dzinn letac

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
nedzmi truda
pisem pomalo
Postovi: 23
Pridružio se: Ned Maj 14, 2006 3:25 pm
Lokacija: italija

dzinn letac

Post od nedzmi truda » Čet Jul 13, 2006 9:13 pm

esselamu alejkum ve rahmetullah,molio bih vas da ko zna da mi kaze nesto o dzinnu letacu onjegovom ulasku utelo iobavljenom poslu i izlasku ,kako i kada ga mozemo zarobiti u telu te onda uciti rukju i cime ga zarobiti.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: dzinn letac

Post od Senad » Čet Jul 13, 2006 9:42 pm

nedzmi truda napisao:esselamu alejkum ve rahmetullah,molio bih vas da ko zna da mi kaze nesto o dzinnu letacu onjegovom ulasku utelo iobavljenom poslu i izlasku ,kako i kada ga mozemo zarobiti u telu te onda uciti rukju i cime ga zarobiti.
Ti bi se kao sa njim igrao žmirke, Nemoj bolan sebi dozvolit da ulazi , da te razvaljuje, da je jedan pa inekako :roll: al baš pravit mu zamku u svom tjelu....................svaka čast hrabar si. Samo neznam kako bi ti to riješio rukjom.

nedzmi truda
pisem pomalo
Postovi: 23
Pridružio se: Ned Maj 14, 2006 3:25 pm
Lokacija: italija

Post od nedzmi truda » Sub Jul 15, 2006 5:36 am

esselamu alejkum,ucimsam sebi rukju napamet i ima efekta (osetim pospanost i veliki umor) nakon ucenja, jedino sto ne mogu da istrajem u ucenju bas zbog pospanosti jer odmah pocnem da mesam ajete kurana.dok radim pocnem se ljuljati kao da sam pijan.ovo je znak bar onoliko koliko sam mogao da naucim da imam dzinna u sebi ,cije prisustvo osecam u toku dana i veceri ,u namazu ,u nuzniku,kada idem na spavanje i sada dok pisem,hvala allahu dz.s. i neka je selam i spas na poslanika muhammeda a.s.v.s,ucenjem zikrova mnogo mi pomaze da vodim normalan zivot,ucim rukju na vodu pa je pijem,koristim medi ulje curokota,jedino sto jos nisam poceo da se kupam sa naucenom vodom,neda mi se a mozda je bas lek u tome.u toku veceri ponekad osetim zujanje koje mi prilazi kao pcela kada zuji i to me je navelo da pomislim na dzinna letaca(jedna od vrsta dzinna).sto znaci da imam problema ne sa jednim koji me stalno prati vec i sa 2 i vise njih.moj problem traje vec godinu dana.upoznao sam jednog arapa koji uci rukju i probali smo jednog dana ali bez uspeha:1(ucenje rukje 10-15minuta),2(mozda dzinn u tom momentu nije bio kod mene),3(verovatnoca da moj dzinn ne razume arapski jezik pa pretnje i opomene od strane ucaca nisu imale efekta a allah najbolje zna).eto i mog pitanja o toj vrsti dzinna jer smatram da covek sto vise zna sa cime se suocava bolje se pripremi i zna kako treba postupiti i kako da se zastiti. borba na allahovom dz.s. putu

Sejo
pisem pomalo
Postovi: 22
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:22 pm

Post od Sejo » Sub Jul 15, 2006 8:15 am

nedzmi truda napisao:verovatnoca da moj dzinn ne razume arapski jezik pa pretnje i opomene od strane ucaca nisu imale efekta a allah najbolje zna
Selam alejkum

Volio bih kad bi brat Enes malo objasnio ovo u vezi raznolikosti jezika. Jel dzinni znaju samo onaj jezik koji zna doticna osoba u kojoj se dzinn nalazi. Mozel biti obrnuto, da dzin nerazumije govor one osobe u cijem se tijelu on nalazi.

