pitanje

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Ikram
pisem pomalo
Postovi: 13
Pridružio se: Sre Jul 05, 2006 5:25 pm

pitanje

Post od Ikram » Sre Jul 05, 2006 5:29 pm

selam alejkum svima

htela bi da postavim pitanje enesu ili abu,,, dali se sihr moze leciti na daljinu?????????

boja duge
pisem pomalo
Postovi: 27
Pridružio se: Pon Jul 03, 2006 9:45 pm

Re: pitanje

Post od boja duge » Pet Jul 07, 2006 8:26 am

Ikram napisao:selam alejkum svima

htela bi da postavim pitanje enesu ili abu,,, dali se sihr moze leciti na daljinu?????????
Sve se moze ..

Ikram
pisem pomalo
Postovi: 13
Pridružio se: Sre Jul 05, 2006 5:25 pm

Post od Ikram » Pet Jul 07, 2006 9:30 pm

Selam alejkum Oprosti vi ste? enes ili abu...

Nedim
Mlađi član
Postovi: 61
Pridružio se: Pon Maj 30, 2005 8:38 pm

Post od Nedim » Sub Jul 08, 2006 11:46 pm

Nije ni jedan ni drugi, a nisam ni ja.
Moguće je, samo je efikasnost upitna.
O tome će ti oni sigurno više reći.

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Post od Enes » Pon Jul 10, 2006 8:14 am

postoje odredeni uslovi koji bi trebali da se ispune da bi se lijecilo na daljinu putem rukje.
Moja praksa jeste da se to ne moze raditi.
Postoje braca koja uce rukje putem telefona ili paltoka i slicno, ali pravi efekat ne moze se ostvariti.
Ne vidis rekacije bolesnog, moras imati nekog pored bolesnika koji vec ima iskustva sa rukjom itd.
Oni koji ''lijece'' na daljinu, su uglavnom sihrbazi koji daju razne zapise i ''klanjaju'' istihare.

Sejo
pisem pomalo
Postovi: 22
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:22 pm

Post od Sejo » Pon Jul 10, 2006 2:54 pm

Enes napisao:Ne vidis rekacije bolesnog, moras imati nekog pored bolesnika koji vec ima iskustva sa rukjom itd.
Selam alejkum

Brate Enese, inetersuje me jesil imao slucajeve da si nekom ucio rukju vise puta a da se djin nije javio, odnosno da nije bilo reakcija (uobicajenih) a da si ponecemu znao da je osoba obsihirena. Jednostavno receno, osoba je pod uticajem djina citav svoj zivot, i zato treba puno vremena da se djin javi. Imali i toga u vasoj praksi.

Selam alejkum

boja duge
pisem pomalo
Postovi: 27
Pridružio se: Pon Jul 03, 2006 9:45 pm

Post od boja duge » Pon Jul 10, 2006 6:56 pm

Enes napisao:postoje odredeni uslovi koji bi trebali da se ispune da bi se lijecilo na daljinu putem rukje.
Moja praksa jeste da se to ne moze raditi.
Postoje braca koja uce rukje putem telefona ili paltoka i slicno, ali pravi efekat ne moze se ostvariti.
Ne vidis rekacije bolesnog, moras imati nekog pored bolesnika koji vec ima iskustva sa rukjom itd.
Oni koji ''lijece'' na daljinu, su uglavnom sihrbazi koji daju razne zapise i ''klanjaju'' istihare.
Enese brate jedan Primjerak!!

Ajvaz Dedo..Dali je on za tebe radio sihirbazom ili ?

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Post od Enes » Pon Jul 10, 2006 8:17 pm

Sejo napisao: Selam alejkum

Brate Enese, inetersuje me jesil imao slucajeve da si nekom ucio rukju vise puta a da se djin nije javio, odnosno da nije bilo reakcija (uobicajenih) a da si ponecemu znao da je osoba obsihirena. Jednostavno receno, osoba je pod uticajem djina citav svoj zivot, i zato treba puno vremena da se djin javi. Imali i toga u vasoj praksi.

