Trzaji po tijelu

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Kemo
Mlađi član
Postovi: 183
Pridružio se: Ned Maj 08, 2005 12:29 pm
Lokacija: Bosna

Trzaji po tijelu

Post od Kemo » Ned Jun 26, 2005 10:34 pm

Esselamu alejkum

Ja imam iskustva sa sihrom a oni koji su bili na prošlom forumu znaju moje stanje koje sam opisivao u svojim postovima.
Danas sam puno bolje poslije učenja rukje i mog praktikovanja Islama .

Doduše opet se osijeti pomalo neki strah i nesigurnost što je vjerovatno zbog same bolesti sa kojom sam se borio ostalo malo posljedica i kako narod kaže neke šuhve ali uz vjeru u Allaha dz.š. puno je lakše živjeti.

Pitao bih ko zna pošto u zadnje vrijeme osijetim neke vibracije po tijelu ,po rukama..nogama itd. da li je moguče da je to mišično trzanje u tijelu ili to mogu isto da Dzini prouzrokuju jer se dešava naglo i traje par sekundi po različitim mjestima.

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Post od AbuAmRibnFadL » Pon Jun 27, 2005 1:35 am

selam alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

Brate moj ,posto si prebrodio to sto te je snaslo,htio bih ti u kratkim crtama opisat neke stvari,koje ce ti insaAllah biti od koristi.Nakon izlaska dzinna ili nakon unistenja od sihira,ostaju tragovi u tijelu covjeka koje je dzinn ili sihr prouzrokovao stezanjem ,tetiva,vena ,nerava ,misicnih celija,organa u tijelu koji ostaju zategnuti i uvrnutii treba im relaksiranosti ili konkretnije da bi se svi ti dijelovi opustili treba vremena, i regeneriranja istih,jer je dzinsko ,sejtansko i sihirsko djelovanje ucinilo svoje.Zato preporucujem svima koji su ozdravili Allahovom voljom i onima koji jos imaju problema da konzumiraju Vitamine svih vrsta,jer samo unosenje vitamina u tijelo regenerira ono sto je dzinsko i sejtansko i sihirsko djelovanje poremetilo.Zaboravite sedative zaboravite tablete za spavanje,jer time samo pomazete sejtana i olaksavate mu put jacanja njegovog cilja,a vi ne samo sto koristi od toga nemate vec vam je i steta zagarantovana.Steta je slabljenje rada mozga,umor i td itd...

sara
pisem pomalo
Postovi: 15
Pridružio se: Pon Apr 25, 2005 4:04 pm

kad je vec rijec o medicini

Post od sara » Pon Jun 27, 2005 12:16 pm

Esselamu alejkum
kad je vec rijec o medicini, odnosno lijekovima sjecam se da je brat Abu.... napisao da su antidepresivi hrana za dzine. Volila bih da mi brat Abu... to opsirnije objasni. I da li se smiju uzimati antidepresivi istovremeno sa lijecenjem rukjom.

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Post od AbuAmRibnFadL » Pon Jun 27, 2005 3:26 pm

mvtk

selam alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

Sestro sara,molim Allaha da ti pomogne u svemu..... amin

Rabbi shrah li sadri we jesirli emri wahluyl ukdeten millisani jefkahu kauli...