Tebi brate Nedzmi, da Allah dz. podari ustrajnost i insaAllah ozdravljenje.

Selam alejkum

Nedim
Mlađi član
Postovi: 61
Pridružio se: Pon Maj 30, 2005 8:38 pm

Post od Nedim » Sub Jul 15, 2006 3:06 pm

Sejo napisao:
nedzmi truda napisao:verovatnoca da moj dzinn ne razume arapski jezik pa pretnje i opomene od strane ucaca nisu imale efekta a allah najbolje zna
Selam alejkum

Volio bih kad bi brat Enes malo objasnio ovo u vezi raznolikosti jezika. Jel dzinni znaju samo onaj jezik koji zna doticna osoba u kojoj se dzinn nalazi. Mozel biti obrnuto, da dzin nerazumije govor one osobe u cijem se tijelu on nalazi.

Tebi brate Nedzmi, da Allah dz. podari ustrajnost i insaAllah ozdravljenje.

Selam alejkum
Može. Nerijetko džinni znaju dva i više jezika. brzo uče pa ako su u tijelu neke osobe duži period (godinu, dvije) onda i nauči u večini slučajeva i taj jezik.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Post od Senad » Sub Jul 15, 2006 9:21 pm

Esselamu alejkum!

Veoma dobro oni razumiju Kur'anski govor, kada im se uči. Jer da nerazumiju nebi reagovali na ajete, to jedno a drugo moć Kur'ana djeluje na njih pa se može čuti od onih koji žele da pričaju kako ih prži, a oni koji neće da govore reakcije su vidljive na tjelu, .
Ima ih koji su nijem i gluhi.
Slučaj jedne sestre u kojoj je bio nijem džin sve su pokušavali da ga natjeraju da progovori al bez uspjeha , na kraju ponudišemu hemisku olovku i papir, poče pisat , ispisa mjesto gdje se nalazi sihr i tako su riješili tu enigmu .

Pokušaj brate telepatski da mu postavljaš pitanja i ponudimu odgovore npr. da li je sihir u autu, neka klimne glavom ili neka ispruži neki prst ako nije u autu isto tako . Ako recimo kaže da je u autu onda mu postavi pitanje, gdje , zadnje sjedalo, tapacirung i sl. Ako se odlučiš na ovaj korak prouči ajete rukje ako znaš napamet , ako neznaš sve onda ono što znaš da li 7x ,5, ili 3x..
Samo ti njih razvaljuj sve će se to riješit inša'Allah , mukotrpno jest al se isplati , nema ništa preko noći . Isčitavaj vjersku literaturu iz svih oblasti a posebno onu koja se tiče džina , kako na koji način djeluju, zamke , spletke i intrige kad to spoznaš lahko ćeš ti njih da seckaš na komade . Najvažnije je da ti to sam riješiš , svakako da će ti biti od koristi nečija pomoć al ti si taj koji treba da riješi utakmicu.

Ja bi ti preporučio da posjetiš brata Enesa ili Nisad ef.

Dobro bi bilo da svaku noć pred spavanje poručiš jednu stranicu Kur'ana , kreneš redom ako ti je mnogo onda bar jedan ajet ili ajete koji su vezani jedan za drugi.


Svako dobro

Esselamu alejkum!

nedzmi truda
pisem pomalo
Postovi: 23
Pridružio se: Ned Maj 14, 2006 3:25 pm
Lokacija: italija

Post od nedzmi truda » Ned Jul 16, 2006 5:43 am

esselamu alejkum,hvala ti brate senade na savetu i allah ti dao svako dobro,vec otprilike 2 nedelje ucim svako vece posle aksam namaza suru el bekara po 3-4stranice i mogu da ti kazem da kad sam poceo prvo vece uciti osetio sam neki pritisak sa desne strane ramena kao da me je hteo udariti neko i pobeze,i sada se osecam mnogo lakse ipreporucio bih svakom ko ima slicnih problema da uce ako ne na arapskom makar prevod.

Odgovori