Selam alejkum
Vise je lsucajeva da se dzin ne javi iz tijela nego sto se progovori i pocne da prica.
Desi se ponekad a covjk ima problem ali da se tokom rukje ne pokazu rekacije.To su jako rijetki slucajevi i tesko je onda dati tacnu dijagnozu.
Zglavnom, ako covjk ima fizickih smetnji, a medicinske pretrage ne pokazu nista, onda se propise terapije med, ulje voda pa ce ceka da li ce se pojaviti rekacije odnosno rezultati.
Ovo je ukratko, nadam se da ce biti dovoljno.
A sto se tice ajvaze deda, ja nemam pojma sta je on radio a ti brate il sestro mjesas pojmove.
Ja nisam rekao svi koji klanjau istiharu da su sihrbazi.
Nego oni koji ''lijece'' na daljinu pa cest puta kazu da ''klanjaju'' istiharu.
Pusti dedu na miru

boja duge
pisem pomalo
Postovi: 27
Pridružio se: Pon Jul 03, 2006 9:45 pm

Post od boja duge » Uto Jul 11, 2006 10:10 pm

Enes napisao:
Sejo napisao: Selam alejkum

Brate Enese, inetersuje me jesil imao slucajeve da si nekom ucio rukju vise puta a da se djin nije javio, odnosno da nije bilo reakcija (uobicajenih) a da si ponecemu znao da je osoba obsihirena. Jednostavno receno, osoba je pod uticajem djina citav svoj zivot, i zato treba puno vremena da se djin javi. Imali i toga u vasoj praksi.

Selam alejkum
Vise je lsucajeva da se dzin ne javi iz tijela nego sto se progovori i pocne da prica.
Desi se ponekad a covjk ima problem ali da se tokom rukje ne pokazu rekacije.To su jako rijetki slucajevi i tesko je onda dati tacnu dijagnozu.
Zglavnom, ako covjk ima fizickih smetnji, a medicinske pretrage ne pokazu nista, onda se propise terapije med, ulje voda pa ce ceka da li ce se pojaviti rekacije odnosno rezultati.
Ovo je ukratko, nadam se da ce biti dovoljno.
A sto se tice ajvaze deda, ja nemam pojma sta je on radio a ti brate il sestro mjesas pojmove.
Ja nisam rekao svi koji klanjau istiharu da su sihrbazi.
Nego oni koji ''lijece'' na daljinu pa cest puta kazu da ''klanjaju'' istiharu.
Pusti dedu na miru
Ja ne mjesam pojmove ja sam tebe dobro razumio!! I dao ti primjer Ajvaz Dede...

Tvoj citat..
Desi se ponekad a covjk ima problem ali da se tokom rukje ne pokazu rekacije.To su jako rijetki slucajevi i tesko je onda dati tacnu dijagnozu.

Za mene osoba koja Prakticira u Problemu Sihirbaze..Trbea u Naprijed Da zna o cemu se radi kod Bolesne Osobe!!! Ima ih koji gledaju Putem Knjiga << Radu sa Dzinovima ..Ima ih koji klanjaju Istiharu..
A ima ih kojima ne treba ni knjiga niti Ime!..Znadu o cemu se radi i sta treba da se radi..

Na primjer tebi se javi Jedna Osoba Da je jako oboljela..i da joj nije nikako Dobro..A vi neznate dijagnozu o cemu se radi i Yallah ..Pocnete uciti Rukiju...ili ucenja Ajeta iz K´urana A reakcije se nepokazu...A reci mo ta osoba cini Blud citavo vrijeme To jeste ima Sexualne odnose sa partnerom.A nije Serijatsko vjencana.!!! Izpravno??!!