U proslim postovima foruma bilo je price o sedativima i steti koju sami
sedativi pricinjavaju.Definitivno medicina nema odgovora za ovu bolest njihov je odgovor svemu ovome bolesnu osobu bacit u san ubijajuci ideje za ozdravljenje,ubijajuci funkcije mozga i ostalih dijelova tijela i organa koje sedativi pruzaju.Neznanjem oni svoju djecu,bracu ,sestre sinove i kceri unistavju postepeno.Kada nesposobni doktori uvide da nema efekta sa nekom dozom pojacaju dozu, do te mjere da bi na kraju rodbini pacijenta rekli,"nemozemo mi nista", i tako postepeno bolesna osoba postaje zavisnik sedativa,kao neka vrsta narkomana,umjesto da zatrazi spas u Allaha njemu je dovoljna jedna tableta da bi se osjetio sigurnim.Koje su reakcije kod covjeka i kako to djeluje kod dzinna koji su u tijelu.Uzimanjem tablete,covejku se umanjuju funkcije,srce sporije radi,a isto tako i krvotok,suzavaju se vene i dolazi do tromosti i pospanosti,mehanizam tijela prestaje raditi normalno,tako da je dzinn ili zatecen negdje u nekoj veni koja se suzila ili u nekom dijelu tijela,te tu dok traje efekat sedativa sakuplja informacije i sakuplja snagu za dalji posao,a ujedno mu i sluzi kao hrana.Tacnije dzinn se hrani tim sedativima,jaca,sto znaci,ako covjek slabi dzinn jaca,i ako smo blizi Allahu dalji smo od sejtana,a ako smo dalji od Allaha blizi smo sejtanu.Sto se tice uzimanja sedativa i ujedno ucit rukju,ta rukja nece biti efektna u cijelosti,ali sami cin rukje ima uvjek pozitivnu stranu i ako dzinn ne izadje iz tijela,ostaju posljedice kao kod granatiranja nekog mjesta.Kur`anskim ajetima,razaraju se putevi koje su izgradili dzinni u tijelu,samim ucenjem krse se barikade koje su dzinni postavili,samim ucenjem rukje ranjavaju se dzinni,ali ne dovoljno da bi dzinn izasao,jer su sedativi napravili jedan bunker.Ako su sedativi anti depresivi uradili kontra efekat od zeljenog efekta i ako antidepresivi hrane dzinne a unistavaju covjeka,sta je na nama radit.Naravno uzecemo ono sto im smeta,a to su vitamini jer jacaju samog covjeka,vracaju jacinu kod covjeka napajaju unistene arterije,vene,tetive,misice koji su zaspali anti depresivima.imao sam jedan slucaj u sandzaku da je konstatovan tumor u glavi.sami dzinn koji je zaposjeo tu glavu priznao je da je on uzrocnik toga,da je stegnuo neki kapilar u kojem nije stizala krv ,te da je tu odradio veliki dio posla.Allahu hvala sa nekoliko rukji osoba se je osjecala bolje nije imala napada kao prije,cak kada sam napravio hidzamu na glavi na tom mjestu osjetila je osoba da su joj se oci otvorile i da je gledala nekom bistrinom sto do tad nije mogla,Hvala ALlahu osoba je ozdravila i taj tumor koji je bio u glavi smanjio se i ostala je samo neka tackica mala za koju su doktori rekli da je nemoguce u toliko brz period da se taj otok smanji.Ali Kader Allahov osoba je sada dobro,klanja namaz sto do tad nije mogla,kada bi isla na sedzdu osjecala bi toliki bol u glavi sto je ponekad zavrsavalo i nesvjesticom.a sav uzrok su bili sedativi.Moj selam i poruka onima koji uxzimaju antidepresive neka se sto brze klone toga,onaj koji ima hrabrosti neka ih se kloni odmah,a oni koji jos nisu stekli tu hrabrost neka ih polove,pa ako su pili dva neka piju jedan da bi ih na kraju ostavili i zamijenili vitaminima.Mozda ste upoznati sa pharmaciskom firmom "Californija Fitness"oni imaju program lijecenja na bazi prirodnih sastojaka koji su ujedno i anti depresivi a ujedno i vitamini,Proizvod se zove "Stress Menagment",onda se moze uzimati i poznati B-Complex,i svi ostali vitamini prirodni ili vestacki.

Svo znanje je u Allaha,a nama je dato malo znanja.Allah najbolje zna ...

ovo je iz mog iskustva,sa potporom magistra pharmacije o anti depresivima.I ako imater newkoga u pharmaciji ima neki extract od biljke Pelin koji sadrzi neke jake vitamine,jes tezak za upotrebu ali je toliko i efektan
insaAllah zapisacu recept pa cu vam ga dati insaAllah,Koristite i Habetus -sewda(curukot) jer kaze Resulullah saws .Da je lijek za sve osim za smrt,u drugom hadisu lijek za sve osim za starost i smrt.Molim ALlaha da nam pomogne i da nas ucvrtsti na putu Istine ,Molim ALlaha da da zdravlje bolesnima,Molim Allaha da pomogne i oprosti onima kojima je pomoc potrebna

Subhanike Allahumme we bi hamdike la illahe illa ente estagfiruke we etubu ilejhi

selam alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

Kemo
Mlađi član
Postovi: 183
Pridružio se: Ned Maj 08, 2005 12:29 pm
Lokacija: Bosna

Post od Kemo » Pon Jun 27, 2005 5:18 pm

Hvala Allahu uzvišenom inače kroz ovaj forum i kroz vaše savjete dobio sam veliku podršku od brače i sestara koji su učvrstili moj iman i dali mi ono što mi je koristilo kroz moju bolest, da vas Allah dz.š. nagradi iz svog izobilja.

Jedno je bitno da znaju svi oni koji su bili pogodzeni sihrbolešču da nezaborave na Allahovu milost koja se spustila na njih nakon čega ih je Allah izliječio i da neskreču sa pravom puta istine več još više činiti ibadet gospodaru jedinome Allahu dz.š. do svoje smrti inshallah.

