Efektivnost crnog miska

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

emina
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Sre Apr 20, 2005 8:54 pm

Post od emina » Sub Dec 02, 2006 12:42 pm

Selam alejkum



Dal se white musk koristi samo kao lep miris, il ima jos neke dodatne osobine?

Vesselam!
Poslednja izmena od emina u Ned Jun 08, 2008 10:12 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

MuzikaHaram
Mlađi član
Postovi: 116
Pridružio se: Pon Sep 12, 2005 4:28 pm
Lokacija: Kosovo,u Svedskoj
Kontakt:

Post od MuzikaHaram » Sub Dec 02, 2006 3:56 pm

Nije samo bijeli misk,vec ima malo siri pojas tih miskova ili mirisa -da tako kazem. Pored bijelog miska preporucio bi iCrveni Misk Ruze,Misk Amber,Ruhul Misk(ovaj nepodnose ni ljudi!) lijepo je prouciti i rukju na samom mirisu.tj.misku.Reci svom sejhu da stavi malo medicinskog amonijaka (sredstvo koje se daje ljudima postoperativno za budjenje posle operacije)u taj Bijeli Misk ,al nemoj se mazati vec samo priblizi do nosa kako bi udahnula miris, tek tada ces vdjeti efekt kod onih koji padnu prilikom rukje ili kod onih kada dzinn progovori pa zasuti.Ovo je ujedno i jos jedan odgovor i nacin da upotrebis

kod drugih sestara koje padaju u komi. Kada se koristi ovaj Misk .Cesce se koristi kada je dzinn inadzija ili kada dzinn obuzme cijelo tijelo ,tako da covjek ne osjeca nista .Znaci moze se koristiti i u obliku Da`we zastrasivanja i kao kazna!
A sto se tice pitanja kojeg si navela savjetovao bih te da pitas brata Nedima, on zna poprilicno o mirisimia.
Ja mislim da kao i crni misk i bijeli takogjer su poprilicno iste jer su iz iste familjije biljaka

selam

(Iz: Efektivnosti Crnog Miska")

Elhamdulillah
pisem pomalo
Postovi: 17
Pridružio se: Pon Dec 20, 2010 10:11 pm

Re: Efektivnost crnog miska

Post od Elhamdulillah » Čet Maj 29, 2014 5:50 pm

Selam alejkum!

Crni misk, da li neko zna neku internet stranicu gdje se moze naruciti?

Nije mi bas jasno, mislila sam da je misk mosus, malo googlala i vidim da je mosus zivotinjskog porjekla i da se koristi u parfemima pretezno sinteticki mosus.

Miris od crnog miska je biljni, kako se tacno ta biljka zove, nikako ne mogu da pronadjem.

Puno bi mi znacilo ako mi neko moze pomoci da nekako dodjem do crnog miska

Selam!

Odgovori