TRAZIM ODGOVOR

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
semi
pisem pomalo
Postovi: 15
Pridružio se: Pon Jun 05, 2006 10:12 pm

TRAZIM ODGOVOR

Post od semi » Pon Jun 05, 2006 11:01 pm

Zadnjih godina cesto sam se osjecala nesretna sa mislima da nema smisla za zivot. S muzem sam se cesto svadjala, a posle mi je bilo krivo i zalila sam za rijecima koje sam mu rekla. U dusi znam da ne bih mogla bez njega zivjet. Napadi placa skoro svakodnevni a da ne znam zasto placem. Prije tri godine zatrazila sam pomoc kod Pekarica i mislila da ce zivot biti sjajan (vec ono psiha bila mirna misleci da sam dobila pravu pomoc a ono zivot je ostao isti ako ne i gori misleci da ima onih koji ti zele zlo) sve do prije par mjeseci dok nisam pocela dozivljavati napade migrene, a zatim mi se pocela lijeva ruka kocit i trnit. Jos uvijek sam na medicinskim pretragama, iako kako koji nalaz dolazi sve je u redu. Ponovo sam se obratila Pekaricu a istovremeno dosla i do ove stranice. Onda se u meni javio strah, ne znam vise kome da se obratim. Sta se desava samnom? U dusi mi nesto govori da je forum ispravan, a istovremeno me nesto od njega tjera. Vec 4 sedmice povremeno posjecujem ovaj forum, uvijek mu prilazim sa nekim strahom i sve do veceras se nisam usudila javit. Al glava mi se vec raspada od svega. Procitala sam ovdje i za rukju, al mene je jos uvijek strah da je pustim i slusam. Po noci imam strasne snove, poceo me hvatat strah kad gasim svjetlo. A cim pocnem citat sta na forumu ruka me pocne bolit. Uhvate me misli da je i ovaj forum samo reklama a opet u dusi mi nesto govori da je to istina. Pokusala sam klanjat al meni misli lete ko lude, a kad gledam u serdjadu sve mi ko neke slicice se stvaraju pa ne znam ni sta sam proucila. Pa onda ne klanjam i trazim sve izgovore i opravdanja za to. A najgore mi je iskusenje bilo ovih dana kad sam cula jednu psovku i osjetih ko da mi je drago u srcu zbog toga. Sta se to samnom desava, jesam li to ja ili ima nesto vise? Da mi dragi Allah bude na pomoci.

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Post od Enes » Uto Jun 06, 2006 8:46 am

Kada se desi da mi dode na rukju neko ko je dosao do mene preko ove stranice i i foruma, a desi se da dzinn progovori iz njega, znavao sam ga priupitati sta misli o stranici.
Odgovr bi manje vise bio isti kod svih, da nastoje da osobu odvrate od posjecivanja istog, jer je to u korist bolesnog a govori protiv njih(dzinnskog svijeta)
Ova j forum nije prvobitno moja reklama jer ovjde svako ima prava glasa i kao sto moze vidjeti da mnogi i ne dolaze do mene. Traze ko im je blizi i ja nemam nista protiv.
Sto se tice Pekarica i ostalih njmu slicnih, ja ih od srca ne preporucujem, jer njihov rad se zasnima na saradnji sa dzinnskim svijetom.
Moj savjet, baci sve zapise od pekarica, odbaci redrasude i polusaj rukju sa stranice:
http://www.lijecenje-kuranom.com/download/audio.html
vidis da li ce biti rekacija ili ne.
Niko ti drugi ne mora pricati price, na ovaj nacin ti ces doci do spoznaje da li imas problme ili ne

semi
pisem pomalo
Postovi: 15
Pridružio se: Pon Jun 05, 2006 10:12 pm

Post od semi » Uto Jun 06, 2006 9:21 pm

Halali Enese ako sam te sta uvrijedila. Ja sam samo napisala ono sto se samnom dogadja, a da sumnjam u ispravnost ovog foruma ne bih se ni javila. Nego me uvijek neki strah hvata kad sam na forumu. I sinoc nakon sto sam se uclanila i poslala poruku otisla sam da legnem. Najednom mi je pocelo zujat u glavi i usima nesto mislila sam ili cu skroz poludit ili jutro necu docekat. Dali je moguce da je to djelovanje dzina, posto mi se takvo iskusenje desilo prvi put sinoc. I dali znas imali ko da se bavi rukjom na podrucju Norveske?

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Post od Enes » Uto Jun 06, 2006 9:28 pm

Uvrijedo se nisam ni najmanje.
Samo sam pokusao da dam neka objasnjenja.
Sto se tice ucaca rukje u Noveskoj, meni nije poznato.
Spominjali su nekoga u swedkoj.
Mozda neko zna, pa neka ti se javi

Odgovori