EMIRgr
Moderator
Postovi: 307
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 11:24 am
Lokacija: U.S.A. Michigan Grand Rapids
Kontakt:

Post od EMIRgr » Sre Jun 29, 2005 4:00 am

Selam alejkum

Nisam stigao i nemam vremena da citam sve komentare ali sam primjetio povrsinski da se prica o vitamina, tako da bih svakom savjetovao da korisi juice " noni" koji je iskljucivo samo na vocnoj bazi koncentrata i kao sto sam citao statistiku vrlo je dobar za organizam.

Ako ima neko teskoca da se dokopa ovog juica,ja znam jednog momka ovamo koji to prodaje,pa ko zeli neka mi se javi privatnom porukom...

Sumejja_sajma
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Čet Okt 13, 2005 1:29 pm
Lokacija: danska

Noni

Post od Sumejja_sajma » Ned Jan 22, 2006 1:18 am

Esselamu alejkum!
Ja upravo procitah o ovom juice" NONI". Zelim samo da naglasim da ima dosta ne istine o tom juice, ko sto pricaju distributeri nonija sluzeci se raznim reklamama bazirani na lazima odnosno da bi varali ljude¨. A jedan moj blizak prijatelj koji je narucio noni iz´Amerike, ponudjeno mu je od distributera da bude on sam distributer, ali da dadne laznu izjavu reklamnu za casopis noni da uistinu je zdrav noni i da je izljecio rak pluca, jer je moj prijatelj obolio raka pluca. Uzimao je noni mjesecima nikakve promjene nije bilo. A,distributeri u Evropi Americi....zaradjuju tim putem prikupljajuci ljude za kupovinu nonija ,time lagajuci ljude bolesne koji zive u nadi da ce im pomoci i koji su spremni dati sve za zdravlje. Cast izuzecima, odnosno onima koji za to ne znaju.
Allah dz.s. najbolje zna!!!
sestra sumejja

Mucalo_17
Mlađi član
Postovi: 50
Pridružio se: Uto Sep 20, 2005 8:54 pm

Post od Mucalo_17 » Ned Jan 22, 2006 5:05 pm

ja imam strujanje po rukama :? mislim. ruka.. rame..- taj cijeli dio..

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Post od AbuAmRibnFadL » Pon Jan 23, 2006 10:36 am

Nije cudo da si bolesna,potrazi da ti se uci rukja,a mozda je i razlog te bolesti i tvoj govor.

Sumejja_sajma
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Čet Okt 13, 2005 1:29 pm
Lokacija: danska

Post od Sumejja_sajma » Pon Jan 23, 2006 12:25 pm

Allah dz.s. najbolje zna.
Ja sam samo napisala ono sto sam cula i vidjela.

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Post od AbuAmRibnFadL » Pon Jan 23, 2006 1:11 pm

Receno je sestri mucalo ne tebi sestro Summeja

Sumejja_sajma
pisem pomalo
Postovi: 10
Pridružio se: Čet Okt 13, 2005 1:29 pm
Lokacija: danska

Post od Sumejja_sajma » Pon Jan 23, 2006 1:41 pm

Halali brate!

Mucalo_17
Mlađi član
Postovi: 50
Pridružio se: Uto Sep 20, 2005 8:54 pm

Post od Mucalo_17 » Uto Jan 24, 2006 10:22 am

AbuAmRibnFadL napisao:Nije cudo da si bolesna,potrazi da ti se uci rukja,a mozda je i razlog te bolesti i tvoj govor.
al kome da odem?

ja imam rukju kuci al strah me da iz mene ne progovori neko.. a ja sama :oops: :? :shock:

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Post od AbuAmRibnFadL » Uto Jan 24, 2006 10:44 am

Slusanje rukje jes nacin kojim mozes slusanjem sama sebi pomoci,al ti sestro potrudi se da nadjes nekog ko ce te odvesti ispravnom ucacu u bosni Enesu,ili u tvojoj blizini Sarajevu,potrudi se i trazi ,imas dzamija po sarajevu a garantujem dapoznajes nekog kome mos reci da umjesto tebe potrazi nekog ko uci rukju.Ako hoces ja cu tiodavde pronac nekog ako nemozes ic enesu

Mucalo_17
Mlađi član
Postovi: 50
Pridružio se: Uto Sep 20, 2005 8:54 pm

Post od Mucalo_17 » Uto Jan 24, 2006 10:46 am

AbuAmRibnFadL napisao:Slusanje rukje jes nacin kojim mozes slusanjem sama sebi pomoci,al ti sestro potrudi se da nadjes nekog ko ce te odvesti ispravnom ucacu u bosni Enesu,ili u tvojoj blizini Sarajevu,potrudi se i trazi ,imas dzamija po sarajevu a garantujem dapoznajes nekog kome mos reci da umjesto tebe potrazi nekog ko uci rukju.Ako hoces ja cu tiodavde pronac nekog ako nemozes ic enesu
al me stid..
i strah me :oops:

Odgovori