip svobodne volje čovjeka i izabiranje izmedju dobra i zla.
Sve ima svoju mudrost, ali mudrost gajba i nekih dogadaja nije dostupna ljudskoj spoznaji...˝moguče je da je baš u onome prema čemu odvratnost osječate Allah veliko dobro dao˝(4/19)
i ˝ Ne volite nešto, a ono može biti dobro za vas; nešto volite, a ono ispadne zlo po vas- Allah zna, a vi ne znate (2/216) tvoja situacija možda tebi pomogne na pravi put prema islamu i svjetlosti.
Vrijeme je da reagiraš. Nije tu bitno kako si ti nekad bila vjerna. jer po tom pitanju je isto ko da imaš cvijet koji si zaljevala prije 5 godina i ne zaljevaš ga više. Reagiraj.
Zamisli koja čast je ukazana čovjeku. Čovjek je namjestnik zemlje. I Adem a.s je primio zavjet od Allaha dž.Radi čovjeka je stvorena zemlja i svemir i sve i krajnje meleki su se poklonili čovjeku??! A čovjek lud i obmanut nemože jedne sedže učinit Allahu dž.? Jeli to pravda i zahvalnost? Zikriš, moliš i obožavaš Allaha dž. jer ti je dao sve ovo što vidiš oko sebe i iskazuješ mu zahvalnost. Ne klanja se radi moranja več zahvalnosti.
A sama si sebi odgovorila na pitanje čim si napisala post na ovu stranicu i sama znaš šta ti je i sama znaš koji ti je lijek. Sve je u tvojim rukama i reagiraj. Kreni po putu islama.

Selam Alejkum.

NP_DK
pisem pomalo
Postovi: 20
Pridružio se: Čet Dec 07, 2006 5:50 am

Post od NP_DK » Čet Dec 07, 2006 9:56 pm

Selam

http://lijecenje-kuranom.com/download/audio.html
http://lijecenje-kuranom.com/download/rukja.mp3

dok čekaš na odgovor ukoliko već nisi probala snimi sebi rukju nek uči u kući..

Odgovori