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Post od elma np » Pet Jul 14, 2006 9:57 am

boja duge napisao:
Enes napisao:
Sejo napisao: Selam alejkum

Brate Enese, inetersuje me jesil imao slucajeve da si nekom ucio rukju vise puta a da se djin nije javio, odnosno da nije bilo reakcija (uobicajenih) a da si ponecemu znao da je osoba obsihirena. Jednostavno receno, osoba je pod uticajem djina citav svoj zivot, i zato treba puno vremena da se djin javi. Imali i toga u vasoj praksi.

Selam alejkum
Vise je lsucajeva da se dzin ne javi iz tijela nego sto se progovori i pocne da prica.
Desi se ponekad a covjk ima problem ali da se tokom rukje ne pokazu rekacije.To su jako rijetki slucajevi i tesko je onda dati tacnu dijagnozu.
Zglavnom, ako covjk ima fizickih smetnji, a medicinske pretrage ne pokazu nista, onda se propise terapije med, ulje voda pa ce ceka da li ce se pojaviti rekacije odnosno rezultati.
Ovo je ukratko, nadam se da ce biti dovoljno.
A sto se tice ajvaze deda, ja nemam pojma sta je on radio a ti brate il sestro mjesas pojmove.
Ja nisam rekao svi koji klanjau istiharu da su sihrbazi.
Nego oni koji ''lijece'' na daljinu pa cest puta kazu da ''klanjaju'' istiharu.
Pusti dedu na miru
Ja ne mjesam pojmove ja sam tebe dobro razumio!! I dao ti primjer Ajvaz Dede...

Tvoj citat..
Desi se ponekad a covjk ima problem ali da se tokom rukje ne pokazu rekacije.To su jako rijetki slucajevi i tesko je onda dati tacnu dijagnozu.

Za mene osoba koja Prakticira u Problemu Sihirbaze..Trbea u Naprijed Da zna o cemu se radi kod Bolesne Osobe!!! Ima ih koji gledaju Putem Knjiga << Radu sa Dzinovima ..Ima ih koji klanjaju Istiharu..
A ima ih kojima ne treba ni knjiga niti Ime!..Znadu o cemu se radi i sta treba da se radi..

Na primjer tebi se javi Jedna Osoba Da je jako oboljela..i da joj nije nikako Dobro..A vi neznate dijagnozu o cemu se radi i Yallah ..Pocnete uciti Rukiju...ili ucenja Ajeta iz K´urana A reakcije se nepokazu...A reci mo ta osoba cini Blud citavo vrijeme To jeste ima Sexualne odnose sa partnerom.A nije Serijatsko vjencana.!!! Izpravno??!!
8)
Poslednja izmena od elma np u Pet Jul 13, 2007 12:13 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

leyla
Mlađi član
Postovi: 87
Pridružio se: Uto Jan 17, 2006 7:33 pm

Post od leyla » Pet Jul 14, 2006 2:11 pm

Kako ja znam blud nema efekta na javljanje džinna več na tvoje liječenje, koje u tom primjeru nema smisla.
Ovisi se o tome koliko je džinn vezan na tvoje tijelo(kako sam čula nekakvim čvorovima) i koliko dugo si opsihren i koliko je jak.
Neka me ko ispravi ako nije tačno.

Selam Alejkum!

leyla
Mlađi član
Postovi: 87
Pridružio se: Uto Jan 17, 2006 7:33 pm

Post od leyla » Sub Jul 15, 2006 1:30 pm

Na ovakva pitanja je više glupo odgovarat...
Koliko je opasno, ovisi šta ti je dao. Bolje da nisi išla. To su sve sihirbazi.
Ne pij to i ne koristi to. Spali zapis.
Ako ima ko još šta dodat nek kaže. Uostalom ovakvih pitanja je bilo puno pa malo još pogledaj po forumu.
Selam Alejkum!

leyla
Mlađi član
Postovi: 87
Pridružio se: Uto Jan 17, 2006 7:33 pm

Post od leyla » Sub Jul 15, 2006 1:38 pm

Evo našla sam nešto slično uvezi zapisa;
http://lijecenje-kuranom.com/forum/view ... ?t=553[url]
Selam Alejkum![/url]

Odgovori